Sameþìîta potîte.

Aizsāka Daèî 

Sameþìîta potîte.
17.05.2008 20:24
Vakar pamatîgi sameþìîju potîti. Sportojot, protams. Florbolâ. Uz lîdzenas vietas spçlç saðíiebâs kâja un potîte pagalam. Lîdz mâjâm vçl kaut kâ aizbraucu (no Íekavas - Rîgai), bet tas tâpçc, ka saites vçl bija iesiluðas, manuprât.
Ðodien vairs pastaigât nevaru, kur nu sajûgu spiest. Potîte pamatîgi piepampusi vismaz 3-4x lielâka, nekâ parasti. Man pat liekas, ka nedaudz zila arî.
Bçrnîbâ gan vienreiz otra kâja arî tik pamatîgi bija sameþìîta, ka mâjâs bija vismaz nedçïu jâsçþ.
Bet jautâjums ir tâds - vai ir vçrts braukt uz traumâm? Vai man tur kaut ko vairâk izdarîs nekâ, ja es sagaidîðu pirmdienu un aizbraukðu pie íirurga? Un pie kâda íirurga labâk braukt - sporta ârsta, vai var arî aizvilkties lîdz parastam íirurgam?
Re: Sameþìîta potîte.
17.05.2008 23:43
Ja ir luzums vari suudos iedziivoties, kaut kaados iekaisumos utt.
Man peec taada sastiepumua, peec paaris meeneshiem saaka krakshkjeet peeda, lai gan tjipa luuzuma nebija ;)

Es iesaku labaak braukt. lai gan ja tu sagaidiji jau naakamaas dienas vakaru.... hehe... man ap to laiku jau pampums saaka iet nost vispaar.

Es neriskeetu ar kaaju

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Pag, es îsti nesapratu - "Es iesaku labaak braukt. lai gan ja tu sagaidiji jau naakamaas dienas vakaru.... hehe..."
Tas, ja es sagaidîju nâkamâs dienas vakaru... Tas ir labi? :D Es gan uzskatu, ka man vnk ir augsts sâpju slieksnis, lai gan ar to nevajadzçtu lielîties. Var iedzîvoties tieðâm kaut kâdos iekaisumos, plîsumos...

Bet toreiz bçrnîbâ man neko íirurgs jaunu nepateica - sçdi mâjâs, smçrç smçri un tin saiti. Un tâ potîte ik pa laikam iesâpâs, nu tâ, ka vnk uz sportu jâliek elastîgâ saite (zeíe), lai gan nu jau kâdu laiku nelieku.

Un vispâr, kur ir traumas? :D Es nekad uz tâdâm neesmu bijusi. Dzîvoju Pârdaugavâ. Uz "Eliti" negribçtu braukt, vnk esmu atklausîjusies sliktas atsauksmes.

Paskatîðos rît. Moðît pampums nedaudz jau bûs nogâjis... Cerams. Negribu ârstus.
Re: Sameþìîta potîte.
18.05.2008 10:14
Kaadu vel Eliti? Kas tas taads?
Internets ir? Ir! googli vai zl.lv iedarbini!
Duntes iela vai taas tuvumaa ir traumas, bet ja Tu brauksi ar paaris dienu vecu traumu, atshuus Tevi. Pa veelu mans ir domaat. Tagad tik aatrie vai polene. Nu vai arii piem Unikliinika :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: