Metans

Posted by MrE 

MrE
Metans
May 26, 2008 01:29PM
Draugi,brali,masas, palidzat ar metanu! ;)
Re: Metans
May 26, 2008 09:20PM
Netiec vaïâ vai gribi dabût?
MrE
Re: Metans
May 27, 2008 09:59AM
gribu sameklet kadu kam ir...
muscletech
Re: Metans
May 27, 2008 10:59AM
Metanu tagad nevar dabut, var ko lidzigu piemekleet!!! :)
MrE
Re: Metans
May 27, 2008 09:16PM
neko nevaru samekleet, paliidzeesi?
ari metans
Re: Metans
May 28, 2008 10:29AM
nu un kur ir problema? uizej uz ss.lv vai doska.eu un noperc:

http://doska.eu/msg/ru/93/4644/185725/Xn8BGkpjRA==.html
MrE
Re: Metans
May 28, 2008 07:52PM
Paldies!Ka vinjsh pareizi jadzer?
ari metans
Re: Metans
May 28, 2008 10:17PM
parak aizrauties nevajag - pietiks ar 2-3 tab. (5 mg katra) vakara pirms guletiesanas.
123.
Re: Metans
May 29, 2008 08:36AM
2-3 pirms gulçtieðanas hahaha :)
MrE
Re: Metans
May 29, 2008 10:37PM
Paldies, velak uzrakstiishu kaadi rezultaati :)
Re: Metans
June 01, 2008 02:13PM
Metanu dabuut nevar? PSC kas par lazhu. Lyka Labs baltkrievu ir pilna Latvija. biuki retaaks ir Metanox kursh man labaak patiik. Abi ir 10mg ripaas. Pirms guleetieshanas dzert metandienonu... ljoti interesanti. Tas sadalaas ~3-4h laikaa... liela jeega vinju dzert uz nakti. Deva zem 20mg dienaa ir kakjim zem astes - konfektes. Jaadzer no riita un pusdienaas. Nevis uz nakti. Un ja svars ir virs 90kg tad 40mg dienaa mieriigi.

Metanox iedarbojas zveeriigi. Man no vinja agresija bija jau no 20mg, bet no 40mg sajuta ir ka nosist vari ziloni ar knipi. Speeks arii nenormaals, BET... ja kurs ir tikai uz metaana... par rezultaatiem pastaastiisi 2 meeneshus peec lietoshanas paartrauksanas, kad izchuraasi visus kilogramus ;)
Re: Metans
June 01, 2008 09:50PM
Priekskam vispar metanu ja neko no taa nesaprot ???
Buusi veel lielaakos miinusos, nekaa pirms kursa, ja pareizi nekapasies !!
Un arii daudzi dzeki vienkarsi pamet visu, jo redz pec kursa speeks samazinajas, vispar dirsaa, metaans huijna utt. !! Ja nemaaki lietot pareizi, steroiidi ir posts !
Re: Metans
June 01, 2008 10:39PM
Nu iisteniibaa jau metaans viens pats ir tiiri taa... eksperiments kjiimikju pasaulee un nekas vairaak, jo nekas daudz no taa visa paari nepaliks. PROTAMS ka pie pareiza rezhiima dieetas un treninjiem ir reaali pat 50% no visa atstaat sev, bet reaali metaans ir lietojams kombinaacijaas. Un ar steroiidiem ir viena beeda... taa nav panaceja muskulju massai. treninji, dieeta, rezhiims utt utjp un tikai tad iesleedzas klaat kjiimija. Un vel kas... lielaakaa kljuuda lietojot kjiimiju - saakt to lietot. No taa valjaa tikt ir sameeraa nereaali. Psihologjiski pierod nezheeliigi.

Bet nu pareizi saka - pirms kjiimikjo parunaa ar sporta aarstu vai kaut vai kaadu cilveeku kas ne tikai rij un spricee kjiimiju, bet ir arii ko sasniedzis valsts meerogaa ar savu sportu. Bez jokiem.
urla
Re: Metans
October 28, 2008 09:11PM
nosperðu kadâm un dabûðu pa 5 lati (abibas nevajag)
jânis patmalnieks
Re: Metans
October 28, 2008 09:16PM
jûs dabûsiet pa muti atrdodiet mani tik draugos
Re: Metans
October 28, 2008 09:39PM
urla/janis patmalnieks.
Tu pats ar sevi sarunaajies?
RedBank
Re: Metans
April 13, 2014 03:01PM
Kā tas ir- tev ir viss? Pārdozēji un mirsti nost?

Jeb taisījies te piedāvāt kaut ko? Ja tā, tad aizmirsti un lasies no kurienes es nācis ;)
Re: Metans
April 24, 2014 10:31PM
Es nesaprotu... tiešām smadzeņu nav???
Ja kāds grib te kaut ko pārdot...raksta man privāti. Vienojamies par mēneša maksu kamēr te ir attiecīgs pārdošanas posts.
Mēs te attiecīgi sadalīsim šo naudu administrācijas vidū, bet PIETIEK nesankcionēti piedāvāt ķīmiju!!! Pat ne ar mājieniem!!!
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.