par attiecībām

Aizsāka kailā madam 

Re: par attiecībām
13.06.2013 11:42
Nū... tad vajag vispirms definēt kur beidzās draudzene un kur sākās mīļākā :) Ne, nu protams, ka gribēt var daudz ko... :) Es tomēr vairāk runāju par to ko reāli varētu dabūt...

Jā, jaunība diemžēl ir absolūta vērtība. Tas skar abus dzimumus bet sievieti tomēr spēcīgāk. Manuprāt tas saistīts ar izteikto reproduktīvā cikla robežu sievietei. Sieviete kurai nevar būt bērnu ir pus sieviete...

Jā, man drausmīgi riebjās kad sievietes gados sāk pārspīlēt savu seksualitāti... drausmīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 11:52
Par to pussievieti tu , ku par skarbu pateici, jo vīrietis , kuram ir kādas erekcijas problēmas, vai nevar būt bērnu, tādu vīrieti jau mēs sievietes nesaucam par pusvīrieti. Tik ļoti pārspīlēt arī nevajag.
Man šķiet, ka pareizāk ir teikt, ka sieviete īsti seksīga ir tikai auglīgajā periodā.
Ir protams, sievietes, kuras izskatās ļoti labi arī pēc 50 , jā pat pietiekami daudzas un tomēr. Tas ir kaut kas cits.
Un par to pārspīlējumu tādā vecumā uztaisoties par seksa lellīti, es piekrītu.
Re: par attiecībām
13.06.2013 12:07
Ok. Sorry, man vnk tāds runas stils. Bet es neļaunošos ja mani nosauks par pusvīrieti. Man liekas, ka es vispār dzīvē nekad neesmu bijis 100% vīrietis tā kā uz šo brīdi jau varētu būt zem 50% :) Kā kādreiz viena sieviete teica - ti ņe mužčina, ti mehaņik :D

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 12:29
Es gan būtu dusmīga, ja man kāds ko riebīgu pateiktu.
Un pat vecumā nedomāšu par sevi kā par pussievieti. Jo īstenībā jau kaut kas būs zudis, bet kaut kas nāks vietā.
Vismaz es sevi uz to " skaņoju".
Jā, ku, nu skaidrs arī ar tavu pēcpusdienas visīti.
inka.
Re: par attiecībām
13.06.2013 12:51
ku! Rakstīja:
-
> Jā, man drausmīgi riebjās kad sievietes gados
> sāk pārspīlēt savu seksualitāti...
> drausmīgi...


arī riebjas :), bet karstajās dienās paplikos apģērbos daudz neatpalieku no tām dāmītēm, kuras riebjas :))

par pussievieti......nu sauciet mani kaut par veco babiņu :))), .....svarīgi, kā es jūtos pati.
Re: par attiecībām
13.06.2013 13:10
inka.

Lieta nav plikuma pakāpē (it īpaši ja tas atbilst karstumam). Manis pēc kaut pavisam plika staigā. Runa ir par neadekvātu seksualitātes izcelšanu nevis vienkārši par plikuma pakāpi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 13:13
Ja Tu vienkārši staigāsi plikiem pupiem tad staigā bet ja Tu nogriezīsi krūšturim pusi bļodiņas un uztutēsi pupu galus gaisā kā torņu un vēl uzkrāsosi koši sarkanas lūpas tad man konkrēti riebsies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 14:18
ku!
pussieviete manuprāt ir tā kura nespēj uzturēt vīrieša vīrišķibas apziņu
pusvīrietis... varētu būt kas līdzīgs attiecībā pret sievieti
Re: par attiecībām
13.06.2013 14:35
Nē Mateus, es atkal Tev nepiekrītu, iznāk, ka tad sieviete bez vīrieša ir nulle. Un otrādi. Bet tā nav.
Dabā jau tā iekārtots, ka mums ir gan sievišķie, gan vīrišķie hormoni. Un ir taču 21.gs. - sievietes mierīgi var izdzīvot bez vīrieša.
Es jau kādu piekto gadu gatavojos izlasīt Upīša Zaļo zemi, bet vienīgais , ko es no skolas gadiem no tās grāmatas atceros, ka jaunai meitenei - šķiet Lienei bija jāaprecās ar vecu siekalainu veci. Man tas bija tik pretīgi. Un tāpēc vien tā grāmata man nepatika, bet pieļauju, ka šodien es visu uztvertu daudz dziļāk.
Tu tā spried kā kāds dzejnieks vai no realitātes attālināts cilvēks.
Re: par attiecībām
13.06.2013 14:40
Kā lai saka , ku, piekrītu Tev. Bet es sev saku - varbūt viņai jaunībā bija vīrs varmāka un viņa neko neizbaudīja, vai varbūt viņa nespēj samierināties ar vecumu.
Trakāk ir , kā nesen redzēju - viena slima sieviete ar mitrām krevelēm galvā, lakatu neuzsējusi brauca autobusā, ga;vu pret krēslu atspiedusi. Gribēju pie viņas pieiet un pateikt, nu kas tā par cūcību - padomājiet par to cilvēku, kurš pēc jums tur sēdēs. Bet nesaņēmos un nepateicu.
Vai teiksim - karstā laikā - iet sieviete pa ielu un viņai topiņš ar plikiem pleciem , bet tie pleci visi izraibināti tādām milžigām brūnām dzimumzīmēm. To jau nu varēja nosegt. Ir visādas skaistas linu blūzes, modernas un seksīgas.
Jā, es par to gaumīgumu, stilu, pašcieņu un cieņu pret citiem, ko izrādām ar savu apģērbu.
Re: par attiecībām
13.06.2013 14:42
kailā madam Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Un ir
> taču 21.gs. - sievietes mierīgi var izdzīvot
> bez vīrieša.


Protams, tikai situācija patreiz ir tāda, ka vajag nevis izdzīvot bet dzīvot. Uzskatu šo kā reiz par vienu no problēmas saknēm kāpēc mums ir tik švakas un nīkulīgas ģimenes un tik maz bērnu. Jo visi tak var izdzīvot vieni paši. Bet es saku, ka viena pati sieviete vai viens pats vīrietis vienmēr ir 1/2. Un tikai abi kopā viņi ir viens vesels...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 14:53
Neesi tik iedomīgs, ku. Nu teiksim, ja man būtu tā, ka manam vīrietim katru pēcpusdienu visīša laiks. Es nodzertos viens un divi. Jau atkārtojos, bet man tā šķiet loterija - to otru pusīti satikt. Un tas kāpēc sāku vispār te rakstīt jau ir par to - vai jādzīvo kopā ar vīrieti tikai tāpēc, ka vajag otru pusīti? Bet ja tā otra pusīte jau ir "tukšais " variants.


Man niez mēle pateikt meitai, ka nav jānoskaņojās ar vienu vīrieti visam mūžam, bet kad par to domāju, tad sev saku, ka nekādas tādas lietas labāk otram nemācīt, lai pati domā un skatās.
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:29
Elementāri, Vatson! Viss atkarīgs no tā ko Tu ietver jēdziena "vajag otro pusīti". Ja to Tev saka citi, ka vajag bet Tev pašai nevajag, tad protams, ka nevajag. Bet ja Tev pašai to gribās tad protams, ka vajag.

Bet es neesmu iedomīgs. Tāds vienkārši ir mans skatiens uz dzīvi. Un nav arī man katru pēcpusdienu visīša laiks. Un nav pat katru otro pēcpusdienu... Bet ir tad kad sagribās un tas var būt arī rīts. Man šajā ziņā nav kompleksu.

Un vēl, (Tu tikai nedusmojies) es esmu ievērojis, ka Tu esi diezgan feministiski noskaņota. Esam pat šī iemesla dēļ šeit strīdējušies. Tas nav labi attiecību veidošanai jo vīrieši tādas sievietes nemīl... :( ar retiem izņēmumiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:33
reāli... kārtējās bābas, kuras VISU teikto, pārvērš savā izdomātajā realitātē un dzird/lasa/interpretē visu pa savam.
Nav brīnums, ka kādai te vīrieši neturās.

Kurā vietā, es teicu, ka bez otra ir nulle? Nah man vajag sievieti kura tikai pieprasa un nenovērtē vīrieti? M? Tev gan novēlu tieši tādu vīrieti, kuram kā sieviete būsi tukša vieta, lai nenovērtē Tevi vispār un nemaz, lai Tu esi ķipa čoms ar kuru pa pivčikam vakarā sadzert.

...interesesanti, kā šis tiks interpretēts un pārtaisīts pa savam.

Un kura vietā ku! ir iedomīgs... psc... zinot kāds viņs ir, tad 90% vīrieši ir nereāli vajprātigi iedomīgi..ja jau ku! ir iedomīgs :D

Tante...
nolaidies uz zemes... madāma... padomā par to, kādēļ Tev bija jārada šāda tēma...ja jau visu tik efigenna zini, saproti un ko tik vēl ne... skaidrs, ka labakajā gadījumā Tev veicas kārtīs...

Tev redz ku! arī apstiprināja, ka nē nevar iedomāties, kādēļ lai viņs tiktu pie roza brillēm..jo ta vnk ir :) tā ir realitāte...nevis filma. Sievietes arī ap 40 mēdz jaunajam draugam paņemt krītā mšīnu un tad sūdzēties, ka vot maita uzmeta :D
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:35
Jā, un vēl, nevajag meitai dot tādu padomu. Lai pati izvēlās. Kaut gan pats nu jau labu laiku pieturos pie viedokļa, ka sievu ir regulāri jāmaina. Nu varbūt ne gluži tā kā pēc grafika bet ja paliek stulba vai iedomīga tad konkrēti jānomaina. Tas nav sarežģīti jo sieviešu ir kā dubļi... Tiesa gan normālu ir ļoti grūti atrast... Un vēl, man tomēr iekšā ir tas ilgstošu attiecību veidošanas gars. Ar iepriekšējo sievu nodzīvoju gandrīz 25 gadus. Ar patreizējo nu jau būs kādi 7...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:35
Par to feminismu nav vērts pat strīdēties ar tevi vairs. Jo skaidrs, ka pārāk daudz un pārāk bieži vīrieši joprojām palaiž rokas pret sievietēm. Un to es nekad neuzskatīšu par normu, pat ja man tas draudētu ar 100 gadiem vientulības.
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:37
Laimīga kārtā arī es to neuzskatu par normu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:42
man idiotam...paskaidrosiet - kāds sakars fiziskai iespaidošanai ar feminismu?
ne pret vienu dzimumu nedrikst palaist rokas... poh sieviete vai vīrietis.

Un feminismms parasti ir tikai baabaam izdevīga momentā. Bet ļoti regulāri, tas lielakās feministes vēl māca - kādam jābūt īstam vīrietim :D:D:D ...bet vispār jau viņam jābūt ka pašai tai feministei - dzimumu vienlīdzība taču... ejam kopā ar feministēm uz gateri šancēt? :D
Re: par attiecībām
13.06.2013 15:47
Zini, Mateus, ne es tev tante, ne bāba. Es tikai rakstu, ka nepiekrītu Tavam viedoklim,tas nenozīmē, ka gaidu,lai tu piekristu manam. Kā saprotu - esi precēts, tad par ko tik nervozs.
Ziņās bieži lasu - ilgāk dzīvojot precētie. Pēc tam - nē, ilgāk dzīvojot neprecētie.
Laimīgāki esot precētie, nē - neprecētie. Un tā var bezgalībā aiziet.
Neķer kreņķi, ir jau labi un būs vēl labāk. Un tad jau līdzsvaram man nekas cits neatliek kā tev tādas īstākās rozā brilles, ar īsti bieziem stikliem novēlēt. Piedod, ka tā, pats tu uzprasījies. Kad kādreiz žagošos, varbūt atcerēšos.
Bet tavu piedāvājumu - novēlējumu man, nepieņemu. Nepatīk tāds.
inka.
Re: par attiecībām
13.06.2013 16:13
Zaļo zemi vidusskolā izlasīju 2 naktīs, patika....ļoti!!!!

tālāk nelasīju, daudz esiet sarakstījuši :)))
Re: par attiecībām
13.06.2013 16:16
Tu vari pieņemt, vai nepieņemt, bet cilvēks saņem no otra tik pat, cik pats dod...bet ja ņem vairāk nekā dod... tad 100% Un nevajag gaidīt ka vīrietis būs gan baigi vīrišķīgs gan juteklisks ;) tās lietas neiet kopā... hormoni, hormoni...

btw... esi Tu tante... un to nenosaka vecums.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.06.2013 16:18 by Mateus.
Re: par attiecībām
13.06.2013 16:26
Pats tu esi tante un to nenosaka dzimums.
Kāpēc gan lai es negribētu - negaidītu vīrieti,kurš ir juteklisks un vīrišķīgs pie tam vienlaicīgi un kāpēc lai tas neietu kopā.
Ir visādi vīrieši, to jau gan es zinu labāk kā Tu.
Es lasu un tam piekrītu , ka īstā mīlestība ir beznosacījuma. Un tas man ir ticamāks skaidrojums kā tavs - cik es iedodu , tik ņemu pretī.
inka.
Re: par attiecībām
13.06.2013 16:27
nav nekādas nozīmes, ko tu meitai saki, gan jau darīs pa savam :)....tāda tā dzīve jocīga ir, dēls, savukārt, man vienmēr prasa padomu, pat visādos sīkumos.....man patiktu, ja viņš būtu izlēmīgāks, neatkarīgāks, vairāk mužiks.....bet tas mužiks ir meita....nu tā kā kādreiz es :)))... ar laiku esmu veidojusi sevi sievišķīgāku, .....starp citu, nesen te madam meloju- teicu, ka nevienam neesmu iekrāmējusi :)))

no otras puses, būtu dēls vairāk mužiks, nebūtu sasniedzis to, ko tagad. viss ir labi, kā ir :)
Re: par attiecībām
13.06.2013 16:50
Ko saka sieviete, par šo pašu tēmu... cita portālā un vnk komentārs no malas, bet pasaka visu pa punktiem un precīzi ;)

"Domāju, ka pie šādas sievietes nosodošas attieksmes vainīgas pašas sievietes. Ar savu emancipāciju un milzīgo vienlīdzību esam panākušas to, ka vīrieši pret mums vairs neizturās kā pret sargājamām, trauslām būtnēm, jo mēs tak esam tik stipras, varenas, neatkarīgas un tā tālāk.. Ja sieviete patiešām būs sieviete - ar to es domāju - maiga, sievišķīga, nekonkurēs ar vīrieti, nesacentīsies ar viņu visur un visā, ļaus viņam domāt, ka ir gudrāks :) un rūpēsies par viņiem, vīrie
si paši izturēsies citādi, domāju, ka tieši tā kā mums gribās. Mūsdienās vienkārši viss ir šausmīgi sajaucies, sievietes ir kā vīrieši un vīrieši kā sievietes, tāpēc jāmēģina sevī kultivēt tieši sava dzimums īpašības, nevis pretējā. Jo katra darbība rada pretdarbību. Un tur nav ko brīnīties, tā vienkārši ir."
inka.
Re: par attiecībām
13.06.2013 16:56
nu kultivējam, kultivējam, esam maigas, jaukas, saprotošas.....gadiem :)... līdz zināmam ekstrēmam brīdim, un tad tās sevī dziļi noraktās vīrišķīgās īpašības izsprūk ārā kā šampanieša korķis :)
Re: par attiecībām
13.06.2013 17:06
Kā lai saka Mateus. Katram savs.
Es uzaugu ģimenē, kur mamma bija dikltators, jo viņa bija palikusi viena ar 4 bērniem (4-13 gadi) un nepabeigtu privātmāju,kad nomira mans tētis. Viņa izdzīvoja un mums visiem 4 ir augstākās izglītības un esam darbaholiķi,pie tam.
Mācījos vēl padomju skolā, bet atmodas sākumā. Kad spuras jau gāja pa gaisu. Visu laiku jutos apspiesta. Un tikai tad, kad pati sāku pelnīt savu naudu, sāku just apmierinājumu par dzīvi. Pirmās attiecības man bija tieši tādas, kur es biju naiva un jutos apspiesta un pati sevi cienu par to, ka spēju no tām iziet sveika u n vesela. Tobrīd gan biju traumēta, un vajadzēja laiku , lai attpatos un tomēr. Tas vīrietis mani piekrāpa un mācīja, ka ar mani viņam esot mīlestība, ar to citu sievieti tikai sekss un lai es tās lietas nejaucot. Toreiz biju pieklājīga, pārdzīvoju un daudz raudāju. Tagad pēc tādiem tekstiem es pateiktu - ej dirst un par to vairs nerunātu. Izslēgtu no savas apziņas un dzīves un viss.

Mana sapratne ir tāda, ka vīrieši daudz grūtāk, smagāk pieņem dzīves izaicinājumus. Un tāpēc viņi alkst pēc vājām un pakļāvīgām sievietēm, jo uz tādu vājo rēķina var izbaudīt savu pārspēku.

Augstākā bauda dzīvē ir būt brīvai. Būt precētai un brīvai, tas ir iespējams, protams, tas ir personības attīstības jautājums, raksturs, dzīves pieredze, audzinātība un tā tālāk. Jā, te varētu būt manas izaugsmes iespējas brīdī, kad manī beidzot būs tā beznosacījuma mīlestība. Bez mīlestības gan es gribu,lai viss paliek tā kā ir. Kad satiekās tikai priekam.
Manā vērtējumā tā arī viss attīstīsies,ka sievietes turpinās būt arvien brīvākas un neatkarīgākas un vīriešiem tas būs kā viņu vīrišķības apdraudējums.
Re: par attiecībām
13.06.2013 17:20
Kaut kur pie mammas lasīju interviju ar kādu ārstu, Liepājas ķirurgu.
Man patika kā viņš pateica par līgavu, kuru meklē - nepietiek , ka tikai blonda un garām kājām. Viņai jāprot menedžēt saimniecība, audzināt bērnus, būt dzīvesdraugam. Un kaut ko tādu - turēt līdzi izcilam ķirurgam intelektuāli un " tikt galā " ar māju un bērniem, to vāja pakļāvīga būtne nemaz nevar izdarīt. Tikai izglītota sieviete ar pašapziņu, ar krampi. Un tas nebūt nenozīmē - nesievišķīgu.
Jā un vēstījums ir skaidrs - sievietes karjera ir vīra mīlestība , māja un bērni. Vismaz pirmie gadi, kamēr bērni "atsperās" no zemes.
Likumdošana tādas sievietes šodienas Latvijā, starp citu , neaizstāv.
Man ir bijuši kolēģe - tieši tādā situācijā. Vīrs atradu jaunāku un bez bērniem, Pie tam bez naudas gribēja viņu patriekt no mājas ar visiem bērniem.
Zīmīgi, ka vīrs par advokāti paņēma sieviešu tiesību aizstāvi. Dāmiņu, kura saka vienu un dara citu.
Labi, viss, lai kā arī būtu ar attiecībām dzīve ir skaista un šovakar es to grasos apliecināt atkal un atkal.
Re: par attiecībām
13.06.2013 17:29
ankedote no šodienas IR.
Ja vīrietis apgalvo,ka mājās ir galvenais, tas nozīmē, ka viņš nav precējies. Vēl vairāk - viņam nav pat kaķa.
Re: par attiecībām
14.06.2013 12:32
nu LJOTI izteikti egocentriska feminisma skatu punkts tā Tava anekdote.
Civēki kuri dala ietekmes sfēras attiecībās, ir tizli pēc definīcijas un nolemti galu galā mirt vientulībā vai vnk tupa nelaimīgi, pat ja ar kādu netīšām ir kopā, jo turpinās meklēt, kurš ir galvenais. Jo kāds iedomājas, ka viņa 4 izglītības kādam vajag, vai arī murgo par likumdošanu, kura ietekmēs attiecības... da bļin slima suņa murgi...

Negirbu ietekmēties no šitā mistrojuma tādēļ labāk pat pārstāsu tam sekot, jo te NAV tēma par attiecībām, bet gan vienas mātītes bēdu stāsts, kur viņa gaida, kad kāds piekritīs tupa jebkam ko viņa iedomajusies.

Tāpēc arī nav un nebūs Tev blakus ta otra puse...ja vien likumdošanā Tev to neparedzēs :P

Iešu ka nu labāk ar meitu kopā ēst uztaisīt, kamēr sieva drēbes mazgā.
Re: par attiecībām
14.06.2013 12:46
Skarbi... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 13?
Ziņa: