Attiecības

Aizsāka E 

E
Attiecības
03.05.2018 19:05
Kā iepriecināt 47 gadīgu vīrieti nogurušu no darba, datora un sievas? Labs cilvēks
Re: Attiecības
05.05.2018 16:53
Ļaut viņam atpūsties.
Re: Attiecības
09.05.2018 19:04
Nav slikta doma
Re: Attiecības
09.05.2018 19:05
Un ko sievai darīt kamēr vīrs atpūšas?
z.
Re: Attiecības
09.05.2018 20:59
Ernica, a Tu kas būtu tam tur apdalītajam?
Uzreiz saku: netērē savu laiku, domas un enerģiju veltīgi. Sūti tādu dillēs ar kājas spērienu pa... pa pa pa... nu labi, tā maigi, vispirms ar kulaku pa saules pinumu, pēc pirmā sitiena, iztaisno tam mudakam staltu stāju, uzsitot ar celi pa žokli un tad ... vnk nospļajies, cēli pagriezies un lūkojies uz visas plašās pasaules... khm... staltbriežiem... nogurušus un zaudējušus ticību visam labajam no pārāk ilgas būšanas virtuālās vidē... bet to precēto mērgli izmet no domām jo ātrāk, jo labāk...
Aprakstīto mentālo ar vingrinājumu ar sitiemiem gan izpildi. Kad pildīsi, pamēģini iztēlojies (jeb vizualizēt), ko tas muldoņa varētu izjust.
Bez tam, šādi Tev būs vieglāk aizmirst, gadījumā, ja pieredzes trūkuma dēļ esi likusi uz viņu kādas cerības.

HAU! Esmu runājusi! :)

p.s. ak, jā, labs vakars. Kā skatos, te ir bijis man nezināms japmadracis.... bet es arī negribu zināt, kā saka, mazāk zināsi, labāk gulēsi... ;)
paolo
Re: Attiecības
09.05.2018 21:13
Zive laikam viena vēlarvien, bez vīrieša?
z.
Re: Attiecības
09.05.2018 21:17
Ernica, ieklausies manī, ko saku...
Apsties cik fiski šī neviltota interese par tik necilu personu... ;)


Mīlīši, nezodziet man laiku šiten te... ;) Dzīve ir tur, aiz monitora... ;)
jap
Re: Attiecības
09.05.2018 21:22
Zive takš vienmēr brīva:D
z.
Re: Attiecības
09.05.2018 21:26
Jā, forša lieta tā brīvība... :) Ņenadišatsja... :D
Re: Attiecības
09.05.2018 22:28
Plastiskās ķirurģijas sadaļu varējāt atvērt, man tur būtu daudz tēmu ko ierakstīt . z. būtībā tas nav iespējams
z.
Re: Attiecības
09.05.2018 23:00
Tava izvēle, Enrica. Tikai nesaki pēc tam, ka nepabrīdināju.

Līdz nākamajai nedēļai.
Alfa
Re: Attiecības
06.06.2018 15:40
Uzdāvini viņam kaut ko, kas atbilst hobijam. Ja hobija nav, tad tad var aizbraukt ceļojumā vai pieteikties uz kādiem kursiem. Atpūta no darba jau pati par sevi ir vajadzīga, lai nepārdegtu. Ja meteo ziņu prognoze ir ok, var braukt zaļumos, bet, ja nauda vairāk, var aizbraukt uz citu valsti pa kalniem pastaigāt trekingā vai pa kādu alpīnisma maršrutu, ja ir pieredze. No malas jau grūti pateikt, 47 gados arī nav par vēlu sākt meklēt Dievu, ja tas vēl nav izdarīts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: