Alkohols bez dvašas

Aizsāka drudzis 

Re: Alkohols bez dvašas
18.11.2011 17:08
mad:

Tu ar lupu pēti kailās rakstīto vai pagaidām iztiec ar brillēm? ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 05:29
Johaidī, kailā! Loģiski, ka es mainu niku, tur nav divu domu!
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 11:47
Klausies, man patīk rīcības cilvēki , nu tad maini to niku un ļauj man izteikties , man ir daudz,ko stāstīt.
Bet vispār ir taču pilns internets ar visāda veida dupšiem , vari izvēlēties pēc savas gaumes un galvenais - iepazīties. Es zinu gribu.lv un seksam.lv, intim.lv laikam ir par maksu, bet ja tu turīgs - tas nebūs šķērslis. Savukārt, jūtjūbī varu ieteikt paskatīties kā nēģerietes dejo striptīzu - kā himnu dupšiem - kā māksla vispār. Tā kā iespējas ir, vajag tikai rīkoties :)) Seksīgi un ātri :))
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 12:03
Man ir jautājums. Vai "uzzināt" nozīmē- redzēt un apčamdīt? Jo man jau pašam būs jāizvērtē vai ir smuks, vai nē. No taviem vārdiem jau es to nevarēšu nekādi "uzzināt". :) Ar izteikšanos te nebūs līdzēts.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.11.2011 12:05 by existential fool.
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 12:35
tu te nesāc jaukties - uzzināt ir uzzināt un redzēt ir redzēt un čamdīt ir čamdīt. Man nepatīk čamdīšanās. Draugs man vislaiku lūdz viņam glāstīt muguru , tad es pretī lūdzu glāstīt un bučot man dibenu - ļoti patīk, bet maz vīriešu iedomājās , ka arī dibenam vajag mīļumu un maigumu. Lūk.
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 13:33
Pag! Nu es vairs neko nesaprotu. Tu negribi, lai es apčamdu Tavu dubenu, bet lai glāstu un bučoju? Hmm, nu nez, ja Tu esi gana daiļa, varam jau kaut kā sarunāt. :)
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 13:54
Labi, niku nemaini , lai uzreiz skaidrs, ar ko darīšana.
Nevajag taču manam dibenam ne tavu bučošanu , ne glāstīšanu. Jau samīlēts un siltās biksītēs ieģērbts, tagad omulīgi balsta mani uz mīksta krēsliņa. Pēcpusdienā iešu uz pirti, tur būs asisnvadu masāža - vakarā atsāksies svinības, arī dupsim :))
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 13:58
Nu labi, man prieks, ka Tavam dupsim viss kārtībā un dzīve izdevusies. Pastāsti, kas Tev manā nikā nepatīk?
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:03
Pirmkārt - kāpēc angliski, otrkārt - kāpēc muļķis un vēl - kāpēc tik garš ?
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:08
Garš, nu tāpēc, ka, hmm, tāds tas ir.

Muļķis? Tas nav vienīgais tulkojums. Pastāv arī konteksts.

Kāpēc angliski? Kāpēc nē? Tāpat visas mūsu valodas ir cēlušās no vienas.
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:14
Neder neviens Tavs paskaidrojums - padomā cik gari jāraksta Tavs niks , par citiem padomā.
Neder konteksti , nevajag - fool. Uzreiz rada negatīvu asociāciju. Kam tev to ? Kaut gan tikko iedomājos pirms promiešanas noklausīties - you dont fool me. Patīk man.
Būtu izdomājis kādu niku no sengrieķu, vai senēģiptiešu valodas , tas būtu interesanti, bet tā - zini, apnīk tā angļu valoda.
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:18
.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.11.2011 14:27 by existential fool.
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:30
mana doma sākumā bija kailā patiesība , bet tas bija par garu un tad paliku pie kailā un zini - nekāda vaina - patīk man kailums , šausmīgi nepatīk šitā biezā ģerbšanās . Un biksītes man arī patīk plānas , ko gandrīz nejūt uz miesas, bet kā tie aukstie vēji, man salst dibens un jāvelk riktīgi siltās ar stilbiņiem. Bet tagad tās arī var dabūt kaut cik smukas - ar mež'gīnītēm
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:34
Bet ko nozīmē kailā patiesība? Patiesība pati par sevi ir patiesa un tātad savā ziņā kaila- neko nenoslēpsi.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.11.2011 04:22 by existential fool.
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 14:42
Apmēram tā - ka lūk tā es domāju un tāda esmu un pieņemiet mani kāda es esmu. Par sevi biju to gan paškritiski, gan pašapzinīgi domājusi. Viena patiesība nav, tas gan man skaidrs. Bet es esmu diezgan stūrgalvīga par savu patiesību, grūti man mainīt viedokli.
Lūk. Tagad jožu prom - lielajā dzīvē :)) Tā kā seksīgi Tev arī Skaistulīt :))
mad pucei
Re: Alkohols bez dvašas
19.11.2011 17:12
..pucīt, kustoņi savas neuzmanības dēļ palaiž garām veselu buntīti būtisku lietu...vecāki man mācija - ehh, nu Tu jau pati zini par to mērīšanu un griešanu...:)

...pagaidam iztieku ar otro pāru acu...:)
esmu gatavs samaksat par jusu brinumlidzekli, bet kaki maisa nepirksu 1. cik tas maksa? 2.es noperku jusu klatbutne 200 gramus jusu izvelta stipra alkohola jus 30 min laika to izdzerat un es ostu jusu elpu, ja ir ok, nauda galda. noteikumi der? nikolajs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: