Par kalorijām

Aizsāka kalorijas 

kalorijas
Par kalorijām
18.12.2016 20:26
Cik kaloriju ir vienā vafelē kas cepta krievu laiku vafeļu panā ar rūtiņām.. Šodien liku visu iekšā bailīgi skatīties 500g sviesta, 8 olas, 200 cukurs..Kopā sanāca 33 vafeles.. Varbūt šīs vafeles vēl kaitīgākas par veikala..
Re: Par kalorijām
19.12.2016 10:05
Skaitam:
Sviests 750 x 5 = 3750
Olas 75 x 8 = 600
Cukurs 400 x 2 = 800
Kopā 5150 : 33 = 156 kilokalorijas katrā vafelē

Vai tas ir daudz vai maz, nezinu. Es nelasu produktu kaloritāti. Es viņus baudu. Kas attiecas uz veselīgumu, tad neesmu nekad dzirdējis, ka kalorijas būtu neveselīgas. Viss atkarīgs no viņu daudzuma. Kas attiecas uz konkrēto produktu, tad neapšaubāmi tas ir veselīgs jo sastāv no labām un nekaitīgām lietām. Cits jautājums, vai to vajag daudz ēst. Un te atbilde būs - nē. Bet daudzums ir individuāls!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par kalorijām
19.12.2016 10:12
Veikala vafelēs vēl nāk klāt palmu eļļa vai margarīns,kas nav tas labākais produkts.Vēl konservanti.Tad pircēju apšķaudīšana, pār marķēti derīguma termiņi un citi "cilvēciskie " faktori.Es vispār nesaprotu cilvēkus, kuri pērk maizi un cepumus kas nav iepakoti .Civilizētās valstīs tas jau sen vairs nav.Ja ir tad tur tiek darīts daudz kas, lai apšķaudīšana un aptaustīšana nebūtu.Stikls, papīra turziņas un tvērēj standziņas.Arī atgādinājums par higiēnu un kultūra.
Katrā ziņā ja kalorijas vienādas, tad labāk mājas.Pie tam ne jau obligāti bija jāliek klāt tik daudz cukura un sviesta.Olas ir olbaltums, tauki ir sviests,olas proteīni.
Domāsim un darīsim.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: