Elejas veronika

Aizsāka betsija 

Re: Elejas veronika
05.09.2011 11:32
* braucot no Jelgavas puses, jānogriežas pa kreisi.
Re: Elejas veronika
05.09.2011 12:14
man ir viņas nummurs!!! mammai uzsprasīju to tikai privāti var tabūt, Eleja pati nepieņem, viņai ir sava sekretāre, kas ar to nodarbojās, un itkā to naudu 20Ls no personas, viņa ziedo baznīcas celšanai!
Bench
Re: Elejas veronika
05.09.2011 14:16
Pie vinjas tapat nevar pierakstities, jabrauc un jastav rindaa
Re: Elejas veronika
05.09.2011 16:55
Ko jūs tauta ļaujat ar sevi manipulēt, tā ragana ir pagāne un new age sektante. Ar Dievu te nav nekāda sakara, kļūsiet tik slimāki un nelaimīgāki vai arī kaites pāries uz ģimeni. Viņa sevis un sātanisma pielūgsmei ceļ "baznīcu".
http://www.catholic.lv/jd/dziedniece.htm
Re: Elejas veronika
05.09.2011 20:54
Viņa nevar būt ragan, paskatoties viņas bildē, ir redzams miers un mīlestība, kāda tur vēl ragana, tu vnk nēsi viņu redzējis!
Re: Elejas veronika
05.09.2011 23:15
Par cilvēku spriež pēc darbiem, pēc tā ko runā. Palasi ekstrasensu dzīvesstāstus. Devu 2 adreses, noskaties un izlasi, tad iespējams ka domas mainīsi. Maģija paliek maģija, tas ka viņa piekopj balto maģiju,utt., ir acu aizmālēšanai priekš nelgām.
Tikai pasaku grāmatās burves ir briesmīga paskata.
Re: Elejas veronika
06.09.2011 01:30
Es arī esmu ekstrasenss. Pie manīm pa 100lati mēnesī seansi :D LOL
Vijolīte:)
Re: Elejas veronika
06.09.2011 13:33
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Viņa nevar būt ragan, paskatoties viņas bildē,
> ir redzams miers un mīlestība, kāda tur vēl
> ragana, tu vnk nēsi viņu redzējis!


Pakaties lielāko slepkavnieku bildes-sejas kā nevainīgiem zīdaiņiem, pilnas miera un mīlestības...:)))
Re: Elejas veronika
02.03.2012 14:47
Ko jūs daudzi te viņu lamajat paši vai ta esat labaki. Neviens nav par kādu labāks. Kauna jums daudziem nav. šai sievietei ir Dieva dotas spejas, jūs paši vienkarši negribat tam ticēt. Bet es viņai ticu un gribu aizbraukt. Ziniet es domaju viņa redz, kads jūs esat cilvēks, un kā domājat. Tas ka viņa sabļava nu katram var gadities šitik klientu protams nervi, nogurums. Un viņa protams ir sieviete ar saviem principiem un pēc tā ko par viņu lasiju cilvēks labu sirdi un dvēseli.
Ja jūs patiešām no visa sirds ticēsiet tam, ka varat kļūt vesels ķļūsiet ticīet Dievam, bez Dieva palidzības nekas nav iespējams. Vajag ļoti sirsnīgi lūgt Dievu, Nekas nevar izdziedēt pilnīgi kā tikai Dievs. Es ticu tam ka viņa to visu dara ar Dieva palidzibu.
Re: Elejas veronika
13.04.2012 01:12
mana draudzene ari vienu reizi bija pie vinjas, vinju nepienema, jo kaut kadas dienas ieprieks bija dzerusi sampi, bet labi ja glazi tik bij izdzerusi(pati pat sakumaa neatcereejaas). un elejas veronika piegaja pie vinjas un teica ka nevar vinju pienemt, jo nesen ir dzerusi.
Un kaa tad vinja to vareja zinaat!!! acimredzot vinjai ir speejas!!!
Re: Elejas veronika
13.04.2012 19:32
Esmu ļoti vīlusies... Izčakarēta diena un nauda. Bija sarunāts plkst. 15 - man nācās īrēt radinieku lai aizved uz Siguldu. Nostāvēju rindā līdz 18. Pie ieejas "kabinetā" sēž vagars un iekasē pa 20 latiem. Ienācu - šī uz mani blenž: kas tev kaiš? Es domāju ka šī izmeklēs tur ar svām metodēm vai kā citādi... nekā. Sāku stāstīt par saviem nepārejošiem reiboņiem. Ši: dzer Stugeronu. Bet es mīlīt esmu izdzērusi jau visu kas aptiekā ir pret reiboņiem ... Nu tad ko tu gribi no manis?
Tas viss noritēja aptuveni 5 minūtes. Es prasu - un tas ir viss? Nu ja tu gribi - vari pamēģināt bišu dzēlienus (ko es arī vēlāk izdarīju - nācās ilgi meklēt bitenieku, kas saprot no tām lietām un braukt pie viņa vēl 100 km. Bet arī tie dzēlieni man neko neizmainīja). 20 lati radiniekam par benzīnu, 20 lati viņai, vēl 50 lati kopsummā par tām bitēm vēlāk...
Un nekā........ Rūgti
Re: Elejas veronika
13.05.2012 19:48
Ārstē,ārstē un nav vairs garu garās rindas jo nepieņwem vairs Elejā bet Siguldā.....
Re: Elejas veronika
13.05.2012 19:53
Aina-netaisi ažiotāžu, tev tāda pieredze?Es tev ļoti daudz ko varētu pastāstīt par viņas spejām.....tas ka viņa ir šerpa, tas tiesa,tas jau vien ārstē,ka esi bijusi viņas kabinetā...nu nezin kapēc tev tā, pie viņas braukāju jau 30 gadus...viņa ir pārāk spējīga, žēl ka neko nezini par viņas dzīvi, ka nēesi lasījusi nevienu rakstu par viņu....
Re: Elejas veronika
30.01.2013 12:37
kads var iedot telefonu numuru Veronikas no Elejas?paldies.
Sine
Re: Elejas veronika
31.01.2013 17:55
Varu apstiprināts Ainas Jankovicas pieredzi. Neņemos apstrīdēt spējas, nezinu, bet šī dziedniece šķiet saķēpājusies ar naudu un varu, un tas atbaida, jo vairāk mazāk pie dziednieka ejam, lai saņemtu un sevī radītu tīru, neaptraipītu dziedējošo enerģiju. Bet Veronika velk baltu halātu (kapēc gan dziedniekam par ārstu jātaisās?), iesaka medikamentus (ar kādām tiesībām?), veic kaut ko līdzīgu manuālās terapijas paņēmieniem mugurkaulam (vai tad viņa būtu to būtu mācījusies !?), izsauc kabinetā, kā pie ārsta, savāc aploksnīti (nevis ziedojumu, bet konkrētu summiņu!), kliedz un komandē "pacientus". T.s. pieņemšanas laikā mammai pateica, lai tagad brauc uz Eleju, kur ir ārstēšana ar lūgšanām... Nu ok, bet man kaut kā neiet kopā šitāds rupjš bizness ar dziednieka sūtību.
Re: Elejas veronika
04.02.2013 13:33
Vai tad tiešām ir gruti iedod precīzu adresi, kur Elejas Veronika pieņem? Kādi laiki un kādās dienās var braukt?
Re: Elejas veronika
27.02.2013 18:47
Elejas Veronika pieņem dažādās pilsētās, bet zinu, ka otrdienās pieņem Lielvārdē. Nav nekādas rindas... ir pieraksta sistēma. Jāzvana sekretārei 29412484 un savlaicīgi jāpierakstās. Nekādā gadījumā nedrīkst dzert vismaz 3 dienas iepriekš un nav jābaidas no viņas šerpuma. Viņa ir ļoti jauka, bet to, ka nolamās... ar to ir jārēķinās.
Re: Elejas veronika
27.02.2013 18:53
"Viņa ir ļoti jauka, bet to, ka nolamās... ar to ir jārēķinās."

Kāda vella pēc Jūs tur, ļauži, ejat? Jūs nav kas nolamā...???

Cik lasu par Veroniku, tik lamājas, lamājas un vēlreiz lamājas...
Re: Elejas veronika
27.02.2013 19:56
Hmm? Uz nolamāšanu var pie manis pieteikties... :) Rakstiet tā - vispirms dzimums, vecums, matu krāsa, augums un svars, pēc tam "Vajadzīga nolamāšana" un tālāk seko īs problēmas apraksts un metodes ar ko mēģinājāt ārstēties līdz šim. Pagaidām nolamāšana pa brīvu bet ir jau biznesa plāns...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
šarlatāns
Re: Elejas veronika
28.02.2013 11:27
Profesionāli šarlatāna,ekstrasensa,burvja un zīlnieka pakalpojumi,bet jāuzdod visi savi parametri,arī krūšu izmērs.
Re: Elejas veronika
28.02.2013 13:25
Opa! Par krūšu aizmirsu... Laikam uz dibenu biju koncentrējies. Bet tad jau gurnu izmēru arī vajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
šarlatāns
Re: Elejas veronika
28.02.2013 14:01
Nu,Tev,ku,jau tie dupsīši visvairāk interesē,a man lūdzu-visus parametriņus-dzimums,vecums,augums,svars,matu krāsa,utt,nu-saproti-man kā šarlatānam citādi grūti kko analizēt:))A tā-patiks parametri,padakterēšu,nepatiks-aizsūtīšu pie ārsta:)))
Re: Elejas veronika
04.03.2013 18:15
Kads nezin vinas tel nr.?
Kuprokss
Re: Elejas veronika
05.03.2013 16:18
Savulaik biju. Diagnostikas spējas viņai ir. Visam gan ticēt 100% nedrīkst.
Izlamāt mani neizlamāja īsti, tikai pateica par dažām lietām uz kurām tiešām bija jāpasaka.
Varētu ziņkāres dēļ vēlreiz aizbraukt papētīt. Hmm..
boriss
Re: Elejas veronika
30.07.2013 13:48
zinat Eleja VERONIKAI LIELS PALDIES Vina manu gimeni ir arstejusi no visadam slimibam un labak iedot tos 20 latus neka simts un tev arsts apgalvo ka neka nav a isteniba vesla recepte par kuru tu to nezini tapec iesaku ticiet Dievam un viss bus labi jo eLEJAS Veronika ir DIEVA dota
Re: Elejas veronika
05.10.2014 12:43
Sveiki.

Gribeeju uzjautaat, kur un kas Siguldaa pieņem , Elejas Veronika? Un cik tas maksaa...?!
Paldies
Re: Elejas veronika
06.10.2014 16:44
Tad ta jocīgs cilvēks, Netta! Ko Tu nelasi, kur raksti savus jautājumus? Tepat, šajā lapā, jau ir minēts viens kontakttelefons, kur jāzvana!
Re: Elejas veronika
04.02.2016 13:14
Lūdzu atsūtiet man Veronikas telef. numuru, man jāpalīdz vīram, steidzami.
Paldies!
Re: Elejas veronika
04.02.2016 19:15
Steidzamos gadiijumos jaazvana 113
Kur pieņem Elejas Veronka, kā sazvanīt, cik gara rinda???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 1?
Ziņa: