Vai vispâr vçrts precçties?

Aizsāka Caca 

Caca
Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 15:53
kâdas jums domas? kâpçc vîrieði lielâkoties neprecas un nevelk viòiem uz to gaiðo lietu :D Sievietes tomçr praktiski vienmçr teiks "jâ"...
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 16:01
Atkal viens te grib vienâdot visus...
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 16:04
nee, nav veerts preceeties.

dziivot ar nav veerts, taapat beigaas nomirsi.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 16:09
Daþiem jau nemaz nepastâv tâdas izvçles grûtîbas, jo viòus neviens precçt negrib :(((
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 16:15
Nu es piemeeram gribu preceeties bet rodas iespaids ka sievieteem tas pilniigi nav vajadziigs. Vinjas precaas tikai ar izcilaam personiibaam bet taadi pusmuuzha ku! no mediciinas foruma vinjaam nav vajadziigi.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 16:18
ku!

A kâpçc Tu domâ, ka Tu neesi personîba? :)))
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 16:22
Ku! Tu esi gudrs un raksti patîkamâ veidâ. Ja es bûtu brîva, es padomâtu par tevi:) Tu man patiesîbâ atgâdini manu studiju laika draugu. Es pat sâkumâ izbrînîjos par niku, jo viòð lietoja tieði tâdu izsauksmes vârdu ku!, man likâs- diezgan neparastu:)



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2006 16:25 by strawberry.
Re: Vai vispār vērts precēties?
10.08.2006 16:58
Kāpēc ta negrib?Un kā vēl grib!Man piemēram patreiz pašai negribas...kaut gan varētu...bet šitā tu pa pusei esi brīva...a tā apprecies un ja kas-jāšķiras,jādala manta,bērni.mammas un zvēri...da nu...Varbūt tieši tā arī domā tie veči,kas negrib sevi saistīt ar svētajām laulības saitēm....
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:04
att

Iespeejams ka es esmu personiiba bet ne gluzhi taada kaa vajag. Kaada ir mana reputaacija forumaa? Klizmu speciaalists.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:08
Ku! forumâ jau daþkârt rodas savâdâks priekðtats par cilvçkiem. Ja kâds(a) redz tevî tikai klizmu speciâlistu, nu ko tur darît. Es redzu, ka tu esi izpalîdzîgs un labprât esi ar mieru tçrçt savu laiku, lai parunâtos- patiesîbâ taèu tas ir ïoti bûtiski, un ne tikai to vien:)



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2006 17:20 by strawberry.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:11
Negrib precçties tie, kas jau to jau darîjuði vienreiz, loìiski.
to KU! - un kurð tad reputâciju Tev tâdu radîjis, kâds sveðinieks, vai? Un ðajâ forumâ jau nu diez vai kâds meklç iepazîðanos. Ja ârpus foruma arî esi tikai klizmu speèuks, tad gan traki...
to att.- domâju, nav tâda cilvçka, kuru kaut vienreiz mûþâ kâds nebûtu gribçjis apprecçt.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:14
ku!

Es piekrîtu Strawberry teiktajam, turklât dzîvç cilvçki ir pavisam savâdâki nekâ internetâ un ðeit forumâ.
Vismaz es Tevi nekad neesmu uztvçrusi tikai kâ klizmu speciâlistu, Tu esi daudz kas vairâk :)
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:17
flegma

Es gan domâju... nç, es zinu, ka ir tâdi cilvçki, kurus neviens nav gribçjis precçt. Pçc piemçra tâlu nav jâmeklç...
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:21
ku! Tev steidzami jaacelj pashveerteejums. Ja pac sevi noliek, citi jau ar diezko neveertee. Varbuut Tev jaaparuupeejas vairaak par sevi? Ja Tu esi tik izpaliidziigs arii dziivee -- varbuut paradoxaali, bet man shkjiet, ka cilveeki tikai panjem to, ko vinjiem vajag, bet nepamana to cilveeku... Nevaru preciizi noformuleet sho domu, bet mani noveerojumi ar izpaliidziigiem ljaudiim taadi ir.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:22
ok. paspeeleeshu velna advokaatu.
kaadas priekshrociibas aprecoties? ko viirietis no taa ieguust? vai vinsh nevar shiis lietas dabuut neprecoties?
Re: Vai vispār vērts precēties?
10.08.2006 17:29
...priekšrocības-sex pa velti
...iegūst-bezmaksas mājkalpotāju
...dažkārt var,ja atrod precēties nogribējušos vecmeitu,ar pārējām būs izdevumi.
.....Mīnuss-jāatdod alga,kas ir lielāki izdevumi par dāvanām
.....jāatskaitās kad būs,kur ies,ko darīs
.....nevar iedzert aliņu,kad pašm sagribas
.....u.t.t.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 17:32
zb, nu ja tu kâdu sievieti mîlçsi, tad varbût tev droðâk liksies viòu apprecçt, jo citâdi, viòa alkdama pçc kâzu kleitas, aizies pie cita?
Nu vçl, tâ ir tâda îpaða sajûta tomçr, tad tâ patieðâm ir ìimene. Man liekas to sajûtu nevar iegût neprecoties:)
Elîza
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 18:08
Laulîba ir legalizçts sex, ar piespiedu darbiem piemâjas saimniecîbâ un miskastes izneðanu...:))
Bet ja nopietni... tad, cik cilvçku, tik viedokïu. Kas der vienam, neder citam.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 18:52
Laulîba ir materiâla garantija neparedzçtu apstâkïu gadîjumâ.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 18:56
Nç, nav gan materiâlâ garantija.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 18:57
vijoliit:

sex par velti ir arii bez preceeshanos. kaa pati teici - izdodod/izdalot algu sanaaks daargaak kaa daavanas + alga apkopeejai :)

strawberry - ja kaazu kleitas alkas ir svariigaakas kaa pats viiriestis - tad kaapeec buut ar taadu kopaa?
gjimenes sajuuta - labi. zinu gan cilveekus kuriem labi bez preceeshanos un dziivo kopaa ilgi ir beerni.....
>:D
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 18:58
"Laulîba ir materiâla garantija neparedzçtu apstâkïu gadîjumâ."

paarsvaraa sievietei.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 18:59
zb, nu tâpçc, ka mîli un vçlies viòu darît laimîgu. Un ja viòai vajadzîga kâzu kleita pilnai laimei, vai tad tâpçc ðíirsies? :-)))
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:00
strawberry
Kâ tur ir ar pirmâs, otrâs, utt kârtas mantiniekiem?
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:02
Plant, â tu par to, ja sanâk mantot kaut kâdu apstâkïu rezultâtâ?:)
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:04
strawberry: miilestiiba naak un iet. miilestiiba ir tikai hormonu efekts uz smadzeneem kas ar laiku izgaist. vai taapeec uzreiz ir jaaprecas?
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:06
zb, nç instinktu dçï nav jâprecas:)
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:08
nu tad vairaak neko citu kaa "iipashaas" sajuutas ieguushanu aprecoties viirieshi neieguust.
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:09
zb, bet tomçr viòi precas:-)))
Re: Vai vispâr vçrts precçties?
10.08.2006 19:12
strawberry - un liels procents skiras.... vai kaads zin cik % no lauliibaam tiek izkirtas? seviski jauno starpaa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 12?
Ziņa: