Jaunas kurpes...

Aizsāka att 

Jaunas kurpes...
16.07.2006 19:36
Nopirku es jaunas vasaras kurpes (ieðïûcenes) un ðodien uzvilku pamçìinât kâ nçsâjas. Tad nu noberza man tâs kurpes visas iespçjamâs vietas! :((( Tagad kâdu nedçïu nevarçðu tâs uzvilkt... :(((
Vai kâdai vçl ir problçmas ar jaunu kurpju iençsâðanu? Ko parasti dariet tâdos gadîjumos? Man tâ ir gandrîz vienmçr, ka jaunas kurpes uzberþ tulznas :(
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 19:52
Es vairs nepçrku lçtas kurpes un ar jaunâm pirmajâs reizçs uzvelku zeíîti (vasarâ, ziemâ jau pats par sevi)
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 19:57
Bâc, strawberry... pie tâdâm ieðïûcençm it nemaz nepiestâv zeíîte!!! Un ja vçl ir svârki, tad pavisam èâbîgi izskatîtos :(

Kas nu kuram skaitâs lçtas kurpes... :)
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 20:17
Man vienmēr tādas problēmas,kaut gan pērku dārgus apavus...Tad nu ņemos tos izdauzīt,iesmērēt ar spirtu un izstaigāt,bet ne vienmēr palīdz..:-((
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 20:18
hmmm.. a kâ tad Tu tos apavus veikalâ mçri, ja jau vienmçr problçmas un nekas nelîdz?
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 20:21
Nu tur jau tā lieta,ka mērot viss ir O.K.,bet kad jāsāk staigāt tad...nezinu kāpēc tas tā...baigi grūi,jau pat bail ko jaunu pirkt.
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 20:23
hmmm.. pa veikalu arî nepastaigâ? Un, vispâr ja èeks saglabâts, tad laikam pat var apmainît vismaz uz citu izmçru, ne?
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 21:09
Noela, man arî tâ pati problçma, kas Vijolîtei :(
Vienmçr ir kâda maliòa, kas grauþ ... tas attiecas arî uz rudens kurpçm, kad tulznas uzberþas pat caur zeíîtçm :( Nekâda prieka no jaunâm kurpçm... :(((
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 21:39
Man personîgi rets gadîjums, ka noberþ, pat jaunas un lçtas. Bet mana kolçìe pçrk nudien dârgus un labus apavus, vçl pirms sezonas pa darbu iençsâ, bet vienalga vasarâ lîmç tik plâksterus. Samierinieties, tâ tâda îpatnîba. delfos bija ðî tçma, daudz tur tâdu nabadzîðu, tieðâm.
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 21:51
Vçsture saka, ka kâdreiz bija speciâli cilvçki - apavu ievalkâtâji. Tie, kas atïâvâs iegâdâties apavus, iegâdâjâs arî ievalkâtâju pakalpojumus. Tâds komplekts.
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 21:58
Plants

Cik þçl, ka es nepiedzimu pirms pâris gs....
Re: Jaunas kurpes...
16.07.2006 21:58
O,būs man ar tāda jāiegādājas...
Re: Jaunas kurpes...
17.07.2006 15:37
apavu veikalos pârdod aerosolu apavu ievalkâðanai/pastiepðanai. to var uzpûst uz zeíes, pirms velk kurpes kâjâs. skaitâs pareizi apavus ievalkât pakâpeniski, pirmajâ dienâ uzvelkot uz 1 stundu, otrajâ uz 1,5 utt., kamçr ir çrti. Nevienas kurpes, pat visdârgâkâs, nebûs çrtas uzreiz. Izòçmums varçtu bût vienîgi Camel vai Ecco tipa sandales.
Re: Jaunas kurpes...
17.07.2006 16:28
Nekâ, lulu, tas no kâjas, ne no apava. Nekad neesmu pirkusi neko dârgu un arî iençsât nemçdzu, bet noberztas kâjas ja nu reizi mûþâ esmu dabûjusi. Man tieðâm apavi ir çrti uzreiz, to taèu var just, ka neder un tâdus nepçrk.
Re: Jaunas kurpes...
17.07.2006 18:15
man tieði tas pats (bet pçrku dârgu).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: