"lieliskais viirietis"

Aizsāka smukaa 

"lieliskais viirietis"
21.08.2006 16:24
ko dariit, ja ir draugs, bet ir tuvs kaads cits cilveeks (jau apmeeram 8 gadus), kuram ir draudzene, bet es ar ðo citu cilveeku, sauksim vinju par I., ik pa laikam satiekos un mums ir kolosâlas satikshanaas, kas beidzas ar seksu..ir forshi, bet tad vinjsh atkal uz kaadu laiku pazuud.. bet man vinjsh tik ljoti patiik, man ar vinju ir labi, un vinjsh apgalvo, ka arii vinjam esot ar mani labi. esmu traka peec vinja. ko man dariit? varbuut kaads ar savu gudro padominju un LIELO pieredzi var paliidzeet?
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 16:45
luudzu, paliidziet kaa nebuut ar padomu.
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 16:48
tam, kurð patîk mazâk, atdodies par naudu
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 16:49
nu tas nu gan ir muljkjiigi, bet "paldies" par ideju!
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 16:58
vai atad patieshaam neviens nav tik gudrs, lai pateiktu man muljkja sirdij, ko dariit?
att pârdomâs
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 17:03
Ja kâds Tev arî pateiks kaut ko, vai tad Tu òemsi to vçrâ???
Ðajâ gadîjumâ tiek krâpti 2 cilvçki un nedomâju, ka tas ir labi.
Ja jau Tev ir tik labi ar "lielisko vîrieti", kâpçc tad jûs neesat kopâ? Man ðâds attiecîbu modelis liekas jocîgs.
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 18:54
tas ir labs jautaajums, uz kuru arii es nespeeju atrast atbildi. bet tiiri no viirieshu viedoklja- kapeec vinjam to vajag?
nevajag tik briesmiigi nosodiit, es prasu vienkarshi situaacijas risinajumu variantus.
kalle
Re: "lieliskais viirietis"
21.08.2006 19:53
es domâju tev nav ko zaudçt-vienkârði pasaki viòam savas jûtas un tad jau redzçs,ko 'viòð teiks.principâ man izskatâs,ka viòam ne tu ne arî otra meitene nav îsti tuvas-viòð vienkârði labi iekârtojies,jo nopietnâs attiecîbâs kurâs viss ok ðâdu sânsoïu nav(nav nepiecieðamîbas).
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 09:40
kaut kaadaa zinjaa droshi vien tev ir taisniiba par taam nesakartotajaam- neriktiigajaam attieciibaam.
starpcitu es vinjam pateicu ko es pret vinju juutu, un, ka man tas ir diezgan nopietni. godiigi sakot, vinjsh bija nedaudz paarsteigts. bet jebkuraa gadiijumaa- vai tad tam cilveekam es tieshaam neko nenoziimeeju? esmu ieveerojusi, ka visbiezaak vinjsh mani sameklee tad, kad vinjam ir izjukushas kaarteejaas attieciibas, bet ne jau taapeec, lai ar mani paarguleetu- es zinu, ka muusu tikshanaas reizeem vinjam taads meerkjis nav, tas vienkaarshi notiek.
kalle
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 09:59
Nu sirsniò,tad met to veci pie malas-nomaini telefona numuru vai kâ citâdi,bet saòem rokâs savu paðapziòu un neesi kâ viòa negatîvo emociju miskaste-atnâcu,paraudâju,aizgâju!!!
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:04
es to savaa stulbajaa galvaa saprotu, bet es to viirieti traki gribu!!!!!nomainiit telefona numur?- jau ir mainiiti 3 numuri, gan man, gan vinjam- mees viens otru vinemeera kaut kaa atrodam.
apburtais loks.
kalle
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:05
nu tad ðajâ gadîjumâ vienîgâ kas var palîdzçt esi tu pati-kad tev apniks ka tevi tikai izmanto,tad arî spersi nâkamo soli.
gribçtos,lai tev izdodas.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:08
tu tieshaam domaa, ka mani izmanto?bet sanaak tachu, ka mees izmantojam viens otru.vai ne?vieniigais sviests ir tas, ka to visu regulee vinjsh.
kalle
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:14
redz tur jau tâ lieta-regulç viòð!
kad viòð beidzot bûs atradis savu lielisko sievieti(jo var noprast,ka to viòð intensîvi dara pagaidâm aizlâpoties ar tevi,jo viòð apzinâs,ka tu bez viòa nevari un protams to izmanto) tad var sanâkt ka tu paliksi pie sasistas siles(diemþçl).
Es jau tik varu dot padomu-negaidi tik ilgi,cieni arî sevi.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:24
viòð pret mani ir atklâts un tas nav viòa mçríis. probleema ir taa, ka kaadu laiku atpakaï viòð man tâ kâ deva cerîbas, bet es it kâ viòu atgrûdu un tad uzradâs viòam tâ draudzene. bet varbûjt tâ arî nemaz nebija, varbût tâs ir tikai manas iedomas.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:30
domaa es vinjam absoluuti neintereseeju?
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:33
protams, ka interesç- kâ viegli pieejama sieviete :)
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:37
tas gan man nepatîk.no kurienes jûs visas esat tik gudras?
patiesîbâ jau tur ir vesela vçsture ðim stâstam kâpçc tas viss tâ ir.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:38
man pajautât to viòam- vai esmu viòam viegli pieejama sieviete? :)
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:45
nu neíer kreòíi! es tâ skarbi pateicu- bet vari man ticçt, ka lielais vairums vîrieðu ðâdus gadîjumus nelaiþ garâm, pie tam bez jebkâdiem sirdsapziòas pârmetumiem
Un kas ir tas tavs otrs vîrietis- âksts kaut kâds? Un Tu tâ princese?
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 10:52
nu taa jau ir- bet zini, es esmu tik daudz par to viirieti domaajusi, ka taas domas mani ir pavadiijushas visas manas attieciibas un es jau vairs neijuutu nekaadus baigos sirdsapzinjas paarmetumus- emsu baigakaa cuuka- 6dien es ar vinju satikos un 7dien, kad atbraucu maajaas- savam draugam virsuu skatiities negribeeju. vinjsh pat veel man jaunu dzemperi nopirka- nabadzinjsh. es par vinju nenjirgaajos, vinjsh ir ljoti miiljsh, bet vinjsh visu laiku ir pieejams. nav taa kjeeriena momenta...
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 14:55
Meiteniit, cik Tev gadu?
Shaadas attieciibas ir ok, ja visu iesaistiito cilveeku moraale un principi taadas atziist ;)
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 15:54
es zinu, ka tas viss izklausaas pilniigs sviests, taapeec man jau bija taadas aizdomas, ka atkal kaads paargudriitis uzdos jautaajumu- meiteniit, cik tev gadu..
esmu pietiekoshi sapraatiigaa vecumaa, esmu izgliitota jauna sieviete, lai tadas muljkjiibas nedariitu, bet tas notiek pats no sevis.es gribu, lai tas cilveeks vienkaarshi izdziest no manas atminjas, bet taa nu dziivee nenotiek!
paldies visiem, kas meegjinaaja iedziljinaaties shajaa sviestaa!
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 16:27
Bet kâda tad jçga bija sâkt ðo diskusiju???
Viss vairâk vai mazâk banâli - situâcija ir trakoti izdevîga vîrietim, nu kam gan negribâs kâdu pârmaiòu?, kâdu "rozînîti" dzîvç.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 16:32
man vajadzeeja to visu dzirdeet atkal un atkal, ko es pati savaa praataa esmu sapratusi.
bet situaacija ir izdeviiga mums abiem.
man ar manu draugu ir suudiigs sekss jau ilgu laiku. es vnk juutos pretiigi, ja vinjsh vakaraa velk uz to- man jau rodas pretreakcija, jo es zinu, ka tur nekaa laba nebuus. citaadi draugs miiljsh, labs utt.
aber
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 16:43
nu bet paklau, tas jau ir vienkarsi, sevi attaisnot ar domu "a man ar draugu sudigs sex, tapec es tagad gulesu ar citu, bet draudzesos ar to pasu" ;) varbut tas sex ir tads ari tevis del (nenem launaa), respektivi, tadel, ka nespej/nevelies normali izrunaties par to, kas tev patik/nepatik, ko tu velies/nevelies. nu nevar vienmer gaidit no otra majienu ar burvju nujinju. procesa piedalas 2 cilveki, un ari sis problemas jarisina 2iem.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 16:45
Nu tad kâda jçga mânît sevi, mânît draugu, zagt îsos laimes brîþus????
Ja bçrnu un mantu nav, tad taèu izðíîrties nebûtu problçma??
Jautâjums jau nu ir gan cits - vai tas vîrietis gribçs patstâvîgas saistîba!!
as gan vçlir jaukâk kâ sastapties ar "smuko sievieti"!! Papriecâties un doties tâlâk ikdoenas gaitâs!!
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 17:14
zin kaa dari, pasuuti abus divus, tev tapat ne ar vienu no viniem nav normalas forshas attiecibas. un tad varbut tev bus iespeja satikt tadu, kas riktigi patiks un ar ko busi kopaa.
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 18:29
forshss ieteikums. paldies, esmu par to domaajusi.a kur lai taadu dabuu?
par to suudiigo sexu- mans draugs ljoti aatri beidz. es to ciest nevaru- mees par to esam runaajushi.ka tad lai to atrisina?
Re: "lieliskais viirietis"
22.08.2006 19:23
ezîtim lieliska recepte! Pievienojos 100%!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: