Kredītu maksāšana???

Aizsāka enfuego 

Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 16:00
Kailā - tici man neviens miljonārs, nav miljonārs ar vnk godīgu (pēc nabago domām) darbu. Un ko nozīmē shēma? Shēma ir arī tad, ja uzņēmums nevis algo darbinieku, bet darbinieks pārformējas uz mikrouzņēmumu un sniedz savam nu jau ex darba devējam, pakalpojumus kā mikrouzņēmums. Kur ieguvums? Nodokļos jānomaksā tikai 9% no apgrozījuma. Viss likumīgi un to izmanto aptuveni 60% šobrīd aktīvo mikrozuzņēmumu... bet reāli, tā ir shēma, lai samaksātu mazāk nodokļos ;) Un kā Tu domā, vai mikrouzņēmumi ir oligarhi? Neke... visādi sīkie, kuriem gada apgrozījums nepārsniedz 10k lvl, nemaz nerunājot par PVN maksātājam nepieciešamo minimumu 30k. Ko secinam no šī un Te iepriekš rakstītā? Ļoti liela daļa brēcēju, paši ir tādi paši zagļi :) ...starp citu Amway, Oriflame, Avon, Vision utt utjp... tur visur ir pa pantiem - nelegāla uzņēmējdarbība, tirdzniecība bez EKA, izvairīšanās no nodokļu nomaksas... ;)

enfuego: redz... Tu tikai rej kā traks suns, bet neuztver būtību... pirms 3 mēnešiem viena no jomām kurā šancēju, aizgāja pa burbuli, bet tikai mani tas īpaši nesatrauc, jo es nedarbojos tikai vienā jomā. Kā jau minēju, ja čīkstēsi un sēdēsi uz vietas, tā arī visu mūžu varēsi sēdēt un čīkstēt ;) Ja grozas un kustās, nekad nebūsi bez darba.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 16:18
Mateus - ja Tu zini likumdošanu un to izmanto savā labā , tas ir ok. Tā jau ir valsts vaina, vai teiksim atbildība, ka tas notiek likumīgi . Cits jautājums - cik pieejama ir informācija par nodokļu jautājumiem, vai teiksim - par dažādiem projektiem ar ES naudu, vai t.s. konkursi, kuros nez kāpēc uzvar Valsts Kancelejai vai konkrētām ministrijām draugos esoši cilvēki utt.
Tu ļoti labi zini, par kādiem "biznesiem " es runāju. Tas būtu ar likumu sodāms.
mad uzjautrinās
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 16:40
...tēma pārauga no enfuego gaudošanas citā gultnē...tie, kuri neprot un nevar skrobējas uz tiem, kuri dara...un kuriem sanāk...un tad nu meklē utis visur, kur var sameklēt...

...da nu jūs...
delta
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 16:43
Es pilnīgi piekrītu, ka daudzi nekad un nekādos apstākļos nepazudīs, grozīsies un kustēsies un dzīvos labi. Cilvēki, kas vai nu apveltīti asu prātu, zelta rokām, īpašu izsistspēju vai uzņēmēja talantu vai kādu citu vērtīgu fīču, kas viņus atšķir no masas.
Piekrītu arī, ka ir laba daļa slinku, liderīgu braucēju ar muti un plānā galdiņa urbēju un par tiem nav vērts muti dzesēt.
Bet nepiekrītu, ka visus var iedalīt divās kategorijās – vai nu veiksminieks vai sliņķis un vaidētājs.
Man sāp sirds par tiem daudzajiem, kas nav apveltīti ne īpašām prāta spējām, ne apsviedību un "kruķīšanās" mākslu, ne radošo dzirksti, bet kārtīgi un ļoti centīgi dara savu darbu. Tāds cilvēks var būt, piemēram, labs pastnieks, medmāsa, bibliotekārs, utt. Viņš rūpīgi izdara savu darbu, viņš nezog, bet nekāda karjera vai jauni apvāršņi viņam nespīd. Man tomēr ļoti gribētos, lai arī tāds cilvēks ar savu darbu varētu nodrošināt sev cilvēka cienīgu dzīvi, bet nu nav Latvijā tas iespējams. Es pie labākās gribas nevaru saprast, kā minimālā alga var būt zem iztikas minimuma, turklāt, ja pat tas iztikas minimums jau ir tāds, ka es vismaz nevaru ierubīties, kā tur tā iztikšana paredzēta.
Forši, ja esi veiksmīgs, es pati esmu samērā šaurā jomā speciālists uz izķeršanu un man visos laikos gājis labi, bet man šķiet, ka man mēle nokalstu, ja tādos apstākļos, kādos esam, sāktu ar to plātīties un mācīt citus, kam savādāk dzīve iekārtojusies, lai pakustina pakaļu un nežēlojas…
mad smīkņādams
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 16:48
...es enfuego varu iedot visus verķus, pie tam uz krīta, lai šis sāk strādāt pēc normāliem standartiem...uz visizdevīgākajiem noteikumiem, par pašizmaksu...bet nedošu...viens iemesls - cilvēks, kurš domā šādā manierē, beigās uzsviedīs mani...summa relatīvi nebūs liela, bet uzsviedīs...jo galvā tam āzim malsies doma - ai, viņam jau tāpat ir, tad kāpēc man viņam ir jāatdod?...un šī te sērga ( funktieris) visvairāk ir izplatīta tieši laukos...

...tas jau ir pārbaudīts...
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 17:14
Delta, atkal nav tik vienkārši. Kam darbošanās biznesā ir jauni apvāršņi un dziļumi un kam nē. Mani neinteresē pavadīt savu dzīvi dzenoties pakaļ milzīgai naudai. Es apzināti izvēlos mazāku atbildību, saldāku miegu un vairāk brīva laika. Man pat prātā nenāk, prasīt, lai kādi mani uzturētu vai teiksim, mateus strādātu un es kaut vai daļēji pārtiktu no viņa nopelnītā.
Es to saprotu citādi - pelni un baudi savu peļņu pilnām mutēm, bet elle un Indija, neapzodz mani ! Par to ir runa.
Ja valsts paņem no manis 50 % , ja pensiju man nesola un medicīna par brīvu nav jau tagad , tad vienkārši - neņem no manis tos 50 % un ļauj man nomaksāt visus rēķinus.
Saulrietu pie jūras var baudīt piebraucot ar šiku mersedesu, bet var arī piebraucot ar riteni. Operā var sēdēt pirmās rindās noklāts dimantiem, bet goda vārds - ne kāda vaina pēdējā balkonā pie pensionāriem un studentiem. Un apēst ? Nu tāds labi pelnošs kā teiksim Rungainis - nu viņš apēd vairāk, bet vai viņš ēdot gūst lielāku baudu kā es ? Vai dzerot ? Vai grāmatas lasot ?
Manas dzīves privilēģija ir piemēram, ka man mobilais zvana tikai darba laikā. Pēc darba - ak saldā brīvība - baudu dzīvi.
Vai saproti, ko es gribu vēstīt ?
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 17:27
Lab gudrīši. Strādāju 2 stundas dienā. Mēnesī sanāk 40 stundas. Un mēnesī pelnu 200Ls. Tātad es pelnu stundā 4 Ls. Neviens no jums tik daudz nepelna! Bet man vajag izdomāt ko pārējā laikā piestrādāt!
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 19:31
4Ls/h .... neviens nu mums tik nepelna? :)
Nu ok... ceru, ka Tev no tā prāts kļuva mierīgāks un tagad varēsi beidzot izgulēties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 23:11
Lab okei eju gulēt:)
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 23:14
200/40=5 :D
Re: Kredītu maksāšana???
09.08.2011 00:01
Liec cilveekam mieru.. tagad kad vinjsh domaa ka sanjem lielaako stundas likmi, kaut izguleesies :D
Vijolīte:)
Re: Kredītu maksāšana???
09.08.2011 01:15
...he, he...man sanāk 1h/5LVL + "tējas nauda" 1LVL=6 LVL/1h...saldu miedziņu...:)
Re: Kredītu maksāšana???
09.08.2011 01:41
Nez, es laikam esmu izlepis... pa piecīti stundā strādāt negribu (ja patiešām ir reāli jāstrādā). Ja pamatā ir bumbieru apklaudzināšana bet šad tad kaut kas arī jādara, tad ok. Var arī pa piecīti stundā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kredītu maksāšana???
09.08.2011 09:42
Nu patiesiibaa, ja man nav jaaveic kaads iipashs uzdevums, tad 5Ls/h ir normaals cipars. Ja jaaseezh un vnk jaagaida, tad der ari 2.5Ls/h. Bet taads videejais aritmetiskais manupraat manaas aprindaas ir ap 10Ls/h ...protams ne jau katru dienu 10h ir darbs :D bet buutu neslikti taa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
09.08.2011 12:31
a man ir katru dienu!
Re: Kredītu maksāšana???
09.08.2011 12:45
Tad jau Tu esi bagaataakais no mums... ekk Tu joku peeteris :) staasta te ka naudas nav :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vijolīte:)
Re: Kredītu maksāšana???
10.08.2011 02:19
...nu Jūs izlepuši...5x8=40x23(vid.) itogo = 920 LVL...normaļok:)
Re: Kredītu maksāšana???
10.08.2011 16:13
Vijolīte tēlo atpalikušo? :)
Ir kāds kurš minējis ka strādā pilnu slodzi? ;)
Ja es par savu taksi strādātu pilnu slodzi, man sanāktu vairākas tonnas. Bet ir jūtami pieticīgāk.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vijolīte:)
Re: Kredītu maksāšana???
11.08.2011 00:24
Vijolīte neko netēlo...:)
Bet, manuprāt, iepr. minētā summa, vismaz priekš manis, kā sievietes, ir O.K.:)
Tonnām lai pelna veči, man kurpītēm i tik pietiks...:D

Hm, tad jau, Mateus, sanāk ka te neviens vecis netrādā pilnu slodzi, tā tikai laiski pašļukājas uz darba pusi...tā jau LV toč' aizies pa burbuli...
Re, Ku jau sāk cept stārķus...:DDDDDD
Re: Kredītu maksāšana???
11.08.2011 00:49
Oi netur iemetu:))



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2011 14:32 by enfuego.
Re: Kredītu maksāšana???
11.08.2011 13:56
Vijolite - nezinu kaa citi straadaa, bet man nav taada darba no tikiem liidz tikiem. Ir tikai laiks, kura ietvaros klienti driikst mani trauceet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 04:53
Par tiem darbiem un darbiniekiem.
Neprātošu, cik un kas ir labi/slikti.
No pieredzes zinu,ka CV arī īpaši neko nedod, ja ir jāstrādā ar rokām, it īpaši ja nav tās jomas speciālistu skolu utml. Paņemu un parādu. Diemžēl citas izejas nav. Pieredze rāda, ka veicas labāk tiem, ko pēc CV nu nekad nebūtu ņēmis pat runāt. Tāpēc CV nelasu, parunāju un skatos uz rokām.
Par to firmu un super līgumiem ar uber sodiem – zināma prakse, pakalpojumu kantori, tobiš programmēšanas firma vai pēdīgais remonta būcenis sacepj klientiem līgumus vienos vārtos.
Izglītība–ibio. Protams,kāda nebūt cilvēkam vajadzīga, vēlams lai ir vidusskola un augstskola,kaut koledža pabeigta. Pēc tam dzīvē arodus piemāca pati dzīve.

CV man vispār smiekli nāk. Ar visu augstāko ne–tehnisko izglītību varu daudzus tehniskus darbus paveikt ne sūdīgāk kā speciņi. Dažus vēl labāk.
Tā ka CV man lai nerāda. Īpaši uberkrutās firmas pakalpojumu sniedzēji daiļsolītāji ar saviem līgumiņiem, kuros klients ir losis pēdīgais.
Vajadzēja nesen metālu graizīt, izdarīju. Labāk kā firma, spriežot pēc propāna, etīna un skābekļa patēriņa uz veikto darba apjomu. Nav man nekāda šīs jomas papīra. Kādreiz ,kad vajaga un pašam cits jādara, esmu spiests maksāt čalim, kurš nu ni ni nav svarščiks. Labi, tagad papīrs jau viņam tomēr ir. Agrāk nebija.Izglītība– bija sākumā tikai konditors. Nemuldu neko.
Vismaz skābekļa šlangi netiek ar eļļu notriepti ,mhm. Tādi ir redzēti meistari ibio ..
Remonta kantori arī, nobesījuši.
Protu ļoti daudz darbu.
Kā saka, bez ieraksta CV.
Žizņj udavila, zastavila jo ma jo. Pat priekš sevis darīt.
Nav rezultāti līkrocīgi, viss darbojas ilgi un labi.Dzīve spiež.
Skolas, nezinu, kā māca. Dzīvē vislabāko apmetumu un tapsējumu esmu redzējis elektriķa veiktu. Vot tā, dzīvīte.
27gadus stāv. Bez meliem.A kur CV PAPĪRS viņam pa kursiem?
Jo ma jo. Visnormālākā malkas krāsns, ko esmu lietojis tika uzmūrēta 1957.gadā, to izdarīja toreiz onkols ar pagastskolas apliecību. A CV kur?

A nahren vaidēt, nav nav.
Ar vaimaināšanu LV kaut ko vēl var dabūt, bet citur.... nu tikko sāksi žēloties man nav , man nav tā ar tevi neviens vispār nerunās.
Tur saka– es varu , vēlos apgūt, veicu to un to, sakarā ar to un to vēlos darīt to un to.Esmu optimists, gatavs ....tiri piri.....pat ja vienīgā drēbju kārta izejamā un visu dienu nav ņammāts nekas.
Man patīk, man padodas tas un tas, darīšu , jā.
Piedāvāju veikt to un to, esmu tur tiri piri.
Kā Jums iet? Paldies, labi, pēdējā laikā darba ir vairāk, paralēli apgūstu to un to, velos tur to un to.
Veicot xxx ieguvu iemaņas utml. to un to.
Un pasmaida. Ja citādi, vienkārši neviens ar tevi nekontaktēs un punkts.Āmen.

A par CV. Ja darbs ar firmas dok utml , jābauda pagātne , vai nav sodīts, vai nav traks, vai nav vēl tas un tas.
Galu galā, piem tādā Francijā vai UK tevi pat par uzskaitvedi normālu neņems, ja būsi parādos līdz ausīm un ielikts listēs iekšā.
Te vēl vari šo to.
Citiem darbiem, sen jau neesmu prasījis CV vai pētījis datumus. Man tie vienaldzīgi.
Jēgas nekādas. Nobumbulēt arī var ar labiem datumiem, smuku CV un vis kā pa diedziņu, datumi, nav palnkumu CV utml. Papīri pilni utml.

Vot tu dabūn strādnieku, vai mācekli, kurš tev izprasīs ,KAS un KĀ BūS Jādara!Vo uzdevums.
Man ir, esmu strādajis xcccc c, tiri ptiri utml Cik Jūs maksājat? Protams, runas par standarta interviju utml.
Nu un smuki nosaukumi pieredzē, a reāli PC plus pāris pogas nospiest mozgas rubī un punkts un āmen!
Biju spiests ņemt tos , kas paprasīja KUR, CIKOS, ir darbs, KAS un KĀ jādara.
Bez izvēles iespējām. Ar ne īsti atbilstošu CV un ne īsti čaklu vai slinku pagātni, ne īsti tīrus, ne netīrus.
Labi, tur vēl ar kaut kādu izgl. Visiem bija kaut kāda profesija vai vismaz pusratā koledža. Nevien pa tēmu .
Zato vismaz skatījās ,kas jādara, ibio, nevis tā kā ampļi ar raitu CV un murgiem, gudru runu.
A tie– redzu,kur acis skatās, kad rāda, kas un kā būs jadara.Johaidi.

Neviens gan man pilnīgi neko nav nozadzis. Neviens , ne vienreizēju darbu veicējs, ne darbinieks.
Nekad un neko.
Laikam jāprot arī atmest priekšrakstus un klišejas, ieskatīties acīs. Reāli dvēselē.
Uzmetējus–partnerus arī redzu cauri.
Pārējiem , kas nevar, jūtu līdzi.Jūtu līdzi arī Latvijai, kurā tās profesijas, tie kritēriji un CV- realitātes atbilstība/ arī pārbaudītu CV/ IR ah ku neatbilstoša klišejai ko māca personāla atlasē vai UV.
Ja vēl piedzīvots, ka ķīmiķis izrādās labāks mehāniķis par iņžeņjoru pļus tehiķu un kurpnieks fiksāk rubī, kur skābe, kur sārms par pieredzējušu cilveku.
Vnk no comments. Diemžēl realitāte.

Tāpēc darbojos pēc principa– pēc iespējas fiksi noskaidrot, cik cilvim ir mozgu iekšā paurī un cik raiti spēj kustēties mozgas un vai labā roka zin,ko kreisā dara. CV to neparāda necik.
Protams, nekādi deģenerāti vai citādi degradāti man nava. Tik traki nav. Vink, ka nu bieži gadās sfērai derīgāki tie, kam pēc CV it kā nevajadzētu būt un nu... nu... tā ir dzīve.
Ja vadītos tikai pēc standarta atlasē ,vispār viss būtu ciet un beigta balle-kirdik u n āmen.

Mateus ir taisnība par izplatītājiem un visādiem brīnumiem.
Klikotaji, izplatītāji, MLM piramīdnieki, visādīgi mošķi nemaksā nekādus nodokļus.
Sabiedrība lūr šķībi uz visādiem onkoļiem–gadījuma darbu veicējiem , uz cilvekiem, kas piehaltūre pēc pamatdarba, vai ka meģina piepelnities.
Lūk, cilvēks strādā ar miesu, galvu, pasarg Dievs vēl ar datoru utml, Pasargi Dieviņ, dabūs pārdesmit lašus komunālo nomaksai pie mikro algas klat.
Pasarga Dievs.

Bet visādi platītāji un shēmu –MLM bīdītāji, nēsātāji nemaksā, katrs uzlies savu cenu katrā ķēdes posmā.
Vo, UN ieņirgt par kādu onku, kas tirgo sapītu grozu vai babuli ar zeķītēm vai sēņu grozu tauta māk.
Tiem,kas tik uzliek savu cenu– oh, oh, Zato firma.Vārtrūmē.
Piedāvāja vienreiz kaukadus lauksaimn produktus.
Nu, bez dok, čeka, pers lietošanai. Ceniņu ta tādu pat gandrīz kā veikalā.
Nospļāvos, saku– vai nu veikals ar čeku, vai pats braucu uz Z/S un ņemu mantu tur . Nafig kreisos perekupščikus barot.
Jā, tieši tā, visādi gaudotāji un izplatītāji, Mateus, pareizi vien ir. Vot, i tiem ir OKEI attieksme no tautas.
Ibio, kurš var paskaidrot, kā dzīvojot sociāla mājā var sakrāt normāla dzīvokļa īrei, vēl tikt pie auto, uzkārt ķēdi un kunkstēt dod pabalstu vēl. Vo ku laba dzīve, tiem kas prot d-t un murgot.
Mikrouzņēmumu shēmu droši vien drīz sagaida tas pats liktens ka pašnodarbinatos.
Vnk izštukos Valsts Kasei labāku variantu.
Reāli feina fīča- ņemam losi, uzliekam vīņam par MU noformēties, naudu maksājam ta, ka paliek tikpat cik bija alga. Pārējos BOSS ietaupa.
A losis tik kā strāda un viss.
Protams, tas neattiecas uz gadījumu,kad mikrofirma, kas knapi velk , noformējas par tādu un iztur tikai tapec.
Pārējais vienkārši losim un duračokam.
Protams, ir jau pozitīvi gadījumi.

Reāli pie mikrouzņēmuma vai pašnodarbinātā cilvim ir jāprasa lielāka nauda, cita nauda, boss tāpat ir vinners–
atkrīt atvaļinājumi, slimības lapas, maternitātes atviļin, BKA, utml utjpr.
Atbildība arodslimību un nelaimes gad reizēs arī pavisam kā cita pasaulē.
Vo, uz šito visus bīstamo darbu strādniekus uzkārt, lai sniedz pakalpojumu.
Vēl , ja nesamaksāsi vai strīds– OKEI . Nebūs LR DL un fīču no ka tas viss sliktums iziet.
Vo, labi točno, laiks tautu pamācīt pamatīgi.Lai mācās darbaspēks jaunu dzīvi jaunā pasaulē.

Citādi, ja tiešām sniedz pak, jāsniedz vairakiem, nevari piesiet ar ligumu pie vienas firmas, citadi var klasificet ka darbinieku– ar pašnodarbinātiem ta bija.
Vacija to drisinājuma fīču atkodusi, visus,kas strāda tikai viena firma, uzspiez par darbinieku un basta. Tagad mums arī liks mikrouzņ un visādiem pašnodarbinātiem sakārtot lietas. Lai vairāk nodokļu valstij.
Donori jāklausa.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2011 05:17 by tercel.
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 12:39
Tercel, iespējams , ka šai portālā meklēji kādu palīdzību veselības uzlabošanai. Vari paskaidrot, kas Tevi tramdīja pa nakti rakstīt tik garus sacerējumus tā vietā , lai veselīgi gulētu , vai vismaz samīlētu mīļoti , ja nu ar miegu ir kā ir.
Es pelnu mazāk par 3 ls stundā , bet nu nezinu. Laikam būs kaut kas jādomā , ko darīt , jo izskatās, ka ar tādu naudu es visus rēķinus vairs nomaksāt nevarēšu.
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 12:44
Ārzemes arī mani paņēma pārbaudīja der/neder un viss, a tie CV ir tikai formulitāte, un tas skolas kuras mēs LV esam pabeiguši viņiem ir pie kājas. Ja cilvēks savā jomā ir pieredzējis, viņš loģiski ka pārbaudīs strādnieku, un varēs arī pateikt vai der/neder, tas vairāk attiecās uz arod/amat darbiem. Man ir tā. Strādāju agrāg savā pagasta namsaimniekā officiāli ar visiem atvaļinājumiem, tad priekšsēdētājs, uzstaisīja jaunus līgumus, par zemāku algu. Es protams atteicos un piekritu, strādāt, kā pašnodarbinātajam. Uz to arī SIA namsaimnieks izgāja, lai mazāk butu jāmaksā nodoklis, un tā izdarīja visiem namsaimnieka strādniekiem, daži palika uz minimālās algas, jo vecie jau neko no tā pašnodarbinātā nesaprata un bez atvaļinājuma un slimības vecajiem nebija izdevīgi strādāt, bet es savā gadījumā izvēlējos lielāku algu bez atvaļinājumiem un slimības lapām. Sētnieki arī vecie aizgāja, a jaunākie palika, pa minimālo. Es izvēlējos, fiksēto nodokli, tas ir 5% no gada ienākumiem, bija arī mikrpuzņēmuma status, bet tas jau bija 9%.
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 16:41
Un kas liedz visus ienaakumus laist izdevumos?
To likums nekontrolee.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 21:54
kailā
Nu, ka Ģirtiņš ir tērēts ar saviem sacerējumiem , tam es piekrītu.
Atceros, ko vīņš ar Robi teica paar NĪ cenu prognozi 2006.gadā. Neņemu galvā viņu.

A to naktī es arī drīkstu strādāt.Neesmu 8h dienas darbinieks.
Kad Latvijā ir nakts, citur ir diena un biržas darbojas. He, he.
Ja nu tik briesmīgi interesē, rakstīju visādu papīrus par attaisnotiem izdevumiem utml. Kā piesēdos 18os vakarā tā līdz vēlai naktij. Nākas pastrādāt. Vot, tā, un pie reizes ir biržu pačekot vajaga.Vot kā. Nākas arī pašam cept augšā papīrīšus, neko nepadarīsi. Ir jau mums grāmatvedība utml. Kad izdevumi ar tehnol procesu saistīti, nu stādu arī es pats. Vo kāda atpūta. Brīvdienas? Nava man tādu. Kad nevajag, nestrādāju. Dzīve tāda.
Vo, un kad vajaga, strādāju arī 15 stundas dienā, pat 18 stundas diennaktī, citreiz trīs stundas dienā, citreiz nedēļu pēc kārtas no agra rīta līdz pusnaktij. Vo kruta dzīvīte, vai ne?

Ko var? Skaties attaisnotos izdevumus kā optimizēt, nu nava ko ņammāt, pamēģini ņammai sapelnīt ar kreiso pakalpojumu, ja citādi nemāki.
Vot, ibio , un būtu man tā, kā daudzās valsts iestādēs iekš Austrumeiropas nu omg.
Vispār jau nevajaga galīgi to Latviju un baltiešus aplikt.Francijā man paprasīja– a šito taisīs poļi vai broļukas?
Saku, nu nē, latvieši un igauņi. Tas labāk patika . Nu nava tik traģiski tie letiņi. Bik pa daudz apdirsts.
Tik uz vietas laikam tā ira kā ir.
Kad piedāva pakalpojumus, rakstīt iemācies pareizi un kārtīgi. Ja tu runā kā raksti, tad gan... jādomā.
Man kaut kā ienāca prātā– vai tik tu neesi desa? Zini , man pat alkāni no cietuma iesniegumus pareizākus nesuši lai pieņemam darbā.
Par to, ka papīri nu ta. Jā , piekrītu. Pēc pieredzes zinu, nu imho. Ne pa tēmu cilvēciņi ir precīzāk un kārtīgāk darbu veikuši , kā pa tēmu. Diemžēl. Un tāpēc arī skatos , ko un kā dara.
Visvērtīgākais ir nevis lasīt CV vai pētīt datumus, bet obligāti noskaidrot, ko dara un kā dara, kādā tempā, kad neviena it kā nav klāt . Vo tādi pārsteigumi par paipuisīšiem būs. I tādas nesakritības, ka sapratīsi, ka jātic ir tikai tam, ko tu redzi pie sevis darām, tikai tiem rezultātiem,ko esi pats kontrolējis. Un tad par lietojamību personām varēs spriest patiesi.Dzive man to ierubījusi paurī. Vot kā.

Nu,un čhali, ko ārzemēs nepaliki strādāt?Moš i būtu uzkalpojies, i kādu vietējo papīru dabūjis.
Daudzi to ir izdarījuši, nu un naturāli pliku dibinu sākuši. Dzīvojas kā cilvēki.
Viens tāds pat granti tirgoja Francijā. Vot, un sākām kaulēt cenu, šim piezvana un sāka latviski pa telefonu runāt.
Izrādās, no 2004.gada pa Jevropu klīdis. Sācis ar pliku dibinu, vot, un vidusskolu plus 2 kursi noklausīti RTU.
Vot kā dzīve mauc.

A tu domā, es kaukāds monsters ar bagātu papuci? Kā students LPSR piestrādāju ibio par kurinātāju, arī kapos, arī kefīra un piena pudeles stiepu nodot no visas komunalkas. Vot i bija laiki, brr atceroties. Labi, bija darbi, maize, a kaimiņi vot. Un pietipina tāds virpotājs, mūžam smirdošs pēc peregara virtuvē un saka– vo, i ja siģel i pil, i moja zarplata boļše čem tvoja so vsjem ģibiļņim vuzom. Vo i māķ.
VOT , dzīvīte LPSR.
Protams, ka komunalkās ilgi nedzīvojos. Nāca arī jaunie laiki utml.
Kas par iemeslu,kāpēc ārzemēs nepaliki, ko vispār tur darīji? Cik ilgi?
Ja tev ir mašīna daudzmaz jēdzīga, vari takš mēģināt pa visu elpēser pakalpojumus piedāvāt. Paņem kaut rezaku, valsts liela , kazi vēl kādu papīru. Nu, tūkstošu nebūs, kādus 20–30dienā sakasīsi, ja veiksies un centīsies.
A veči lai nepīkst. Pirms treknajiem gadiem man ir nācies personīgi paņemt un pastrādāt ar kāpurķēžu buldozeri pusi dienas BEZ tiesībām un pieredzes. Jo vecis lūk ir pilla, jo ma jo. Atzīšos, darīju to tikai tāpēc, ka citādi pa vārtiem neko nevarētu ievest iekšā. Viegli n ebija u pretīgi bija arī. Vot tā, i gludi negāja.

Beidz čīkstēt, ja mašīna ira, izkulsies. Tikai bez kunkstēšanas un ar smaidu pa pasauli ej. Tad i ņems tevi.
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 23:15
Ai es es jau pastrādāju, man riebjās Īru mentalitāte, un es tieši atbraucu u z Latvija kad Latvijā sākās stroikās lielais piķis, 3 gadus pastrādāju un sapratu, ka es to viņu kultūru nevarēju ciest.
Re: Kredītu maksāšana???
12.08.2011 23:32
Te nu sākas paradoks... viņiem viss ir TIK superīgi, bet nevar viņus ciest :)
Te nu vajag opreģeļitsa... labi tur vai slikti...
Bet patīesībā, manuprāt, ir tā ka ja ir galva uz pleciem..da jeb kur būs labi, jo katram pašam par sevi jāparūpējas, bet ja tikai čīkst... tad tāds нытик's arī paliks līdz beigām...

P.S.
ārpus Latvijas darbs ir ne tikai UK ;)
Piem Norvēģijā ir labas algas, bet tikai jārēķina vēl tādas niances, ka piem padzert tēju ar bulciņu kafūzī, tai pat norvēģijā, ar 1Ls kā pie mums neies krastā :D 5Ls par tampon tēju un 15Ls par karbonādi ar kartupeļiem, tas ir tikai normāla cena. Attiecīgi ir jārēķina visi ienākumi/izdevumi pirms piekrist da jeb kur strādāt ārpus LV, jo ir citas cenas da jeb kam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2011 23:35 by Mateus.
Re: Kredītu maksāšana???
13.08.2011 00:51
Neatceros, cik tampon tēj, laikam zem 3lati bija. Kartupeļi ar karbonādi Bergenā maksāja, latos rēķinot, ap 18,8LVL par porciju. Tā ka taisnība vien ir.
Grants andelmanis Francijā arī tā apmēram pastāstīja. Paņem veikalā kauč fileju, krāsniņā iekšā un cepties.Ledusskapis ir, tajā iekšā un tik izņem un nogriez.
Arī UK tas variants derētu. Pašam jāgatavo, īpaši tie, kam min algas vai mazliet vairak– nu nedzīvojas pa kafejužņikiem un restorāniem. Reāli tas pats trauku mazgātajs vai oficiante nevar atļauties savā iestādē parīt par klientiem uzlikto cenu. Vo i dzīve, vai ne?

Man riebjas Īru mentalitāte.

Vo, un es labāk paņemtu kaut klenderu, kas no gadījuma darbiem pārtiek, bet ar kādu smadzenīti!
Nevis šitādus kunkstētājus.
Ja pa īstam riebtos, tad būtu mājās pēc pāris mēnešiem.
Kas traucēja no IRL aizbraukt uz UK, ka tik tuvu?
Arī mentalitāte?
Man vienreiz šitāds džeks pateica– atbraucu no Īrijas, jo garlaicīgi, draudzenei arī garlaicīgi. Loģiski , tālāk es vienkārši nerunāju nevienu vārdu ar viņu. Jēgas ta nav.
Lai ir paņēmām toreiz tādu,kas no haltūrām pārtika, nu vismaz viņam tīra mute un nebija garlaicīgi . Ha.
Citi atbrauc, jo darbs aizklapējas, bet tuvumā cita nav, lai noīrētu citur varbūt nav pietiekami piķis utml.
Bet šitādi garlaicīgi, mentalitāte utml vink ienirdz.
Nu,ko īri tādu tev sliktu padarījuši? Sita pa muti, ģedovščina bija, kā PSRS armijā?Vai nemaksāja algu, abižoja baigi smagi?
Par tām cenām– nu veikalos un tirdziņos ,ja labi meklē, daudzās valstīs var gaļu utml paiku lētak kā LV nopirkt.
Reāli un normāli. Īre parasti ir dārgāka. Komunālie arī. Apģērbs– kā meklē un ko meklē.

Sabiedriskā ēdināšana– kafejnīcas, restorāni, pabi, arī visādas SPA – viennozīmīgi krietni dārgāki.

Preces –kā kuras un kā kurā veikalā. Marseļā ķīnīzeru čaiņiks bija mazliet lētāks kā Rīgas bodēs, vīns arī.Vo i cenas. Gaļa tikpat apmēram.Philips skuveklis dārgāks kā LV Elkorā, uz pusi dārgāks. Tosteris–tikpat .
Ir veikali dažādi, ir kur tok klasei paredzēti utml. Tur pamatīgas cenas. Par apkalpošanu utml.
Visādi ir. Kursi , visādi papīri– parasti krietni dārgāk kā Baltijā, ar to jārēķinās.
Nu, un protams, eko paika OMG, ku biznes, ar smukām cenām. Atliek kaut to pašu preču cenas salīdzināt Stokmanī un Stokholmā– re dārzeņi, dīgsti, salātiņi visādīgi. Tādā veicī Francijā šitiem cena bija uztaisīta vēl lielāka kā Stokholmā, īpaši dīgstiem un salātiņiem. Tā liesā gaļa Dānijas veikalos, salīdzinot ar treknāku vien ir ko vērts salīdzināt cenu.
Re: Kredītu maksāšana???
13.08.2011 00:54
Vēl jau,īpaši ja vienā vietā 3 gadi nolauzti, liec tik sludekļus īru portālos un sūti- irish experience&reference takš laikam jau tev ira, ko uzrādīt.
Tagad tikai tādus viņi meklē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: