No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?

Aizsāka Dona 

varbût kâds no jums te ir sportoðanas experts un spçs man lîdzçt ðâdâ jautâjumâ. Esmu sâkusi diezgan regulâri sportot (vidçji 4 reizes nedçïâ). Daru to 1,5 mçnesi. Pirms tam bija nepilna gada pârtraukums (lîdz tam arî staigâju uz aerobikâm). Tagad pârsvarâ skrienu uz skrejceliòa vai kâpelçju uz stepera. Parasti 40 minûtes. BET...man ir kïuvuðas resnâkas kâjas:( Vakar uzìçrbu dþinsu bikses, kas man pirms gada derçja kâ uzlietas un tagad virs ceïgaliem un augstâk riktîgi spieþ. Jûtu, ka tie augsðtilbi ir kïuvuði tâdi stingri, bet resnâki:( tas nu galîgi nebija mans mçríis..:( varbût kâdam ir pieredze, vai tas pâriet, kâ no tâ tikt vaïâ? ðíiet, ka parasti izstaipos. Vaºbût par maz bet vai ðo problçmu var labot?
Paldies
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 11:56
Izstaipiishanaas nemazina kaaju resnumu. Stepers Tev driizaak audzees ikrus, bet ne kvadrus. Iisteniibaa 1,5meeneshi... tas noziimee, ka jaaturpina taadaa garaa. Pa 40min konstantaa slodzee... videeji 4x nedeeljaa ir ok!!! Respect!!! Loogjiski, ka Tev muskulji tagad ir tonusinju dabuujushi, bet tauki vel nav nodegushi. Nodegs tauki un buus biki tievakas kaajas, bet ja Tevi uztrauc TAADI siikumi.. kaadeelj saaki sportot? Tas tak skaidri zinaams,ka sportojot Tavi muskulji kljuus stingraaki un vismaz nedaudz apjomiigaaki. UN ja Tu to deevee par probleemu, tas es esmu viena LIELA staigaajosha probleema. Man naacaas peedeejo 2 meeneshu laikaa nomainiiti VISU garderobi, lai gan neesmu sieviete... bet nu vaardu sakot, viss ir ok.
gribi redzeet vel radikaalaakas paarmainjas? Luudzu:
http://www.hi-tech.lv/beforeafter1.jpg
http://www.hi-tech.lv/beforeafter2.jpg
:D
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 12:05
Mateus

Vai tajâs bildçs esi Tu, Mateus?
Loìiski, ja sieviete paliek resnâka, tad viòai tâ ir problçma. Protams, ka kâju apjoma palielinâðanos uzskatu par problçmu :)) Tu jautâ - kâpçc es vispâr sâku sportot - nu protams, lai paliektu slaidâka un íermenis stingrâks..Bet ne jau tâpçc, lai uzdzîtu kâjâm muskuïus:)
Sprieþot pçc tava komentâra, man ir cerîba, ka nodegs tauki ar laiku un kâjas kïûs atkal slaidâkas?:)
es jau sadomâjos, ka tas varbût no nepareizas staipîðanâs...
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 12:13
Iisteniibaa es staipos, lai nepaliktu "hlamiiga" gaita un lai muskulis labaak augtu :)

Parametru reaalo mainju var maniit peec 2-3meeneshi. Kaa kuram. Varbuut ka Tavam organismam vajag vairaak kaa 40min. Man viena pazinja esot uz kardio slodzes treneejas pa 1-1,5h, jo vinjai savaadaak nekas nedegot (tauki respektiivi). Tev jaaieklausaas kjermenii un jaakontrolee, pie kaadaam slodzeem tas labaak dedzina taukus.

Peec treninja nedzer neeed neko kur ir daudz ogljhidraati. Pacieties 30-45min. Ja Tev oranismam ir tieksme uz aptaukoshanos,, jamie to pastiprinaas. Peec 30-45min var saakt domaat par olbaltumvielaam.

att: nee, seetnieks.
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 12:15
dona- nu vispâr sievietçm ir visâdi staipîðanâs veidi- kalançtika, pilates, ðeipings
un droði vien vçl, kam mçríis nav uzdzît muskuïu masu kâ veèiem, bet par to jâzin Tavai trenerei..
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 12:25
oga:
kaadaa kontekstaa Tu to teici?
sheipings pie kam vairs nav plika staipiishanaas. Un tas ko autore dara (skrejceljsh, stepers, staipiishanaas) ir perfekts risinaajums vispaareeji dedzinaat zemaadas tauku slaani.

Muskulju masas uzdziishana kaa vechiem, sievieteem nav iespeejama - nedaudz pietruukst testosterons un tas ko Tu redzi TV (kachienes) ir ar LJOTI augstu testosterona liimeni asiniis, kas vairs NAV dabiigs, bet gan panaakts ar testosterona esteru injekcijaam vai piem tiem pashiem slavenajiem nandrolona preparaatiem.

Attieciigi, autore visu dara pareizi. vieniigi jaatrod pareizaa pieeja organismam un pats to var izdarit DAUDZ aatraak kaa jebkursh treneris. Treneris ir nepiecieshams, lai iepaaca pareizi izpildiit vingrojumu un uzmanootu, lai netiek pielaistas kljuudas.
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 12:36
visu cieòu- Tev Mateus, nemçìinu apstrîdçt Tavas zinâðanas,tikai zinu to, ka var bût daþâdi motîvi nodarbîbâm un var iegût daþâdu efektu un katrs var izvçlçties sev piemçrotâko
mums trenere pat liek trençt Tev nezinâmus iekðçjos muskuïus, kas svarîgi dâmâm :)
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 12:46
Ieksheejos... Un kaadeelj Tu esi tik paarliecinaata, ka es nezinu kaadus muskuljus? :) Varbuut veelies man examinaaciju uztaisiit? :D

Manupraat es ljoti preciizi atbildeeju gan par massu kaa vechiem, gan par autores treninjiem.

"un katrs var izvçlçties sev piemçrotâko" UN tagad paarlasi kaartiigi ko es raxtiiju ;)
No personîgâs pieredzes: kad sâku regulâri skriet (pirms gadiem 5), man bija tieði tas pats. Jau tâ vienmçr bijuðas "futbolista" kâjas, bet no skrieðanas (+ vçl drusku uz trenaþieriem padarbojos) kïuva pavisam kâ kaèokam, biju pilnîgâ ðokâ. Bet pamazâm tieðâm acîmredzot tauku slânis nodila un tagad ir daudz daudz labâk. Man vienmçr bijuði kompleksi, ka resnas kâjas, bet tagad pçc 5 gadu regulâras sportoðanas varu uzskatît, ka bezmaz kïuvuðas tîri glîtas.
Lai veicâs:)
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 15:10
Iisteniibaa ir taa, ka ar fitnesu var mainiit visas iespeejamaas formas un disproporcijas. Vieniigi tas ir ilgstoshs un smags darbs. Es kad saaku nodarboties biju 67kilogramiigs (183cm augums) diegs. Tagad leenaam tuvojos tam kas patiik pasam (kas arii ir tas svariigaakais).

Ja cilveeks reaali zin kura vieta vai forma jaamaina - viss ir reaali :)
Un ja kaadam shkjiet, ka mans padoms var paliidzeet, es ljoti labpraat paliidzeeshu :)
anja..
paldies, man tas dod motivâciju turpinât, jo redzot tâdu rezultâtu biju domâjusi sâkt izmantot kâdu citu aerobo slodzi...ceru, ka man arî pâries tas kâju "sapampums" :)
tagad galvenais mçìinât ierobeþot sevi arî çðanâ. Jo psiholoìiski to baigi grûti zidarît. Liekas, nu kas tas ir - 3 ðoko konèiòas, tâpat taèu vakarâ visu nodedzinâðu....bet nu..patiesîbâ laikam tas atstâj sekas uz íermeòa.
Un kâ jums ðíiet, cik ilgi nevajadzçtu çst pçc sporta? citi saka - 2h. Tâ kâ es eju sportot ap 19 un beidzu ap 20, tad ap kâdiem 21.30 diemþçl sanâk vakariòas..kas arî laikam diez ko labi nav :(
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 15:28
Peec sporta: ja ogljhidraati mochii kaut uzreiz, jo tas aizvietos izlietotaas rezerves. Bet paarejais 30-45min peec treninja.

Bet vispaar jau, kad dedzina taukus ogljhidraati vispaar ir cik vien iespeejams jaaierobezho. Tas pats protams attiecas uz taukiem.

Tev kaajas NAV sapampushas >:( Un tas "pampums" nepaaries ja nepametiisi sportu. Vienkaarshi jaasadedzina tauki un jaadedzina arii turpmaak.

Saldumi gan iesuukaa!!!
JAUTÂJUMS MATEUSAM:
Mateus, man ir jautâjums.. lûdzu pastâsti vairâk - vai tie pulveri (nu, sorry, nezinu, lielâs bundþâs masas uzdzîðanai) nav veselîbai kaitîgi? Vai tu atbalsti tos? Jautâju, tâpçc, ka esmu satraukusies. Vîrs ir izdomâjis sâkt "çst" tos, jo vajagot uzdzît muskuïus, a es esmu baigi satraukusies, jo mçs pçc kâiem 3 gadiem plânojam bçrniòu, un es satraucos, Vai tas, ka viòð ðo íîmiju çdîs neietekmçs grûtniecîbu un bçrna veselîbu? Un vai tâ tieðâm ir íîmija, vai kas?
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 15:45
Kaadu vel kjiimiju :)
Nomierinies :)
taa nav kjiimija ;)
Kjiimija = steroiidi. Ja tos lieto (shpricee) tad gan pirms beerna ienjemshanas kaadu gadu jaatiiraas.

Tie pulveri ir ok, ja zin kaa lietot. Ja nezin tad var dabuut pljutku :D
Gaineri (ogljhidraatu olbaltumvielu maisiijumi) domaati lietot peec treninjiem un citos laikos tie paliidzees tik vien kaa riepu audzeet. Proteiini = lai nodroshinaatu organismu ar olbaltumvielaam. Normaalam sportiskam organismam 2g dienaa uz katru kjermenja kilogramu ir nepieieshami. Bet nu arii jaaskataas. Es proteiinu dzeru tkai kad netieku pie Valmieras Jaunaa vaajpiena biezpiena (to dienaa 1-2kg apeedu). Reaali ja vinjsh ik peec 4h apeediis 2 bundzhinjas to biezpienu, proteiins nav jaadzer. vieniigi uz nakti var iedzert proteiinu kokteili (labaak lai tas ir 3 dazhaadu "source" proteiinu maisijums). Bet taa, hm.. nebuus nekas ljauns.

Ko tieshi vinjsh grib lietot?

Iisteniibaa jau ar UB muskuljus neuzdziis, to primaari dara sports, bet UB nepiecieshami kaa papildinaajums paartikai, kura arii nepieciesama LJOTI, LJOTI (!!!!!!) daudz.

Es kaut kur jau mineeju cik es dienaa apeedu dazhaadus produktus. Un es vel eedu maz.
Mateus..es takð saprotu, ka man nav piepampuðas:) es tâ þargoniski izteicos. Es visu ïoti labi sapratu. muskuïi ir mazliet piebrieduði un paspieduði uz âru taukus, kas tad arî ir jâsadedzina..
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 15:50
Tieshi taa :)
Un vispaar... treneetas sievietes ir LJOOOOOOOTI smuki ;)
Liels paldies, Mateus!
Ko tieði viòð grib lietot, neesmu iedziïinâjusies, bet noteikti ne steroîdus, tâtad, nav pamats satraukumam! :-) PALDIES!
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 15:55
Nav pamats :)
Galvenais lai kaartiigi eed un atceras, ka tie ir uztura BAGAATINAATAAJI! :)
Lai veicas ;)
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 16:30
1 - 2 kg dienaa... biezpienu... mnja...


Mateus, ko saki par piena pulveri?
ursula
Arî jautâjums Mateusam
01.09.2006 16:32
Mateus, tu saki, ka var mainît praktiski visas disproporcijas. Vai arî bumbierveida gurnus? Ja kâjas kopumâ slaidas, viduklis arî, bet galifç nogulsnçjumi tik un tâ. Vai to ir bezcerîgi kaut kâ ietekmçt?
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 16:33
Ir kas rij to piena pulveri. Es nee. Es kad peerku jau sashkjaidiitu pulveri veikalaa :D Pakaas respektiivi :)

Viss atkariigs no taa kaadu meerkju labad Tu gribi riit to piena pulveri. Reaali tas ir koncentreets piens. Bet siikaak nezinaashu pastaastiit, jo nav bijusi nekaada saskarsme ar to. Sorry.

1-2kg biezpiena dienaa nav daudz un 2 es reti apeedu... parasti tomeer 1-1,5. 1kg es apeedu obligaati.
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 16:34
ursula: ja tie ir tauki, kas rada shos bumbierveida gurnus, tad protams var mainiit. Ja tie ir guuzhu kauli, tad var vienkaarshi mainiit proporcijas attieciibaa pret vidukli, pleciem utm.

Nekas nav bezceriigi, bet atkariigs arii no situaacijas. Kaa arii no apnjeemiibas.
Mateus?
atradu vienu Tavu vecâku komentâru :"Ja baigi vajag sadedzinaat taukus: kofeiins+efedriins = niknaakaa kombinaacija. Bet nu tad ir jaaskataas, kaa organisms panes shiis divas vielas.

Lai gan deelj 5kg... :) tas ir 3nedeelju darbs iisteniibaa pat bez jebkaadiem UB. katru 2. dienu kross 40min, izotoniskie dzeerieni skrienot, peec skrieshanas var iedzer kaadas aminoskaabes ar ogljhidraatiem, bet pirms skrieshanas iedzer paaris tabletes kofeiina. Un dabuusi nost ne tikai 5kg"."

Òemot vçrâ, ka man grûti izprast "iedzer aminoskâbes ar ogïhidrâtiem", tad lûdzu kâdu precîzâku ieteikumu. Kas tieði ir jâdzer. Un vai tad kofeîna tabletes vçl pârdod? Atceros, ka kâdreiz pârdeva (vidusskolâ tâs pa naktîm, mâcoties lietoju), bet tagad - vai tad joprojâm pârod??
un kas ir EFEDRÎNS? Kas tâ par vielu? kâdos produktos tâ ir? jebðu aptiekâ nopçrkama katu âdu tipa vitamînu veidâ? un Aminoskâbes? Tie ir vitamîni, kas aptiekâs? Sorî, par galîgi dumiem jautâjumiem, bet ðî sfçra tieðâm man ir galìii un galîgi tumða bilde.
âa un vçl - kas ir IZOTONISKIE DZÇRIENI???
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 17:18
Galifee gurnus dabuut nost es gan tik viegli nesoliitu. Tas nu tomeer ir konstituucijas lieta, ko tik viegli nost nedabuusi. Peedeejais grams tauku tad tajos galifee tupees.
Mateus, ko ieteiksi kaa iedarbigako, lai tiktu valjaa no taukiem, kas pedejo divu gadu laikaa okupejushi sanus, vederu, augshstilbus, un vistrakaak ir dibens! Man pa shiem 2 gadiem bikshu izmeers ir pieaudzis no 38 uz 44. Esmu sieviete.
Ljoti, ljoti gaidu Tavus ieteikumus!
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 19:46
izotoniski dzeerieni - kraasvielaam, saaljiem, vitamiiniem uc aktiivaam vielaam bagaati drinki, kurus iesaka lietot pirms un peec fiziskaam slodzeem. labaakie manupraat ir isostar, veel ir gatorade, muusu pashu ceesu alus razho, utt.
var uztaisiit pac, pielejot negaazeetam miniitim / uudenim sulu & shkjipsninju saals.
Bet kur musdienaas var dabut kofeina tabletes? tadas taksh netirgo vairs aptiekas. ir tikai Guarana (kas ir daudz vajaks produkts) un vitamini shkjistoshie ar kofeinu (kas ari tomer ir diezgan vaaji). Mateus, ka ieteiksi lietot kofeinu? Tiesham tikai atliek dzert pirms treninja pliku kafiju...
Re: No skrieðanas paliek resni augðstilbi. Kâ lîdzçt?
01.09.2006 21:14
a kaapeec vajag kofeiinu? mani kofeiins (kafija) tieshi novaajina, ka nevaru vairs tik labi paskriet. un koefiins vispar nav labs - traucee organismam vitamiinu uznjemshanu (shkjiishanu laikam).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: