esot attiecibaas ar arzemnieku

Aizsāka soreiz ne 

Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
17.08.2006 17:58
nu labi, ka taam muusu sievieteem vispaar kaut kas dzimst.
katrs tak meklee prieksh sevis to labaako iespeeju buut laimiigam un apmierinaatam.
aciimredzot taas sievietes ir laimiigaakas ar tiem melnajiem vai dzeltenajiem, nevis ar savas cilts viirieshiem.
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
17.08.2006 18:04
:)
visi gadijumi ar indieshiem ir visai iipatneeji. Lielaakaa dalja sievieshu peec tam staigaa vienas pashas ar mazinjiem indietiishiem, jo tie studijas pabeigushi aizbrauc prom :DDD

Es uzskatu, ka tas nav pareizi jaukt kopaa rasas. Sorry, bet tas atsit kapitaalu leetumu - texti: vinjsh ir gudraaks, bagaataaks, smukaaks un vispaar vinjam ir garaaks nekaa latvieshiem. Kaads te sakars ar tautiibu. Kaa jau te ieprieksh mineeja, muusu sievietes ir iekaroshanas vertas, bet kas notiek peec gada vai dieviem... o raada laiks un nu jau arii veesture ;) Tad peekshnji izraadaas, ka ne tikai latvieshi, bet arii piem zviedri ir kretiini, bet vel peec 2 gadi izraadaas, ka arii somi ir kretiini un taa taalaak...

Neko nesaku - varu arii kljuudiities, bet reaalaa dziive taa arii notiek. Lai gan man ir PILNIIGI vienalga, jo man ir sieva - latviete, ar ko arii lepojos =)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
17.08.2006 18:43
nu nejau visi aarzemnieki ir citas rases.

ar eiropieshiem ir pareizi jaukties? ;)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
18.08.2006 10:40
Manis peec vari jaukties arii ar kazakiem. Vismaz tad Latvija un latvieðu valoda âtrâk izmirs. Un bûs hepî end Þirinovska stilâ :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 20?
Ziņa: