Kâds labums ir no muskuïiem?

Aizsāka kobieta 

kobieta
Kâds labums ir no muskuïiem?
04.02.2008 21:55
Atskaitot to, ka, iespçjams, smuki un, ka var kâdu kg vairâk pacelt (kas pârsvarâ gan sadzîvç nav aktuâli)? Gribçtu zinât tieði medicîniskus aspektus. Vai, ja uzaudzçðu x kg muskuïu, vai tas dos manam organismam kâdu labumu?
guculs
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
04.02.2008 23:03
uzkrâsi nozîmîgas rezerves nâkotnei. bûs kâ garantija izdzîvoðanai, kâdu laika posmu, kad L-jâ inflâcija sasniegs kâdus 20%
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
06.02.2008 18:16
Manupraat tauki buutu labaaka rezerve. Muskulji baaaaigi aatri nodeg. Man bija taa... sveeru ~88kg... bija probleemas. Pametu sportu. 2meen svars nemainijas, tas saaka krist. Kreatinina kineaazes raadiitaaji bija pasakaini :D peec 10 meeneshiem sveeru 73kg :) Bet nu es arii needu neko un taa. Nervi dara savu arii.

Reaali muskulju audzeeshana ir hobijs i nav ko te kasiities :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
cits kraj pastmarkas, cits audze muskulus :)
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
06.02.2008 20:42
123 labs :D
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
06.02.2008 22:10
kas labs?
Taa jau arii ir.
Kaads ada, kaads brauc ar auto, kaads kachaajas. Tak katram savs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
guculs
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
07.02.2008 10:25
reâli, manâ gadîjumâ tas ir tîri priekð sevis. lai man vairâk patiktu tas, ko redzu spogulî... un veselîbai arî!
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
07.02.2008 12:34
vot veseliiba un muskulju audzeeshana ir 2 nesavienojamas lietas :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
guculs
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
07.02.2008 12:52
pçc stohas kg toèna ;D
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
07.02.2008 12:54
nee. Jau peec definiicijas.
Lai augtu muskulji ir jaarada konkreeta paarslodze.
Nopeerc pulsometru sapratiisi par ko runaaju.
Sirds tiek chakareeta konkreeti. Kad piekjeries pie kjiimijas arii akna. No olbaltumvielu devaam nieres. Lociitavas arii normaali ciesh.

Veseliigi = fizkultuura. To te daudzi apstiprinaas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
guculs
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
07.02.2008 14:05
neredzu jçgu nodzîvot dzîvi ar veseliem iekðçjiem orgâniem :D
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
07.02.2008 15:28
:D
es to redzu savaadaak. Alkohols organismu bojaa vel trakaak, neguleetas naktis un uzdziive taapat, taukains uzturs arii utt utjp. Katrs sevi bojaa pa savam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
08.02.2008 11:43
Ja pieòem, ka vispâr kaut kâ jâbojâ... Pieòemu, ka ne visiem piemît paðdestrukcijas tieksme. Bet saprâtîgs muskuïu masas pieaugums labvçlîgi ietekmç sirds-asinsvadu sistçmu, aizkavç vçnu varikozes veidoðanos, veicina vielmaiòu (kas man subjektîvi ir vissvarîgâkais - kopð drusku muskulîði uzaudzçti, drusku vairâk varu atïauties çst, nepieòemoties).
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
08.02.2008 19:39
nepareizi Tu to uztver :)
ne jau muskulju daudzums nosaka to ka var vairaak eest, bet gan fiziskaa slodze. Maratonistiem kopeejais svars arii muskulju tikai samazinas, bet arii eed zveeraa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
08.02.2008 21:13
Mateus, bet pasties kaa izskatas Ðveiduks! Prieks sava vecuma super! Un vinam nav nekadu veselibas problemu! var ari uztreneties, bez liekam organisma parslodzem!
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
10.02.2008 00:05
Kas kas vinjam nav? :D:D:D
A Tu gribeeji uz vinja izkaartni - man ir tas un tas? ;)
Tu vel pasaki, ka domaa - Shveiduks ir naturaalis! :D:D:D:D

Par taam probleemaam, ne jau vienmeer tas noziimee naaveejoshu slimiibu, bet endokrinologjiskas probleemas kjiimikjiem, nieru probleemas visiem, akna visiem, prostata pastiprinaataak kaa citiem viir. Ieksh to visu mums ir paaugstinaats risks.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
10.02.2008 20:39
Es jau nesaku , ka vins ir naturalis! Bet esmu ar vinu diezgan daudz runajies, varbut vinam ir problemas, bet nedomaju, ka tik lielas , kaa citiem vina vecuma viriesim!
Lielu lomu jau ari spele stress, un vins ir viens no tiem cilvekiem, kurs ir mak nestresot ;D
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
10.02.2008 23:22
Par veseliibas probleemaam.... vinjam vel nav pat 50. Nieru mazspeeja podagra utt pie 40 vel nedod zinaat. Un tici man... neviens nezin vai nebuus tajaa % kas pavadiis peedeejos gadus pie dialiizes ;)

Atkaartoju - VISIEM sportistiem (nevis fizkultuuristiem) ir probleemas. Taas var just, var nejust. Taas var trauceet vairaak vai mazaak, bet taas ir. Atrodi kaut vienu aarstu, kursh Tev pateiks savaadaak. Un ne jau par vienkaarshiem aarstiem runaaju, bet gan par sporta. Atver kaut med enciklopeediju un apskaties ko taa saka par teemu olbaltumvielas+Tavas nieres. Kjiimija+Tava akna un endokriinaa sisteema.

Un es nevienaa briidii neteicu ka toch viss buus sachakareets, es teicu ka probleemas buus.
Un LUUDZU LUUDZU, nerinaa par sveshu veseliibu. Jeb ja Tev buutu prostatas probleemas tu visiem apkaart to staastiitu? Jeb ja buutu pats sachakareejis kaadu orgaanu teiktu to? Padomaa par to.
Seko liidzi sev un savaam analiizeem... palielini olbatuma daudzumu dieetaa un paveero nieru raadiitaajus. Utt...

BB = muuzhiigaa paarslodze. Vai tad nee?

Tas gan nenoziimee ka es to nedariishu taalaak :D es jau tuliit buushu atkal 90kg :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
21.02.2008 16:06
Nevaru visu izlasît,bet spçcîgas saites un muskuïi kalpo kâ amortizâtori un tad ir mazâk problçmas ar visâdâm muguras-balsta aparâta kaitçm.
Muskuïi ,kâ piemçram prese-sâni-mugura, amortizç triecienus. Tas ir starpskriemeïu diski mazâk deformçjas.
Ar vienu noteikumu,ja netiek lietoti anabolie (vîriðíie) hormoni un slodzes ir samçrîgas(patîkamas).
Ja treniòa laikâ lieto pilnvçrtîgu uzturu (olbaltumus-proteînus).
Ja sievietei ir trençti muskuïi,tad mazâk problçmas dzemdçjot.
Labi attîstîti vçdera preses muskuïi samazina risku dabût bruku un dzemdes noslîdçjumu.
Mçrenas fiziskas slodzes samazina hemoroîda problçmas,prostatas problçmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2008 16:07 by Mazdakteris1.
nu ja es trenina laika meginasu ko apest domaju ka tas ediens pie lielaka svara celsanas vai nogurdinosaka vingrinajuma iznaks pa muti araa uz gridas. varbut kadam ir pa spekam est trenina laika, man laikam nav sis Dieva davanas :)
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
21.02.2008 21:19
Pârpratums.
Ne jau treniòa laikâ!!!!
Treniòa tûres periodâ.
Nedomâju,ka kâds to sapratîs burtiskâ nozîmç. Pie treniòa drîkst íerties tikai maksimums stundu pçc çðanas.Labâk vçlâk.
Paldies 123(),par jautâjumu.Piebildi.
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
21.02.2008 21:22
Mateus.
Pilnîbâ piekrîtu tevis teiktajam.
100 % % % % % % % % % % % % % % % % % % %.
stundu pec essanas..hmm ar ko tas izskaidrojams? kapec nedrikst est uzreiz, jo zinu ka domas saja jautajuma dalas ari esmu dzirdejis ka stundu pec trenina, bet es un daudzi citi pat jau ar stazu sportisti ed uzreiz. tas ir slikti?
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
22.02.2008 00:02
Uzreiz peec treninja ogljhidraati ir noteikti obligaati nepiecieshami. Auzu paarslu putra piemeeram :) Nu vai arii gainers. Bet Olbaltumvielas saaks uzsuukties ja nejaucu tikai peec 30min peec treninja.(?)

Bet treneeties ar pilnu gungji so so. Es eedu pirms treninja 30min bet tikai ogljhidraatus. Ja ir doma taisiit tjagu virs 160kg tad needu neko 1.5h pirms treninja.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Murgs
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
09.08.2008 14:25
Nu nez vçlviena lieta personîgi man (tas gan ir ar tâteikt optimâlu muskuïumasu) ,ka piemçram kad tev tâ ir spçcîgs íermenis(laikam te lielâkâ mçrâ vajdzîga vçderpese) piemçram tâs vairâku veidu stâjas uz galvas stâja uz rokâm (to ikdienâ var bieþi taisît, man kautkâ personîgi patîk to darît)
tad vçl dabîgais "armors"(muskuïi) tad vçl tas , ka parasti URLÂm un lîdzîgiem nedaudz samazinas vçlme piesieties . Man vçl personîgi patîk tâ sajûta pçc muskuïu noslogoðanas(cerams ,ka tâdçï neesmu mazohists , jo vispârîgi man sâpes îpaði patîkamas neliekas :D ) tad vçl tas cik daudz informâcijas vienkârði saistîbâ ar to sanâk uzzinât par veselîbu .
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
13.08.2008 05:10
Murdziò, reku Tev vçl viena informâcija par sportoðanu: Nu neesi Tu mazohists, neesi! Pçc fiziskas slodzes organismâ izdalâs hormoni endoerfîni un tie rada labsajûtu. Visi vingrotâji un sportisti ir tâdi paði mazohisti, kâ Tu.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.08.2008 05:11 by kachenite.
paskaties uz Brûsu Lî. . viss. Tâds labums.

Vari bût hardcore badass.


un muskuïus, kas ir derîgi neaudzç, bet uztrenç. Nav liela mâka ar steroîdiem un rîðanu un monotonâm stieòa cilâðanâm uzaudzçt gaïas kluèus. Mâka ir uztrençt tâdus muskuïus, kas spçj darboties viens ar otru un dot tev spçku, âtrumu, uzlabo asinsriti, vielmaiòu utt un tjp.
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
15.08.2008 13:53
:D
teoreetikjis ierunaajaas? ;)

Un veel hhh: lieto luudzu 1 niku, lai Tevi var atpaziit.. a to gruuti izsekot tam ka viens un tas pats cilveeks katraa postaa citu niku lieto :) Ceru uz sapratni :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2008 13:55 by Mateus.
123.
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
15.08.2008 15:33
'un muskuïus, kas ir derîgi neaudzç, bet uztrenç"
ko gan var uztrençt ja piem Tev viòu nemaz nav? Ko nozîmç uztrençt? Tev vajag âtrumu? Kur tev jâsteidzâs, ja gribi âtrumu skrien sprintu :) vai ieðauj ar bisi sev sâli pakaïâ.

"Nav liela mâka ar steroîdiem un rîðanu un monotonâm stieòa cilâðanâm uzaudzçt gaïas kluèus" interesanti kâpçc pilnîgi visi nav ar milzîgiem gaïas kluèîem? Man liekas ka Tu esi kaulains tînis kas pat savu svaru nevar uzspiest, un to ka esi vâjð nevajag izrâdît, ar to parasti nelielâs.
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
15.08.2008 16:43
123
Nerunaa muljkjiibas.. Tev tak pateica gudriits... ar steroiidiem uzkaachaaties nav liela maaksla!!! Tev ko nepielec :D:D:D
Tas ir iz seerijas... Tu treneejies vai lieto proteiinus?... vai arii ...Tu treneejies vai shpricee tos tur stereoidus? :D:D

Mani piem no kaajaam smieklu leekme nogaaza kad shitas pats knarinjsh uzraxtija sekojosho:"olu dzeltenumi ir batâki a rproteînu nekâ baltumi" ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2008 16:44 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: