Kâds labums ir no muskuïiem?

Aizsāka kobieta 

Murgs
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
15.08.2008 17:48
man likâs baigi interesanta tâ daïa par - kas spçj darboties viens ar otru un dot tev spçku, âtrumu,

muskuïi paði neko nedod vai nu tajos ir spçka vai nav , pietam , âtrs un spçcîgs WTF???
, jo spçcîgâki ir muskuïi , jo âtrâk tie pie dotâs slodzes var saraties(to man liekas pat varçtu izteikt ar mehâniskâs fizikas formulu - Spçks=jauda(P) darbs(laikam bija A) laiks(t) P=A/t tâtad tas tavs âtrums bûtu apriezts lielums laikam
(t) t=A/P
un no ðîs formulas tu labi vari redzçt ,ka jo lielâks ir P(jauda jeb spçks), jo mazâks ir laiks(t) tâtad , jo lielâks âtrms.
vispâr es te vçl gribçju par vairâkâm lietâm padiskutçt , bet man jâsteidzas prom no datora.
??? hmm
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
06.09.2008 19:31
In fact, the egg whites are almost devoid of nutrition compared to the yolk.

Even the protein in egg whites isn't as powerful without the yolks to balance out the amino acid profile and make the protein more bio-available. Not to even mention that the egg yolks from free range chickens are loaded with omega-3 fatty acids.
tip vajag ar visu dzeltenumu esT ?
Re: Kâds labums ir no muskuïiem?
08.09.2008 18:59
Ir Latvijaa daudzi cilveeki uz sevi aakstijushies ar dzeltenumiem. Nedeelju eedot dienaa 5 olas dzeltenumus, holesteriins paaugtinaas bet paliek normas robezhaas. Seko vnk liidzi holesteriinam un pats lem. Ne jau tikai no olas dzeltenuma naav holesteriins.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: