kur ir taa viiriesu logika....?????

Aizsāka ritucis 

ritucis
kur ir taa viiriesu logika....?????
23.08.2006 16:20
ir teiciens taads-viiri neiet prom no sliktaam sievaam ,viiri iet prom no labaam ,jo taas viekaarsi apniik....
neticami,bet dziives pieraadiits...:((
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
23.08.2006 18:38
Muljkjiibas. Tas ir tikai teiciens. Stulbi viiri iet prom no visaam.
katjuks
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
23.08.2006 18:47
par tiem stulbajiem vîriem piekrîtu ku!
Bet nav maz gadîjumu kad ir stulbas sievas,kas savus vîrus nemâk noturçt(arî pierâdîjies dzîvç)
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
23.08.2006 19:44
Baisi traki, ja ar varu kaut kas jâtur ciet...:)
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
23.08.2006 22:51
Man gan liekas,ka šis teiciens tā īsti atbilst patiesībai,jo lielāka sterva,jo grūtāk tikt no tā veča vaļā...nu neiet prom un viss..:-))
ko tu domâ ar "stulbas sievas, kas nemâk savus vîrus noturçt"? vai tad sievietei bûtu ar visâm varîtçm tas vîrietis jâtur ciet? ja ir gâjçjs, aizies tâpat...nedaudz savam lepnumam arî jâbût.
tad jau sanâk, ka tâs, no kurâm vîri ir aizgâjuði, ir stulbas sievas, kas nemâk noturçt vîru....
mhm! noteikti!;D
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
24.08.2006 10:55
tâ tas notiek- jo tu esi labâka, jo viòð vairâk sâk to izmantot un ar laiku viòam tas vienkârði apnîk.
kad es dzîvoju pie sava drauga- viòa dzîvoklî, kur viòð dzîvo ar saviem vecâkiem, viòð tur jutâs kâ baigais "king"s, es biju tik mîïa un laba, visu darîju un man bija sajûta, ka es viòam esmu apnicîga..
tagad, kad dzîvojam savâ dzîvoklî, nu jau gandrîz gadu, esmu kïuvusi vçsçka visâs lietâs, vairs tâ neèubinos. un rezultâts ir tâds, ka viòð kâ ðunelîts man skraida pakaï.
vîrietis visu mûþu ir mednieks- viòam vajag medît arî to sievieti, kura viòam dzîvo blakus. diem''zçl, ir diezgan grûti visu laiku dzîvot tâdâs "uzbrukuma"gaidâs, un kaut ko tçlot, ja tavâ iekðçjâ bûtîba absolûti ar to nesasaucas.
khm khm
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
24.08.2006 21:06
uz zinjojuma topika jautajumu: d...â!

piedodiet, nespçju noturçties;DDDDD
vçlreiz ïoti atvainojos...
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
25.08.2006 13:26
tas teiciens iisteniibaa ir: no sliktaam sievaam viiri neiet prom, jo baidaas dabuut vel sliktaaku, betno labaam iet jo grib veel labaaku, bet kaa jau ku! teica... tas viss ir fufelis.

P.S.
kaads te sakars ar topika nosaukumu?
rutucis
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
25.08.2006 23:06
to man ir atzinusi daudzi viiriesi,bet kaa saka nevisi vienaadi...
arii mangadiijaas taa situaacija 2-reiz un tas tiesaam man deva pieredzi un tagat tagat es neesu ne uz pusi vairs tik miila un laba un viiriets turaas kaa traks pie manis...
logika....
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
27.08.2006 15:55
Kaads te sakars ar logjiku?
Es savulaik logjiku maacijos 2 gadus. Aciimredzot sheit ir runa par kaadu logjiku, kas nav logjika taas klasiskajaa definiicijaa.

Un attieciibaas ar cilveekiem: ja mana sieva buutu kaut nedaudz riebiiga, vinja vairs nebuutu mana sieva. Neveertee pasauli peec sevis. Neesi Tu tik ljoti veerta. Piedod, bet fakts... indiviids nav visu veertiibu meeraukla ;)
Re: kur ir taa viiriesu logika....?????
27.08.2006 23:49
jopcik, ortograafija, ortograafija..
dzimtaa valoda..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 2?
Ziņa: