CREDO instruktori!

Aizsāka forumiete 

forumiete
CREDO instruktori!
07.08.2006 22:06
sveiki, koleegji! ;)
taa nu sanaacis, ka tagad maacos CREDO autoskolaa un shodien man piedaavaaja instruktorus:

Jaanis Blaus / nissan almera
Stanislavs Ruskulis / bmw
Vairis Upitis / opel astra
Ivars Plume / opel astra
Ojars Lakstigala / audi b4

luudzu, ja kaads ir pie kaada no vinjiem maaciijies vai vienkaarshi kaut ko zin - uzraksties kaadu atsauksmi, kas paliidzeetu izveeleeties! pozitiivu vai negatiivu, bet vismaz kaut ko!
Re: CREDO instruktori!
10.08.2006 16:08
Staòislavs ir krievs un veel pie tam brauc ar BMW...


òem Vairi, mûsu prezidente tak Vaira.


p.s. neko par CREDO nezinu. es tik drusku ironizeeju.
Mâcos arî
Re: CREDO instruktori!
20.09.2006 15:00
Mâcos pie Stanislava -- uz 1.nodarbîbu atbrauca ar BMW, pçc tam -- Hyundai...
Re: CREDO instruktori!
20.09.2006 23:14
Nu, zinot, ka Hyundai ir viens no pieprasîtâkiem jauniem auto... ;)
Monika
Re: CREDO instruktori!
21.09.2006 16:44
Arî mâcijos autoskolâ CREDO, man instruktors bija Juris Jurâns, sâkumâ ar Mersi brauca, tad nomainîja pret BMW. Vai kâds pie viòa vçl mâcâs/mâcîjâs un vai viòð vispâr vçl strâdâ autoskolâ? :)
brrr
Re: CREDO instruktori!
22.09.2006 00:07
kaads pie taa lakstiigalas ir bijis?
ir okei?
Re: CREDO instruktori!
24.09.2006 09:14
Vai kads nezin ka sauc instruktoru ar Audi 100 brauka...stav pie trest benzintanka....man liekas ka sauca vinuArmands iedodiet vina numuru ludzu sutiet man uz e-mail....:) plzzz diesel17@tvnet.lv
Teorijas pasniedzçja man bija Tatjana Ðterna. Cepuri nost! Paldies viòai! Braukt mâcîjos pie Sarmja Lakstîgalas. Tik tieðâm nevaru sûdzçties. Gan teorijas gan braukðanas eksâmenus CSDD nokârtoju ar pirmo reizi.
zubite
Re: CREDO instruktori!
17.04.2008 13:20
Maaciijos pie O. Lakstiigalas, sakariigs un cilveeciigs, iemaaca labi..
Re: CREDO instruktori!
05.01.2009 20:40
kâdas atauces par instruktoru Aivaru Apðenieku? +- ir ok?
hmmm
Re: CREDO instruktori!
27.06.2009 13:49
Apšenieks nodarbībās rausta stūri (kaut arī tiek braukts pa Zaķusalu), mazliet nervozs, par automašīnu pirmajā nodarbībā nestāsta, beidz nodarbību ātrāk (10min nogriež), bet tā jau ok.
Vai kaads / -a ir maaciijies braukt pie credo instruktora Maara Krievinja? Ka vinsh iemaaca braukt?
Re: CREDO instruktori!
08.01.2010 17:38
kads var pateikt ta Jura nr. vnk vins kadreiz brauca ar Mercedes E200 tgd uzzinaju ka uz BMW pargaja... man ir palikusas paris brauksanas pie vina ,jo beidzu braukt kadus 5menesus atpakal... tgd nav vina nr...

VINS IR LOTI LABS INSTRUKTOS... iesaku
Man ar šodien Credo izsniedza tādu lapiņu. Kurš no šiem ir daudz maz sakarīgs?
1. Vladimirs Berežkovs
2. Edgars Datavs
3. Jūlija Logočkova
4. Aivars Apšenieks
5. Māris Krieviņš
6. Zigmārs Voldiņš
7. Jānis Godiņš
8. Armīns Gedrovics
9. Vairis Upītis
10. Jurijs Mitroščenko°
11. Aleksandrs Beinarovičs
12. Guntis Ābele
13. Severīns Bambers
14. Konstantīns Marimonovs
15. Pēteris Siņickis
16. Nikolajs Blenusovs
17. Inguna Melzoba
Elinchiks
Re: CREDO instruktori!
04.02.2010 16:05
Vispār Inguna Melzoba bija labākā, bet viņai iepsējams rinda, var arī Konstantīns Marimonovs vai Māris Krieviņš, nu ja 'šie aizņemti tad vēl tāds Aleksandrs Beinarovičs, lai veicas
Re: CREDO instruktori!
07.02.2010 11:04
Re: CREDO instruktori!
06.04.2010 19:33
Lūdzu atbildiet, kā ir instruktora vārds un uzvārds, kurš ierakstā ir dzirdams?
Re: CREDO instruktori!
28.06.2010 11:15
tas ieraksts ir vienkārši lielisks
bet šis sit visu pušu

http://www.youtube.com/watch?v=KLeYks4MOrU&feature=related

tiesa, inscinēts protams, bet tā var izsmieties
Sveiki, kurš instuktors autoskolā Credo-3 ir labākais? Vai sievietes instruktores ir daudzas?
goli
Re: CREDO instruktori!
28.07.2010 14:41
Roberts Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki, kurš instuktors autoskolā Credo-3 ir
> labākais? Vai sievietes instruktores ir daudzas?

Iesaku Ingunu Melzobu punkts un amen, visu iemācīs, tiešām laba pasniedzēja.
elīna!!
Re: CREDO instruktori!
13.12.2010 23:01
Es varu teikt tikai to labāko par Pēteri Siņicki. Tikko ieguvu tiesības. Tieši viņš bija tas, kas spēja īsā laikā iemācīt braukt mani (lai gan līdz tam man bija bail vispār sēsties pie stūres un likās, ka šoferēt nevarēšu nekad). Uz nodarbībām vienmēr gāju ar prieku, jo tiešām varēju just, ka no tām ir jēga un ka ar katru reizi ir solis tuvāk tiesībām.
Tiešām iesaku šo instruktoru, nenožēlosiet!!
gačo
Re: CREDO instruktori!
25.12.2010 21:42
neieteiktu juriju mitroščenko- instruktors labs, bet baigi kāš naudu, netiksiet prom kaut brauksiet normāli- vilks ļoti ilgi....
Re: CREDO instruktori!
27.12.2010 10:05
Vispār nav dzirdēts, ka kāds no instruktoriem nevilktu...:D tā teikt, lai drošāks būtu. Bet vispār par Credo labas atsauksmes dzirdētas
Elli Juu
Re: CREDO instruktori!
15.02.2011 14:01
Es arii izvēlējos Credo skolu un nenožēloju, jo tiesības kabatā :)
Instruktors Āris Jansons sakarīgs.
chau.tikai neej pie SARMI LAKSTĪGALAS.drausmiigi uzmacaas meiteneem un ljoti ilgi kaash naudu un galvenais,ka daudz un ilgi.vari braukt pat gadu,bet pie eksaamena neviens nelaidiis,jo visu laiku vinjsh sit sajuugu un bendee pats savu auto.drausmiigi,ka tik daudz naudas tev nokaash un pretii dabuu tukshu braukshanas kartinju,taa itkaa nebuutu braucis ar mashiinu vispaar,bet esi braucis ar veeju...
ja 2000ls tad var iet,bet ja nav,tad nee
Re: CREDO instruktori!
06.05.2011 12:54
es viņam teicu dawy nečakarē bobi, gribu tiesības, viņš nošņācās saprata, ka nevarēs te tiripiri un pēc nedēļas es jau gāju uz eksāmenu. Tu galvenais parādi, ka tu baigi gribivisu zināt
Āris Jansons ar zilu golfa pikapu baigi kass naudu un noniecina auto skolu
havaja
Re: CREDO instruktori!
16.06.2011 21:51
pie andreja sokolova neejiet ar vinu nau jegas macities jo pats neko no vadiwanas nejedz ja gribat izmest naudu veja varat iet :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: