Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
10.10.2006 14:38
Viss atkarîgs no tâ, kâda ir aparâta cena. Tu kalkulatorus iepçrc vai ko tamlîdzîgu?:)
Re: Raimonds
10.10.2006 14:42
strawberry - no noteiktas summas vairs nav aptauja, bet konkurss jârîko - nezini, vai?
Re: Raimonds
10.10.2006 14:59
Nu, tâtad, Noela - ja sarkanai gaismai viïòi ir garâki un zilai îsâki, tad ar kuru gaismu varçs ierakstît vairâk info?
Re: Raimonds
10.10.2006 15:14
Raimonds1 - kura PCR maðîna man labâk derçs - ar parasto vai zelta bloku? kapçc?
Re: Raimonds
10.10.2006 15:16
Es te par 10. klases pamatiem runâju, bet Tu tik sarez''gîti uzreiz.
Varbu't madcynics zin, vienkârðâk nebûs.
Re: Raimonds
10.10.2006 15:18
Droði, ka ar zelta, jo zelta íîmiskais inertums, labâ siltum un eletrovadîtrspçja tiek izmantota tikai îpaðos gadîjumos.
Re: Raimonds
10.10.2006 15:18
es ar par 10 klasi runâju (bioloìija + fizika). tâ kâ davai, stâsti.
Re: Raimonds
10.10.2006 15:19
precîzâk lûdzu. kâpçc (piebildîðu ka visi gadîjumi ir îpaði).



Edited 1 time(s). Last edit at 10.10.2006 15:23 by Noela.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
10.10.2006 16:00
...kam man to zinât!!!...ja vajadzçs uzzinât - uzzinâðu...un pçc laika aizmirsîðu...
Re: Raimonds
10.10.2006 16:06
We found that the PCR could be dramatically enhanced by Au nanoparticles. With the addition of 0.7 nM of 13 nm Au nanoparticles into the PCR reagent, the PCR efficiency was increased. Especially when maintaining the same or higher amplification yields, the reaction time could be shortened, and the heating/cooling rates could be increased. The excellent heat transfer property of the nanoparticles should be the major factor in improving the PCR efficiency. Different PCR systems, DNA polymerases, DNA sizes and complex samples were compared in this study. Our results demonstrated that Au nanoparticles increase the sensitivity of PCR detection 5- to 10-fold in a slower PCR system (i.e. conventional PCR) and at least 10(4)-fold in a quicker PCR system (i.e. real-time PCR). After the PCR time was shortened by half, the 100 copies/microl DNA were detectable in real-time PCR with gold colloid added, however, at least 10(6) copies/microl of DNA were needed to reach a detectable signal level using the PCR reagent without gold colloid. This innovation could improve the PCR efficiency using non-expensive polymerases, and general PCR reagent. It is a new viewpoint in PCR, that nanoparticles can be used to enhance PCR efficiency and shorten reaction times.
Tâtad pievienojot Zelta nanodaïiòas, reakcijas laiks dramatiski samazinâs. Tiek izmantota zelta îpaði labâ siltumvadîtspçja. Pârçjo arî varu iztulkot...
Re: Raimonds
10.10.2006 16:07
madcynics
kâpçc Tu negribi politikâ darboties?Vai varbût gribi?
Re: Raimonds
10.10.2006 16:13
Tâpçc, ka ja sçdi kaut kâdâ projektu pieòemðanas birojâ, tad pamatiem ir jâbût.
Madcynics laikam spçs atbildçt - tâtad, ja zilai gaismai viïòa garums ir mazâks, kâ sarkanai, tad ar kâdu gaismu diska sektorâ var ierakstît vairâk info un ko tas nozîmç ekonomiski rçíinot tehnoloìias efektivitâti?
Te jau ir tas jautâjums, ka ir vairâki piemçri, ka tâ pirmajâ piegâjienâ izlasot kâdu zinû, liekas - nu kas tur îpaðð - dzçsoòi grieþ durvis 20 minûtes, vai amatpersona saka, ka megavatu patçrçjam 10 gados. Bet ja reizi pa reizei aizejam uz BT1 vai Prima skonto izstâdçm, palasam tehnoloìijas, tad gan saprotam, ka ir gan kaut kas îpaðs ðajos tekstos un valsts nâkotnes bîdi'tâju ... nnu tajâ ... bûtîbâ.
Re: Raimonds
10.10.2006 16:20
Raimonds1, jâ, tas viss ir forði, bet es runâju par maðînu un bloku, nevis zelta pievienoðanu reakcijai. speciâli apskatîjos - tevis izpeistotais ir viena no pirmajâm atsaucçm googlç (bet ne îsti par tçmu)
Tâtad - var jau izpeistot dajebko no dajebkurienes, bet sajçgai ar jâbût. To paðu par politiku un tevi var teikt.
Re: Raimonds
10.10.2006 17:10
Kâ tas bûs angliski?
Nedomâju, ka mums ir jâsacenðas, vienkârði domâju, ka neva izdarît tâdus secinâjumus uz tâdas bâzes - ja jau uzreiz nepasaki îsto atbildi, tad neko nejçdz ;0
kas ir bloks?
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
10.10.2006 17:23
...odziò, manu sârtvaidzît...nu negribu...ja man bûtu jâsçþ kkâdâs komisijâs vai aizgaldos!!??...nea...man patîk paslinkot :))
...raimondiò...jau teicu - kam man to zinât???...i pat nevçlos...
Re: Raimonds
10.10.2006 17:23
Tas domâts âtrâkai PCR
Izmanto ar zeltu pârklâtu sudrabu , lai efektîvâk regulçtu temperatûru.

Jautâjums ir arî par ko citu - kâpÇC Noela tâ pretojas apgalvojumam, ka pasaule reizçm pieïAUJ TIK STULBAS KÏÛDAS, KA TÂS VAR PAMANÎT IKVIENS.
Kas no tâ, kâdas ilûzijas sabruks vai kas?
Kâpçc nevar pieòemt to, ka mûsu valstî tiek pieïautas nepiedodami smagas kïûdas, ka tâpçc;c mums bûtu jâbût gudrâkiem un aktîvâkiem?
Re: Raimonds
10.10.2006 18:34
Kurð, kad un kur te ir teicis, kas viss, kas notiek ir pareizi????? Vai Tu Raimondpirmais lasi arî to, ko Tev raksta, jeb tikai raksti????? Un kas Tev liedz bût gudrâkam (aktîvs jau esi). Tikai, ja esi reiz gudrs, tad râdi konstruktîvus risinâjumus, nevis pusmçneða garumâ kal par kïûdâm, ko pieïâva izglîtîbas jomâ 10 gadus atpakaï! Nekïûdâs tikai tas, kas neko nedara. Tev te mçìina iegalvot, ka profesionâïi ir profesionâïi, viòi veic savu darbu balstoties uz zinâðanâm un pieredzi. Diletanti visos laikos ir diletanti, tie ir cilvçki, kas savâ darbîbâ balstâs uz savu redzçjumu. Parasti diletantiem ir ïoti grûti kaut ko ieskaidrot, jo .....
Re: Raimonds
10.10.2006 19:09
Nu, tâ ilgâ un tâ arî nesaòemtâ atbilde uz vienkârsô autâjumu jau arî par kaut ko liecina, tâpat kâ bezgalîgâ personu apsprieðana, nevis problçmu apsprieðana.

Es kaut kâ neesmu manîjis, ka te kaut viens mans apgalvojums bûtu par pietiekami pierâdâmu atzîts.
Es tiesâm nesaprotu, kâ var bût kaut kâds cits slçdziens par cunami izgâðanos, kâ totâla muïíîba un nespçja doma't un sadarboties.

Vai kaut vai tâs paðas 10 gadu kïûdas te ir apðaubîtas ne vienu reizi vien.

Vai tad ðâs kïûdas nepieïâva savas jomas profeisonâïi ar labu paðapziòu un integrçjuðies savâ sabiedri'ba'?
Re: Raimonds
10.10.2006 20:11
Nez kâpçc man bûtu jâatbild uz kkâdiem jautâjumiem?
Forði ir sçdçt pasaules otrâ pusç un vçrtçt cunami laikâ pieïautâs kïûdas. Un ja Tev te kâds teiks, jâ, nesaskaòoti tur darbojâs tie dienesti, tad tas bûs Tev par pamatu , lai izveidotu tâdu pretcunami kantori pie mums? Jeb rîkosi mâcîbas: kâ rîkoties, ja atnâk cunami?
Re: Raimonds
10.10.2006 20:22
Tas vienkârði ir labs piemers tam , ka profesionâïi, veselas valstis pieïauj liktenîgas kïûdas.
Visi mçs kïûdamies, bet... nenotiek normâla kïûdu atzîðana un analîze un tâs atkârtojas.
Un tiem lielajiem profesionâïu atbalstîtâjiem, izrâdâs nav vçlmes da jebko analizçt un resursu arî ne.
Es nezinu, kâdai pretestîbai jâbût, lai pçc tâdas priekðâteikðanas nevarçtu pareizi atbildçt un pieòemt pareizu EKONOMISKU lçmumu. Es gribçju parâdît, ka tâda ekonomika un vALSTS VADÎÐANA, KURAS PÂRSTÂVIM LIEKAS, KA TAUTA patçrç megavatstundu 10 gados, vai dzçsçjiem ,kuriem liekas, ka griezt durvis 20 minûtes ir labi, vai valstîm nav nekâdas brîdinâðanas sistçmas parâda to, ka pilnîgs neprofesionâlis, apmeklçjot Rîgâ Íîpeni vai Skonto halli, var pateikt, kas ir un kas nav pareizi. Nav jâbu't ekspertam, lai saprastu, ka daudza;ð jomâs valstî ir diezgan liela ignorance.
Tâpat skaidri redzams, kâs notiek, ja kâds atlâujas kaut ko pateikt - notiek personiski uzbrauceini. Te ir modelis.
Re: Raimonds
10.10.2006 21:19
Smagi Tev iet, Raimond 1.
Re: Raimonds
10.10.2006 21:56
Jums iet smagi, bet Jûs to mçìinat nezinât.
Re: Raimonds
10.10.2006 22:10
...ei, plant, ðitam cilvçciòam ir jâpiekrît...citâdi dabûsim ar spainîti pa galvu...ja nopietni - sen nebiju kaut vai virtuâli kontaktçjis ar ðâda tipa rumpîti...pats kaut ko òemas ar sevi, raksta, pierâda...kâ tçjkanna uz mazas liesmas...laikam sâk mazliet kaitinât...paradokss, ka ðo te politikas diþgaru, mûsu tautas sirdsapziòu un ceïvedi laikam pat izslçgt nav iespçjams...lai burbulç...
Re: Raimonds
10.10.2006 22:21
Tieði tâ. Es ðodien visu dienu mçìinâju ignorçt, paðâ vakarâ norâvos -:)



Edited 1 time(s). Last edit at 10.10.2006 22:45 by plants.
Re: Raimonds
10.10.2006 23:06
plant, tavs izrediìçtais citâts bija jauks :)
Re: Raimonds
10.10.2006 23:11
Man liekas Raimonds driiz apraudaasies par muusu aprobezhotiibu...
madcynics skumjð
Re: Raimonds
10.10.2006 23:39
...baltu nçzdogu kâds viòam sniedziet...
...rudens puíes galvas skumji liec...
...vien izmisums...
Re: Raimonds
10.10.2006 23:40
Nu reti madcyn piekriitu, bet te kaa kulaks uz acs...
Re: Raimonds
11.10.2006 08:11
Ko no ðâs sarakstes secinât tâdam parastam pilsonim, kas te nejauði iemaldîjies. Vai viòð, ja bûtu ko teikt , izdarîtu secinâjumu izteikties, vai noklusçt, lai vai cik bûtu pârliecinâts par savu domu. Laikam tâpçc jau arî tik maz cilvçku mçìina iesaistîties jebkâdu jautâjumu apsprieðanâ un risinâðanâ, jo viòi saprot, ka speciâlisti visu zina labâk, un noliks ðos pie vietas. Kâlab gan kaut ko teikt, kâdu izaicinât, ja tâpat nekas nemainîsies 
Tâ jau tâ attieksme veidojas, sçþam klusi un mierîgi un ïaujam notikt visâdâm muïíîbâm. Toties viens otru labi saprotam un atbalstam 

While current optical disc technologies such as DVD, DVD±R, DVD±RW, and DVD-RAM rely on a red laser to read and write data, the new format uses a blue-violet laser instead, hence the name Blu-ray. Despite the different type of lasers used, Blu-ray products can easily be made backwards compatible with CDs and DVDs through the use of a BD/DVD/CD compatible optical pickup unit. The benefit of using a blue-violet laser (405nm) is that it has a shorter wavelength than a red laser (650nm), which makes it possible to focus the laser spot with even greater precision. This allows data to be packed more tightly and stored in less space, so it's possible to fit more data on the disc even though it's the same size as a CD/DVD. This together with the change of numerical aperture to 0.85 is what enables Blu-ray Discs to hold 25GB/50GB.
http://www.blu-ray.com/faq/
9.10. plkst 14.24 parâdîjusies iespçja netika izmantota, jauno ieraksta tehno pârpirka igauòi :) Tuvâkajos gados gaidâma bûtiska augstas izðíirtspçjas disku ietilpîbas palielinâðânâs, kur bûtisku ieguldîjumu dos mûsu kaimiòi. Plants, madcynics&co biznesa konsultâciju firmas akcionâri saðutuði par firmas akciju vçrtîbas kriðanos un pieprasa valdes atlaiðanu.
madcynics nospïaujoties
Re: Raimonds
11.10.2006 09:41
Raimonds1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> ... Laikam tâpçc jau arî tik maz cilvçku
> mçìina iesaistîties jebkâdu jautâjumu apsprieðanâ
> un risinâðanâ, jo viòi saprot, ka speciâlisti visu
> zina labâk, un noliks ðos pie vietas. Kâlab gan
> kaut ko teikt, kâdu izaicinât, ja tâpat nekas
> nemainîsies...

...pârsmçjos...nu, bïaì, tipiòð...speciâlists...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: