trenaþieri

Aizsāka lacoste 

lacoste
trenaþieri
15.05.2008 15:44
ko dod eliptiskais un ko velotrenaþieris? Ir doma kâdu iegâdâties, liekâ svara nav, bet vienalga derçtu tâdâm "zonâm" kâ dibens, augðstilbi, vçdera presei. kurð labâk derçtu?
evo
Re: trenaþieri
16.05.2008 10:49
Zemâk rakstîtais izveidots pçc principa "copy-paste" no reklâmas par eliptisko trenaþieri :D Varbût noder, jo taisnîba vien ir tur rakstîtajâ ;)

"Nodarbîbas uz keliptiskâ trenaþiera vienmçrîgi noslogo visu íermeni – vienlaikus iespçjams nostiprinât sirdi, uzlabot skâbekïa uzòemðanas spçju un padarît tvirtâkus muskuïus. Pamatkustîbas atgâdina slçpoðanu, taèu ar trenaþieri iespçjams veikt arî tikai kâjas un dibenu nostiprinoðas kustîbas. Eliptiskâ soïoðanas kustîba ir patîkama un nepârslogo locîtavas. Tâ piemçrota arî tiem, kuru locîtavâm par smagu skrçjiens vai velobraukðana. Noòemot rokturus, trenaþieri iespçjams pârvçrst par soïoðanas trenaþieri."
kaza
Re: trenaþieri
16.05.2008 11:14
Pçc pirmajiem seansiem pirmo reizi mûþâ reâli sajutu apakðstilbu muskuïus, tâtad tiem tiek gan. Par dibenu un augðstilbiem grûtâk spriest, jau trençti, bet loìiski, ka strâdâ. Vçderprese gan tur ne tuvumâ. Rokâm tikai pasîvâs kustîbas, slodzes nav. Es personîgi vairâk izmantoju aerobajai slodzei, pulsa uzdîðanai ideâli.
Re: trenaþieri
16.05.2008 17:54
nekas tiem netiek... reaali njemot. Vnk 95% cilveeki ir totaali atrofeetiem muskuljiem. Zinu taadus kas 2h pastaigaajas pa mezhu un tad 2 dienas saka ka kaajas saap. Ar eliptisko trenazhieri straadaa VISI (!!!) muskulji. Tas ir trenazhieris kursh atdarina distanchu sleeposhanu, bet kaa jau jebkuru kardiotrenazhieri to lieto kaa kardiotrenazhieri (aerobajai slodzei). Un ka nav slodzes ir tikai pasiivaa kustiiba... nu nu... labs tad Tev tas trenazieris kaza ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: trenaþieri
21.05.2008 19:44
Nu, vai zini, Mateus, ja kâds te ir atrofçts, tad es jau nu toèna nç -;). Ja tu saki, ka strâdâ visi muskuïi (ar trîs izsaukuma zîmçm!), kâpçc tu saki, ka ikri nestrâdâ? Slçpojot es stumjos uz priekðu arî ar rokâm (ar spçku), bet uz EP, minu pedâïus, rokturi kustas autonomi, pat ja rokas neliek klât. Kustîbas pasîvas. Domâju, ka nejaucu trenaþierus, ceru. Bet ar muskulîðiem gan man viss kârtîbâ, ir bik sakaèâti, smuki. Nevajag neglaimojoðus mâjienus.
Re: trenaþieri
22.05.2008 10:20
Klau... varbuut veelies to iestaastiit arii visiem treneriem utm? Nu ka kardio trenazhieri sakachaa muskuljus ;) Ja Tu vinju lieto peec noziimes, tad NEVAR sakachaat muskulju. Neliels tonuss un viss. Preteejaa gadijumaa neiedomaajies kaa izskatiitos visi maratonisti, distanchu sleepotaaji utt utjp?

Un piedod, bet vai es kaut kur teicu, ka TU esi atrofeeta? tiem pashiem 95% cilveeku ir arii neatceros kaada tur, bet sirds mazspeeja, jo ar fizisko slodzi ir uz juus. Muskulji IR atrofeeti, jo nav taas pashas fiziskaas slodzes.

Ja Tu esi tik ljoti paarliecinaata par savu taisniibu, laipni luugta atnaakt kaadu dienu un nolasiit mums jaunumu lekciju. Noinformeeshu visus sev zinaamos sportistus un trenerus, ka noticis apveersums sportaa un ka eliptiskais trenazhieris trenee (un uzkachaa) kvadricepsus utm ;) Vai esi sar mieru? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: trenaþieri
22.05.2008 15:32
Ta nç, ne jau ar eliptisko sakaèâti, es uz zâli staigâju. Minos mâjâs un salîdzinoði maz. Es tak jau pirmajâ komentârâ teicu, ka izmantoju aerobajai slodzei (tas arî tev nepatika, starp citu). Un tomçr, ja uzgrieztu uz maksimâlo pretestîbu, man bûtu ar spçku jâminas... Vai tas ir jâdara, tas jau ir cits jautâjums. Nekïûsim, nervozi, ok.
Re: trenaþieri
23.05.2008 10:29
(finger)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: trenaþieri
25.05.2008 22:09
Inteliìents ïautiòð, vârdu sakot.
Re: trenaþieri
01.06.2008 14:14
Pats intelektuaalaakais.
Naakmreiz naac ar argumenteetiem faktiem tad padiskuteesim.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: