Minkam zobi

Aizsāka J.J.C. 

Minkam zobi
03.08.2006 15:22
Sveicinâti!

Manam runcim vajadzçtu zobus iztîrît. Vienâ klînikâ teica, ka tikai zem narkozes, citâ teica, ka viennkârði iedos miegazâles un tad. Viennozîmîgi, ka 11 gadus vecam runcim narkozi nç. Vai ir vçl kâdi citi veidi, kâda ir Jûsu pieredze?
Sâk tâds nesmuks aplikums parâdîties.

Paldies!
Re: Minkam zobi
03.08.2006 15:44
Mançjai resnajai sen sen atpakaï arî mçìinâjâm izveikt ðo procedûtu ar narkozi utt, pçc kâ viòai bija ïoti ïoti slikti. Tâpçc pçdçjos kâdus gadus 8 vecâ dzîvo ar pusizbiruðiem zobiem, gaïu saòem mazos mazos gabaliòos sagrieztu, bet toties tiek barota no rokas. Viòai sanâk 22trais iet
Re: Minkam zobi
03.08.2006 16:09
Tagad ir kaut kaada modiiga narkoze, kur to zveeru noleemee un kad darbs padariit ielaizh pretpoti kas to narkozi neitralizee. man kakjis shito gana labi paarcieta (shamo noskuut vajadzeeja, bija mikozi sakjeeris)
Re: Minkam zobi
03.08.2006 16:11
manai bija mikroinsultiòð (vismaz mçs tâ mâjas konsîlijâ izspriedâm, simptomi lidzîgi kâ cilvçkam), tâpçc neko vairâk darît viòai negribçjâm. Atkopâs un dzîvo.
Re: Minkam zobi
03.08.2006 16:15
Nu, es to autorei vairaak domaaju.
Re: Minkam zobi
03.08.2006 16:27
Jâ, par to narkozi, kuru var pârtraukt ar poti jebkurâ brîdî, arî esmu dzirdçjis.
Bet kâpçc ir vajadzîga vispâr narkoze, tas taèu nesâp, kad tîra zobus!?
Nepietiek vien ar miega zâlçm?
Re: Minkam zobi
03.08.2006 16:33
Nevienas miega zaales jau neiemidzina pilniibaa. Un dr vieglaak darboties ap kakji, kas nepretojaas. Taa narkoze, ko dos, jau ar tikai iemidzinaas.
Re: Minkam zobi
03.08.2006 16:39
Ir bijushi gadiijumi, kad kakjis vai suns aiz baileem paarkaarto visu vetkliiniku... taapeec arii midzina, un, protams, vetaarstam, es teiktu, nevis vieglaak, bet vispaar nav iespeejams darboties ap kakji, kursh pretojas, jo jams kozh un skraapee. Pilniigi aiz baileem noleemeetie ir rets gadiijums. Nepatiik lopinjiem taas iestaades.
Re: Minkam zobi
03.08.2006 17:02
Kaads te bija teicis: Labi fikseetam pacientam anesteezija nav vajadziiga :)
Re: Minkam zobi
03.08.2006 17:09
a tas jau ir sadisms, ku! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: