aptiekaares stulbums

Aizsāka eena 

eena
aptiekaares stulbums
24.07.2006 16:01
nu ir taa,ka aizeju shodien kaa katru meenesi nopirkt aptiekaaa konkreetas horm tabletes,bet aptiekaare saka - bez receptes nepaardoshu,nu es arii teicu - paldies,ieshu uz citu aptieku un aizgaaju un nopirku
briinos vien par aptiekaares stulbumu - vai es katru meenesi skrieshu pie ginek peec receptes,jo taas,ko dod uz gadu man vienkaarshi nozaudeejas
stulbums
Re: aptiekaares stulbums
24.07.2006 16:15
nu kâpçc aptiekâre ir stulba?
toties ïoti prâtîgi ir pazaudçt recepti - vajne?
m?
Re: aptiekaares stulbums
24.07.2006 17:19
hormonalas tabletes ir recepsu medikaments. tad jau tas varetu izsniegt kuram katram, kad tik ienak prata...
tiri cilvecigi var jau saprats- mazums, pazud...bet nu tad ari ta pastasti un normali paludz, un tad ir ceriba, ka iedos. bet savas kludas del saukt otru par stulbu...nez vai butu isti gudri...
stona
Re: aptiekaares stulbums
25.07.2006 16:22
recepte tiesam nav jazaade, bet gan jauzrada perkot tabletes, jo ir deriga gadu, ja nemaldos
eena
Re: aptiekaares stulbums
25.07.2006 16:53
vai tad taa aptiekaare neredz,kam var un kam nevar paardot,turklaat no hormonaalajaam hashishu neieguusi
Re: aptiekaares stulbums
25.07.2006 17:27
Stulba ir taa aptiekaare, kas Tev bez receptes deva. Jebshu Tev uz pieres sarkans uzraksts "Shitai var dot hormonus"?
;)
Re: aptiekaares stulbums
25.07.2006 19:04
A kam ta nevar tos hormonus pardot?
besk
Re: aptiekaares stulbums
25.07.2006 19:50
skaidrs, ka aptiekare stulba - taa otraa. agri vai velu vinu piekers, ka pardod bez receptem, bus ziepas.
Re: aptiekaares stulbums
26.07.2006 20:11
jaa jaa, un no darba aaraa un uz sibiiriu prom:)))
Re: aptiekaares stulbums
26.07.2006 21:16
Aptiekâ ir jauki strâdât, man tâ ðíiet:)
gita- aptiekâre
Re: aptiekaares stulbums
30.07.2006 12:56
Stulba ir rakstîtâja... Tâ jau tos aptiekârus íer ieiet aptiekâ un prasa hormonâlos, kâ iedod tâ farm. inspekcijas apliecîba pie deguna un lûdzu maksâ 500ls par to ka pârdod bez receptes. Tâkâ lieku reizi aiziet pie ginekologa nâksies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 23?
Ziņa: