kondicionieris mâjâs--?

Aizsāka wow 

kondicionieris mâjâs--?
28.07.2006 21:32
aizdomâjos un gribçtos dzirdçt viedokïus un pieredzes par kondicionieri mâjâs un par karstas vasaras izturçðanu. Sobrîd iekârtojam jauno dzîvokli, gribçju kondicionieri, bet tas esot ïoti problemâtiski, jâurbj ârsienâ(!)caurums utt. nu nç, tad laikam nevajag, bet tâpçc otrs jautâjums - tik karstâ vasarâ mums pat vecajâ dzîvoklî naktîs nevar gulçt, kaut gan te ir absolûti ziemeïu puse, pat patumðs, saulîte bezmaz vispâr neiespîd, tad kas notiek, ja visu dienu logos tieða saules gaisma???? es nepanesu karstumu lielâs un augstâs devâs... hmm... kâ jums ir, tiem, kuriem saules pusç logi? protams, protams, tas nav dzîvîbas un nâves jautâjums, bet tomçr..
Re: kondicionieris mâjâs--?
28.07.2006 23:16
..ielikt kondicionieri nu gan nav problçma..ir pieejami daudz un daþâdi modeïi..uzstâdîðana - no 150 Ls...2 stundu darbs...normâli aparâti- York, Hyundai...
Re: kondicionieris mâjâs--?
28.07.2006 23:46
Divâm istabâm logi uz dienvidrietumiem. Saule gandrîz visu dienu. Es to uztveru kâ +. Ziemâ uzlabo garastâvokli un vairo omulîbu, vasarâ var izjust vasaru. Ïoti karsti nav, jo ir logi arî pretçjâ mâjas pusç. Ja dzîvoklis gar vienu mâjas pusi, pieïauju, ka var bût karsti un mokoði. Ðovasar saules pusç nebija vairâk par 24 grâdiem. Man tas patîk. Logs vaïâ, gaiss svaigs.
Re: kondicionieris mâjâs--?
29.07.2006 11:09
plant - tieðâm?? tikai 24 grâdi? nu tad, kad bija 30+?

nu, mums sanâk tâ, ka guïamistaba un viesistaba+virtuve Dienvidu pusç, bçrnam pretçjâ pusç. Saule VISU dienu tieði logos, 5.stâvs, priekðâ ne mâjas, ne koki. Un kâ ir ar auduma þalûzijâm, kurð zina? vai tâdas labi aiztur sauli, kâ reiz doma likt tâdas kaut kâdas.

madcynics -

man arî likâs, ka nav nekâ vienkârðâka, kâ ielikt kondicionieri dzîvoklî, kurð vçl nav pabeigts, izlauz rîìispsi un pievieno kanalizâcijai, ja novadu vajag tam -kâ viòu tur - freonam vai kâ- , bet vai nu meistars jocîgs, vai kas, bet runa ir par to, ka vajagot piekïuvi âra gaisam, tâtad jâtaisa pie kâdas ârsienas caurums, un jâtur stacionâra kaste. hmm. un viss tas pasâkums maksâ pâri tûkstotim, ok, tas bûtu tâ, bet dçï tâs piesaistes ârsienâm es negribu, ja nevar pie sienas,pie griestiem to kasti.
KÂ un ko var uzstâdît pa 2 stundâm??
madscynics garâmejot
Re: kondicionieris mâjâs--?
29.07.2006 12:42
...noskaidro, ko Tu gribi - vçdinâðanu vai kondicionçðanu...kondicionçtâjs pazemina telpas gaisa temperatîru, tâtad slçgtâ telpâ...pats kondicionçtâjs jebkurâ gadîjumâ ir jâliek vai nu pie ârsienasm vai jumta...un ventilâcijas un vadîbas bloks tad ir liekams telpâ...turpretîm ja òemsi kanâla kondicionieri, tad vadîbas bloku varçsi likt tur, kur atïaus vieta un paðus kanâlus paslçpt zem riìipða apmetuma, aizvadot auksto gaisu tur, kur vajag...ðitâ ðtelle maksâs gan maíenît dârgâk, bet tîri vizuâli bûsi vinnçtâjs...manuprât, labâkâ informâcija ðajâ saitâ http://www.hyundai-air.ru/main.htm...varu sameklçt vecos galus un izsniegt Tev...
Re: kondicionieris mâjâs--?
29.07.2006 16:33
paldies, madcynics.. mçìinâðu iebraukt un uzjautâðu, ja kas. padies:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: