...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...

Aizsāka madcynics 

Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:24
...hm...vispâr jau jâ...par medîðanu gan nebiju domâjis :)))
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:24
nevienmçr.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:25
man ir vairâkas draudzenes, kuras ðobrîd vçl nevçlas nekâdas saistîbas - bet kâ viòas vazâ veèus aiz deguniem... ui, man pat viòus drusku þçl paliek (mançjais tikai uzjautrinâs to visu redzot).
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:27
noela: ok, citreiz taa ir prostituucija vai vienkaarshi gribas "nolaist tvaiku". bet tas buus procentuaali ljoti maz salidzinot ar "iisto" nodomu.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:27
vazaa vechus aiz deguna.... un ko ieguust pretii?
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:31
Bet prostitûcija ir kad par to naudu maksâ, cik man zinâms :) Citâdi sanâktu ka liela dala veèu ir riktîgas prostitûtas :)
Savukârt tâs beibes - neko tâ, paðas pietiekoði labi nodroðinâtas, tâ kâ tomçr tvaika nolaiðanai.
Vispâr tiko atcerçjos - ir zinâms man arî 1 kadrs, kuram vienâ dienâ varçja bût 3 randiòi, es pat nestâdos priekðâ cik draudzeòu viòam bijis..
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:35
prostituucija ir kad apmainjaa pret seksu ieguust kaadu materiaalu labumu. (naudu, daarglietas, mashiinu, moci, motorlaivu, smarzhas utt.)
tavas draudzenes maksaa vechiem - prostituutaam?
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:37
nç, nemaksâ vis, vismaz cik man zinâms :) (tas bija domâts ka ja par prostitûtu tiek uzskatîts jebkurð, kam bijuði vairâk par n partneriem)
Laikam pa daïai tas arî ir kautkas no tâ kompleksiòa "paveda un pameta, tagad atriebjos, jo visi veèi cûkas" nu no tâs sçrijas.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:40
vairaak par n partneriem: vechi - varonji, sievietes - Ma***s...
diemzheel tautaa taads priekshstats.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:41
Man zinaamaas taa daraas lai pashapliecinaatos. manupraat. Kad liekas, ka savs vecis vairs uzmaniibu nepieveersh.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:43
Mjâ, bet kad redzçju to savu paziòu "varoni" ar kârtçjo zaíîti cerîgâm actiòâm - man nezkâpçc nebija tâs meitenes þçl ne druskas. Man bija viòa þçl.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:45
Ko juus te visi muldat, nemaz nelasiiju liidz galam.... juus tacu esat galigi veci visi, fui..... nekaadas romaòtikas, tikai mednieki, maki un slazdi!!!
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:46
Eziit

Paaudzies ;-) ((c) mellene)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:47
tak kaa ir reaali, nu pasakt, sitaa lielaa jauniibas traka miila paariet, aplauzas cilveeks parasti vai kaa? nu apgaismojat..
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:47
,,, - labs ;)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:48
parasti aplauþas, ar retiem izòçmumiem.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:49
Un tad kad aplauzas, tad saaak domat, kadu veci izdevigaak nograbt, kurs labaaks kadrs, ja?
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:50
nu tâ zb saka :)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:52
a paskat man taa, kaada jeega ir no bagaata viira, ja vi nu nemiil. nu tipa viss par briivu, nu tipa par briivu... vai kas, kur taa fiska???
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:53
Nu, romantiskaas miilas visa muuzha garumaa nav ;-(
bet ir daudzas citas jaukas lietas, kas var naakt taas vietaa ;-) Taadas siltas, forshas, droshas sajuutas ;-) daudz forshaakas par trako rozaa briljlju periodu ;-)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:55
nu tas tak dabiiigi. kura gan gribees nograabt nodzeerushos plukatu un pabalstiit vinju visu atlikusho muuzhu? parasti vinjas grib otraadi - lai var justies finansiaali droshas, dzemdeet beernus, kaads buus kas to apmaksaas utt.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:55
nu tâ arî ir tâ fiðka, ka varot dabût dajebko :)
Ir tâds jauks krievu seriâls (tieði vakar kâ noskatîjos) "Stervi iïi strannosti ïubvi" - par bagâtiem veèiem, viòu esoðajâm sievâm un bijuðajâm/esoðajâm/topoðajâm mîïâkajâm, kâ arî par "nastojaðèuju ïubovj" :)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:56
Nu ja, rozaa brilles jau nav nekas sausmiigi forðs, forðs ir tas, kas naak peec tam, ja naak:)) bet mani tocna vajdzeetu nosist, lai es ar kaadu buutu kopaa taapeec, ka vinam ir liela masiina un nauda. tad jau labaak buutu viena, ja taa.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 00:58
ja ir kâds potenciâli mîlams ar piíi, un tikpat potenciâli mîlams bez piía - kuru Tu izvçlçtos?
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 01:00
nepareiza formulaacija, nevar buut milams ar piki un miilams bez pika-ir tikai tas mans cilveeks, un viss labasis un ne tik labasi kas nak vinam liidzi. miilestiibu nevar izveeleties, to sajuut un viss.[naivi, jau naivi, zinu, visa armija tagad reec]
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 01:03
mja, tas kâ tajâ krievu teicienâ "s milim raj v ðalaðe". Tas nu realizçjams tikai vietâ ar siltu klimatu ;)
Lai gan ko es no tâ visa saprotu - neko :) tik arî, tâpat kâ zb, sprieþu pçc tâ, kas apkârt notiek :)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 01:07
a man gan ir pofig kas apkaart notiek, ja kaads grib nejust, lai nejuut, lai dziivo ar kaapostu, brauc ar bembi, lai teelo visai pasaulei laimiigo cilveeku, man tas pilniigi neskar.
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 01:09
S milim raj i v shalashe muusu platuma graados nezi vai derees... Baisi jau nu daudz par apkuri jaamaksaa ;-(
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 01:12
îpaði ja gâzes apkure ;)
Re: ...kâposts kâ pilnvçrtîgu attiecîbu cementçtâjs...
02.08.2006 01:13
Nus, ar gaazi leetaak, bet man centraalaa...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: