tuuliit jaaiet pie zobaarsta - luudzu padomu!!

Aizsāka :( 

man peec stundas jaiet pie zobarsta, ir sausssmiigs satraukums. Taa ir mana fobija:((( zzinu, ka visu dara bez sapeem nu jau un taa taalaak, bet tik un taa baidos. Sirds klapeejas, jaaskrien uz tualeti:)...

Ko juus man ieteiktu kaa nomierinosso - baldiriaans drosi vien nelidzees :(
Please!
nepaarprotiet mani, taa nav taadas mirklja kapriizes, tas irnopietni:( Juutu, ka man kljuust arvien sliktaak. Baidos pagjiibt :(
Nopçrc aptiekâ korvalolu i ieòem pilienus 30-40.
Parasti jau zobârsts ar bailîgos un ìîbelîgos ar ðito sabaro :-)
korvalolu ... man te darbaa taads staav. Uz cukura ja? Un stundu/pusstundu agraak var?
nu man ir liidziigi, bet kaut kaa parasti jau nomierinaas. Nu iedzer biskjki balderjaanjus, es atcerios man vienraiz pat pi zobaarsta deva. Vai paprasi aptiekaa-varbuut Tur labaak zina.
jaa, jaa korvalolu var arii. Var arii karotiitee ar uudeni, uz pudeliites palasi - cik tur tos pilienus.
100 gr koniti un viss bus ok!
Nee, koniiti nevar :) ! Veel seezu darbaa, klabinu zobus un taustinjus ... koniiti peec tam ...:)
Paldies par ieteikumiem - baldiriaans laikam liidz nav, nepirkssu, paprasiisu dokam. Korvalolu gan iessu raut iekssaa driiz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 15?
Ziņa: