Nevelk uz kāzām.

Aizsāka Jaunpuisis 

Jaunpuisis
Nevelk uz kāzām.
26.10.2016 21:37
Sveiciens. 30 gadi, vīrietis. Man joprojām nevelk uz precēšanos jo tieši brīvam esot es novērtēju sieviešu vērtību. Vai tiešām ja neesi precējies tad esi neveiksminieks? Esmu daudzus pārus redzējis kas skrien precēties lai pēc tam šķirtos. Tas ir pareizāk? Varbūt tad labāk par aseksuāli? Ja nav lemts tad nav. Esmu laikam vecmodīgs.
Re: Nevelk uz kāzām.
27.10.2016 18:59
Ja Tev ir ļoti labi neprecoties tad nedari to. Ar veiksmi vai neveiksmi tas ir vāji saistīts. Bet pastāv iespēja, ka vecumdienās būsi pilnīgi viens...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
moljers
Re: Nevelk uz kāzām.
28.10.2016 18:58
jaunības draugisasnieguši apmēram 50 gadus , viens neprecējis
pārējie vienmēr viņu knābā - ka vajag precēties
vienam grūti, vienam skumji, paliksi vecāks būs bērni, mazbērni,
būs , kas ūdeni pienes galu galā
pierunā veci, apprecas
paiet 30 gadi, ir bērni, ir mazbērni, pienākusi mirstamā stunda
guļ gultā, blakus sieva, bērni, mazbērni visi raud
vecim tik viena doma galvā - bļoda, bet dzert ta negribas !!!!
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
28.10.2016 19:38
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja Tev ir ļoti labi neprecoties tad nedari to. Ar
> veiksmi vai neveiksmi tas ir vāji saistīts. Bet
> pastāv iespēja, ka vecumdienās būsi pilnīgi
> viens...

Man nav labi bet nav arī nelabi. Es vienkārši gribu precēties mīlestības dēļ nevis ponta pēc. Un vēl man besī ka daži sāk novirzes pīt iekšā. Ķipa ja nav sieviete - tad nepatīk. Un kā vēl patīk. Tikai es neprecēšos tikai tāpēc ka patīk - mīlēt ar vajag.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
28.10.2016 19:41
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jaunības draugisasnieguši apmēram 50 gadus ,
> viens neprecējis
> pārējie vienmēr viņu knābā - ka vajag
> precēties
> vienam grūti, vienam skumji, paliksi vecāks būs
> bērni, mazbērni,
> būs , kas ūdeni pienes galu galā
> pierunā veci, apprecas
> paiet 30 gadi, ir bērni, ir mazbērni, pienākusi
> mirstamā stunda
> guļ gultā, blakus sieva, bērni, mazbērni visi
> raud
> vecim tik viena doma galvā - bļoda, bet dzert ta
> negribas !!!!

Nesapratu tavu anekdoti. Kāda bļoda?
rsu med studente
Re: Nevelk uz kāzām.
29.10.2016 06:36
Prasti sakot, bļoda tulkojumā ir bļadj :D
Re: Nevelk uz kāzām.
29.10.2016 18:20
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
29.10.2016 23:16
Eg Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lohs


Ar spoguli sarunāties ir slimība?
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
30.10.2016 08:32
rsu med studente Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Prasti sakot, bļoda tulkojumā ir bļadj :D


Nu a kuram nepatīk sieviete pat ja viņa ir ielene? Pat tēlotāji pa kluso internetā meklē nabadzīgi ğērbtas sievietes. Tikai ar iekāri nepietiek lai precētos - tad jau jāprec katra kas patīk? Tas būs garš saraksts......
Re: Nevelk uz kāzām.
30.10.2016 10:34
Jaunpuisis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es vienkārši
> gribu precēties mīlestības dēļ nevis ponta
> pēc. Un vēl man besī ka daži sāk novirzes
> pīt iekšā. Ķipa ja nav sieviete - tad
> nepatīk. Un kā vēl patīk. Tikai es
> neprecēšos tikai tāpēc ka patīk - mīlēt ar
> vajag.

Tikai problēma tāda, ka jo Tu paliec vecāks jo grūtāk ir saprast vai tā ir mīlestība vai nav. Tāpēc jau 30 gadīgie pa lielākai daļai precas pēc apreķina bet 40 gadīgie praktiski visi tā dara, kaut arī to neatzīst.

Starp citu, mīlestības meklēšana arī ir sava veida novirze...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevelk uz kāzām.
30.10.2016 10:35
Jaunpuisis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nesapratu tavu anekdoti. Kāda bļoda?

Es tā padomāju, ka Tev vēl par agru precēties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevelk uz kāzām.
30.10.2016 13:51
Jaunpuisis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eg Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Lohs
>
>
> Ar spoguli sarunāties ir slimība?
______________________________________
Dažreiz tiešām var šeit pasmieties.Paldies.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
01.11.2016 16:53
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Starp citu, mīlestības meklēšana arī ir sava
> veida novirze...

A kas tur slikts? Tas jau sāk atgādināt YouTube video stereotipus ka jābūt kret1nam nevis normālam sevi un citus cienošam cilvēkam lai patiktu pretējam dzimumam. Tas nav manā stilā. Es respektēju visus cilvēkus un attiecībā uz petējo dzimumu - kāpēc man būtu jādara pāri tam ko mīlu? WTF? Un vēl tie tizlie testi - nu smadzenes var visādi ietekmēt no malas bet izšķirošais nāk no citurienes un to nevar vīrusot. Kad biju bērns man ļoti patika meitenes un tagad patīk sievietes. Ar to nepietiek? Obligāti katru dienu jāpierāda ka viss ok ar orientāciju? Kas tā par jauno pasaules kārtību? Ir tak vienkārša formula - ja patīk tad saceļas a ja nepatīk tad nolaižas. Kāpēc jāizgudro velosipēds no jauna?
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
03.11.2016 20:07
Kā jūs domājiet vai tas ir saistīts ar to ka pārāk vecmodīgs un neiederas modernajā apsēstībā tusēt 24/7 u.c. populāros iemeslos kas minēti internetā par to kāpēc beteroseksuāļi kļūst aseksuāļi?
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
03.11.2016 20:08
tb heteroseksuāļi
Re: Nevelk uz kāzām.
06.11.2016 17:01
Tas vairāk ir oliņu jautājums. Pārāk esam karsējuši oliņas. Tad vēl pasaki savu matu krāsu,apspalvojuma un galvas matu intensitāti.Acu krāsu un miesas būvi. Uzreiz varu pateikt ka neandertālieša tips neesi.
Lai miers sirdī.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
24.12.2016 17:34
Lai vai kā bet Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu! ~:)
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
20.04.2017 09:28
Vienu lietu esmu gan piefiksējos esot vienatnē - lai arī kopdzīve nav obligāta bet nespēja pilnībā apmierināt, manā gadījumā, sievietes kopdzīves situācijā smagi griež nervus - depresija etc. un tad vēl protams tizlie citu cilvēku stereotipi ka tādiem cilvēkiem novirzes utt. Mulkibas! Tieši tāpēc ka es neuzskatu sievietes TIKAI(tas ka celas nenozīmē ka neinteresē personība etc.) par seksa objektiem es izvairos radīt arī citas problēmas. Varbūt būt par vecmodīgu nav vairs modē jo netic. Karma laikam.
Re: Nevelk uz kāzām.
04.05.2017 21:39
Jā.vienmēr var atrast kādu kura ir labāka.uz to brīdi tā var likties un vēlāk apsisties. Es jau 17 gadus esmu (es tā saprotu)rezerves variants.jo neprec. Tagad negribu vairs pati un dżeks izmisumā kož pirkstos.jūt.ka slīdu ārā:) Tā lūk jums sievietes viedoklis. Bet ja nav ko precēt.tad nav par ko uztraukties...gan būs!
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
03.06.2017 22:13
Anekdote:
Dievs saka Ādamam "Man Tev ir 2 ziņas. Iepriecinoša un nomācoša.". Ādams "Labi, kas ir labā?" "Es tev iedevu smadzenes un dzimumorgānus lai apmierinātu Ievu" "Okey. A kas tad var būt sliktā?" "Tev asinis pietiek tikai vienam vienlaicīgi...".
Es šitā jūtos bieži. No vienas puses gribas saprast ko patiesi grib sievietes bet tas mazina libido bet no otras puses viņas saka ka pašas sevi nesaprot un nav jācenšas, bet sekss bez dzirksteles nav nekas interesants. Vai tiešām tā anekdote aizliedz saprast vienam otru un izbaudīt vienlaikus? Es vienkārši negribu nevienai darīt pāri un lai cilvēkiem kopumā ir labi. Neskatoties uz to ka neesmu piedzimis par filmu personāžu. Bet būt par vidusmēru ar nav nekas slikts. Pasaulei vajag visādus...
Re: Nevelk uz kāzām.
04.06.2017 01:47
Añuks labs:D
Sievietes pieslëdz smadzenes visur.arì gultà.kur tam nav vieta.jo nespèj atslèvgties.bet tas manupràt tàpèc.ka vìrietis pieļauj to. Vìrietim tapec kà tajà añukà jábùt visam lìdzsvarà..asinis pieplùst smadzenèm un tad jàatrisina lielàkà daļa tàs problèmas.kas sievietei nodarbina pràtu vèl vakarà gultà(maksàjumi.darìjumi..utt).bet vakarà vìrietim asinìm jàpieplùst citur.

Vienkàrśàk sakot..sievietei jàrùpèjas par pavardu (màjìgumu.bèrnu audzinàśanu.sevis kopśanu.vìra labsajùtu.pràtìgu iepirkśanos) un vìrietim par medìjuma atstiepśanu màjàs (finanses.dokumentu kàrtošanu.sievas apmierinàśanu.)..nekas jauns.

Trakàkais.ka nesanàk.jo ir vientuļie.kuriem sanàk uzñemties abas lomas siev un vìr. Vai mainìtas lomas.jo vìr zems atalgojums.bet siev nes medìjumu.

Bet par traku ir tad.kad sievietes audzina vìrieśus bùt sieviśķìgiem un tad pašas raud...piem.mani śokëja tas.ka siev savam vìr pie zeķubikśu stenda sàka stàstìt kàdas labàk.kàdas ne...vai 5gadìgu puiku sabiedriskà vietà màte baro pati ar karotìti.neļauj paśam èst! Sievietes grib visu kontrolēt...un riñķa dancis...dabù ko izaudzina!
Kamasutra
Re: Nevelk uz kāzām.
10.06.2017 02:18
Tevi tik ļoti uztrauc, vai cilveki neuzskata tevi par homoseksuāli, ka man jādomā, ka esi zilais. Cilvēks, kurš ir pārliecināts par savu seksualitāti ir pie kājas, ko citi domā, viņiem arī ir vienalga, vai kāds no paziņām nav "citādais". Tie lielie bļāvēji-homofobi nereti izrādās tie vislielākie geji.

P.S. Manuprāt, būt gejam nav nejas slikts, kamēr to nesāk sludināt un uzbāzties. Tāpat arī neuzsjatu, ka precēties obligāti vajag pirms 30 gadiem (vai vispār).
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
13.07.2017 08:30
Nu redziet? Kamasutras atbilde ir tipiskais stereotips par tādiem kā es. Es neesmu gomiks, tad jau labāk sauc par lezbi jo tas ir vienīgais kam var piekrist vēl! Es vienkārši esmu moderni vecmodīgs. Es ne tikai iekāroju sievietes bet arī automātiski rūpējos par tām, arī par tām kuras apsmej sabiedrība. Sauc par Betu, arī tas neesmu, ja gribi man vienalga. Bet nebiju, neesmu un nebūšu frīks. Tad jau labāk palikšu par aseksuāli ja nav lemts, bet nevajag borēt to kā nav.

Starp citu rozā kādreiz bija vīriešu krāsa un zilā sieviešu. Tas man liek aizdomāties ka tie kas kontrolē sabiedrību vai nu paši ir frīki vai vienkārši ienīst cilvēkus - nepamatoti.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
13.07.2017 08:36
Ak jā - YouTube feministi un mgtow dzīvo ilūzijās. Tas ka es negribu precēties spaidu kārtā nenozīmē ka elementāras ABC patiesības nesaprotu - sieviškais un vīriškais būt kopā un atseviški NAV grēks.
Re: Nevelk uz kāzām.
13.07.2017 08:59
Par ko Jaunpuisis uztraucies? Tev ir kàdas àrišķìgas sievišķìgas pazìmes ka sauc citi saskata jùsos geju?(balss.izskats.gaita)vai vnk tapec.ka vel brìvs puisis? Tiiiik daudz brìvu jùsu vecumà.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
15.07.2017 00:13
Tev viegli teikt. Man pat ğimene negrib ticēt lai gan neesmu devis neapgāžamus pierādījumus viņu aizdomām. Tas nav normāli. Varbūt jābeidz latviešiem ēst vienam otru speciāli? Un neesmu ari propogandists - es vienmēr biju reālists. Varbūt tas maisa iepazīties..
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
15.07.2017 12:55
Tas vienkārši ir stereotips. Kādreiz bija tāds termins kā "chivalry" - kautkā tā. Tak ja viņi tiešām analizētu tad saprastu ka esmu normāls. Es vienkārši gribu visu izdarīt kā tam patiesībā pareizi ir jānotiek. Un ja jau man nebūtu vilkme uz pretējo dzimumu tad kāpēc esmu apburts? Daudz domāju par un ap viņām, tāpat kā "alfas" un "betas", un kontaktējoties ar viņām atgādinu puišeli kas nesen atklājis meitenes? Ar ikdienas draugiem un radiem tā nenotiek. Tāpēc nevajag. Arī man ir vakums ko aizpildīt var tikai sievietes esamība. Es tikai to neizrādu lai nedomā ka esmu frīks.
Re: Nevelk uz kāzām.
15.07.2017 14:28
Tad Tev vēl jānobriest, lai ģimenes viedoklis neietekmētu. Pazīstu vairākus mazliet citādus vīriešus un sievietes, kam nav attiecību vai kam tās ir netradicionālas, reizēm arī īslaicīgas, mainot partnerus ar citu dzimumu, bet biseksuāļi tāpēc neesot. :) Kāda starpība, galu galā? Jo pats pārliecinātāks par sevi, jo mazāk problēmu.

Nesūdzies par to, ko domā apkārtējie, bet domā, kā iemācīties to ignorēt. Man ir ļoti daudz pazīstamu cilvēku, kas ir diezgan atšķirīgi. Man aizdomas, ka varbūt ir aseksuāļi, jo neinteresē romantiskas mīlas filmas u. tml. Bet varbūt tas tikai mans stereotips. :)

Man, piemēram, nav bērnu, jau pusaudžu gados zināju, ka negribu. Jaunībā to reizēm atklāt pateicu pazīstamiem cilvēkiem, un viņi gandrīz vai ģība. Tagad pēc vairākiem gadiem psihoterapijā ziņu, kāpēc tāda esmu, un miers. Jaunībā domāju, ka tomēr citu dēļ jāmainās. :D Bet esmu izvilkusi no sūdiem diezgan daudz pusaudžu un jauniešu, arī šo to pazemīgi ieteikdama mammām/vecākiem, viņus visus atbalstot. Vecāki ir tajā jucekļa vidū un reizēm šo to nepamana, ir dusmīgi, noguruši, it sevišķi mammas.

Tev nav jātaisnojas. Ja gribi vienkārši parunāt, tad ok, bet citādi nevienam nav nekādas daļas. Starp visādām orientācijām ir dažādi starpstāvokļi. reizēm šis tas ar gadiem mainās, reizēm -- nē.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
06.08.2017 20:13
Es nezinu..varbūt tas ka mani bērnībā audzināja normāli es ar gribu stafeti normālā veidā nodot tālāk bet mūsdienās ir tik daudz propogandas, aizspriedumi, u.c. aplamības ka jāsāk domāt ka karma darbojas abos virzienos..bet kā teiktu pa GTA radio "Es piedzimu normāls. Es nomiršu normāls. Es dzīvošu normāls." Man nav nekas pret frīkiem kamēr man nelien virsū un citiem un bērnus neaiztiek. Normālie pat neuzbāžas tiem.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
06.08.2017 20:18
Un vispār ir vēlviena lieta - man ar gadiem naivums pazuda, kā tas notirk ar visiem, un daļēji libido ar hormonirm it disbalancēts un vēl reliģija iespaido dzīves analīzi. Tāpēc atgādinu to kam neinteresē attiecības bet tā nav..varbūt dažiem lemts būt ne-standarta?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 16?
Ziņa: