svars un ta butiba

Aizsāka Eh.. 

Eh..
svars un ta butiba
31.05.2008 08:03
Luk man ir tada problema, sakuma gribeju uzdziit masu , jo esmu ektamorfais tips, nopirku mega mass 200 vienu burku, izdzeeru, masa sak palielinaties un,protams rezultati,ar muskulju masas pieagumu ari viss kartiba, tachu veders nedod mieru tas paliek ar vien lielaks, katru dienu no ritiem skrienu, dazhreiz zale ari uztaisu kadu kardio, tachu vinjhs nost iet lenam, taka trenejos intnsiivi nevaru izshkjirties vai dzert taalaak to mega maas, bet ka tad ar vederu?Es jau vairs mierigi pat negulju, zinataji HELP!
uzraksti savu treninu programmu, apraksti esanu - cikos un ko tu ed, tad ari tev kads kautko vares pateikt.
MrE
Re: svars un ta butiba
31.05.2008 16:50
Mana tagadeja programa ir 5 no 7 dienas, pirmdien, tesdien, piektdien treneju krutis,bicepsus, tricepsus.otrdienas un savukart tresdienas treneju muguru, plecus.. edu ik pec tris stundam, censos izvairities no taukainiem edieniem,ceptu needu, daudz darzenju.. dzeru udeni 2 - 2,5 l diena.. izvairos no saldumiem,nosveries gan veel neesmu.
treneties 5 dienas nedela - murgs. trenet muskulu grupu 3 reizes nedela - vel lielaks murgs. nekads metans tev nepalidzes, sen jau esi partrenejies un tagad vienkarsi cakare savu organismu.
nedelu pilniba atputies no treniniem un tad sac normali treneties - 3 reizes nedela: pirmdien kajas (spiesana ar kajam, pietupieni, abos vingrinajumos dazi viegli iesildisanas piegajieni + pa 1 smagam piegajienam uz 20 reizem. kaju treninja beigas vemsi, bet tas ir normali), tresdien krutis (stiena spiesana zem lenka, atspiesanas uz lidztekam ar svaru, stiena spiesana saura tveriena gulus, katra vingrinajuma 5x5), piektdien muguru (pievilksanas ar svaru, hanteles vilksana nolieciena ar 1 roku, katra vingrinajuma 5x10). presi taisi katra trenina beigas, 1 vingrinajums (katru treninu cits), 1-2 piegajieni pa 20. normali ed, dzer daudz skidruma, noperc labus vitaminus (tipa, Animal Pak), guli vismaz 8-9 stundas diena (ja vari - ari pusdienas laika kadu stundu).
a, nu un to megamass 2000 izmet miskaste, tas ir vienkasi cukura udens.
MrE
Re: svars un ta butiba
31.05.2008 23:27
es neesmu veel trenejis 5 dienas, tikai ta nolemu, bet jautajums ir par lieko svaru ar treniniem es jau kaut cik maz ticis skaidriba :)
Re: svars un ta butiba
01.06.2008 14:07
Lieko svaru dzen nost samazinot ogljhidraatus dieetaa. Tas tavs leetaakaa gala gainers Mega Mass ir tiirs cukurs, kas kapitaali audzee taukus taapat kaa Gain Fast. Tie ir budzheta gaineri. Kad jaasamazina tauku daudzums gaineri netiek lietoti, ogljhidraatus jaalieto vai nu vienaadaa daudzumaa ar olbaltumvielaam vai arii vel mazaak. Lai zhaaveejoties mazaak ciestu muskulju masa jaalieto kaut vai BCAA un +1g uz kilogramu olbaltumvielas. kardio jaataisa VISMAZ katru otro dienu vismaz pa 50min bet veelam 1h10min.

5dienas nedeeljaa treneeties ir normaali ja mochii labu devu ar kjiimiju, bet atkal jau... speeka treninji taukus nesamazina. Un metaans 5x nedeeljaa treneeties toch neljaus. Es pashlaik lietoju 40mg dienaa Metandienonu (nu metaans) 500mg nedeeljaa sustanons, 200mg nedeeljaa Nandrolona dekanoats. I to ne vienmeer pietiek speeka 5 treninjiem nedeeljaa, bet nu tur pie vainas tas ka ne vienmeer sanaak guleet 8-9h naktii.

Un vispaar... ja pasham nav skaidriibas, iesaku atrast labu sporta aarstu kas orienteejas smagatleetikaa un labu treneri. Viss kopumaa samekleejams sportimaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
02.06.2008 11:13
Par to arstu es zinu, vienkaarshi tagad ar finansem taaa beediigi, i normali nesanak sev aminoskabes pat nopirkt, vot i nezinu ko darit?!Metanu nedzery.. par sustu un nandrolonu esmu doamjis, bet atkal nau jau pikjis lai nomrali kursu uztaisiitu :( taa kaut kaa ://///
Re: svars un ta butiba
02.06.2008 11:38
mazaak domaa.
Kad beigsi kapeikas skaitiit tad arii padomaasi velreiz. Shis nav tas sports kur vari pirmaa vietaa nolikt randinju ar beibiiti. Sheit Tu arii atstaasi 80% no saviem ienaakumiem. Paareejo samaksaasi par dziivokli. I viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
02.06.2008 19:41
Man jau ta ari sanaak :D klau vel ko gribeju jautaat, ja pagaidam neka nau tad pec tretinjiem to megamass ari nevajdzeetu dzert laikam, lai dabuut vienreiz to vederu nost , ja?
MrE
Re: svars un ta butiba
02.06.2008 19:42
Tas ir lai pabarotu savu kjermeni vismaz ar kaut ko, bail tikai ka nesaak augt atpakalj atkal taa riepa :(
Re: svars un ta butiba
02.06.2008 20:25
Gainers audzee taukus. Jo leetaaks gainers, jo vairaak cukura tur buus.
Gainers ir vajadziigs kad audzeejies, kad zhaaveejas jaaieveero olbaltumvielu dieeta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
02.06.2008 21:31
Un bez amino skabem bez nekaa ja sushka bus, es nezaudeshu mukulju massu?
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 11:24
Es nesaprotu...tieshaam tik gruuti izlasiit - OLBALTUMVIELU DIEETA. Un ja esi naturaalis tad logjiski ka labu dalju galjas pazaudeesi. Ne velti tie kas uz skatuves sver ~100kg starpsezonaa ir 120kg lai gan tie nu nekaadiigi nav naturaalji. Un vispaar... zhaaveeties jaasaak tiem, kas ir normaalaa galjaa jau iedziivojushies. Zhaaveeties tas nav vnk nomest taukus, tas ir garsh (3-4meen) un ljoti ljoti nogurdinoshs process. Iesaku griezties klubaa Tornado pie trenera Artura Kleva. Vinjsh ljoti labi paarzin zhaaveeshanos. Vel ir labs specs Ilgvars Kazaaks. Tas ko esmu redzeejis ko vinji sasniedz ir super. Ir vel paaris, bet tie domaaju Tevi agaidaam neinteresee.

Un izdomaa..vai Tu vnk tauku nodziishanu sauc par zhaaveeshanos, jeb tieshaam reaali zhaaveejies - sachiem. Riepas nodziishana NAV zhaaveeshanaas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 12:33
Ne ne, man viss nau tik nopietni(liidz skatuvei veel gadinjsh, varbuut divi:)), man vajag tikai riepu nodziit tas vienigais kas traucee, un veel noskaidrot ko labaak tagad dzert, kadu proteinu, kreatinu vai skabes ar to arii viss! esmu naturaalis pagaidaam, jo aptaaklji taadi :D manaa galaa vispaar viss ir dargs un gruuti dabujams ,pa kaktiem visaadiem jalien lai kaut ko izgudrotu.. :(
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 12:46
Mateus plds par uzmanibu :)
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 16:13
Man pasham viss shis ljoti interesee jo ciinos lai tuktu aaraa no kaulainaa svara kuru raxta ar 2 cipariem :)
Kreatiins aiztur uudeni, bet nu vinjsh no naturaalajiem produktiem ir labs. Labaak protams visaadi kratiina maisijumi (Muscle Tech, BSN utm razhotaaji).

Vnk eed mazaak ogljhidraatus, dzer 2-3 kokchus suukalu proteiinu dienaa un taisi daudz kardio. Tas arii viss

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 17:37
Ok,,vispar kaadas firmas proteinu,ieteiktu, vai varbut kreatinu?Lai nebutu tads ka MEGA MASS hui** un varetu audzet talak muskuljus dzenot nost riepu.. ironiski sanaca :)
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 18:12
Nu MEga Mass nav huinja. Tas ir leetais gainers. Normaali egaineri veikalaa peerkot maksaa ~45-50Ls un tas ir 10 dienaam. Es veikalaa nepeerku. Un tas ir gainers ko nevajag dedzinot taukus.

Nu suukalu proteiins... ja nevari atljauties BSN, MHP utm tad peec vienkaarshi to pashu Universal Nutritions ultra Whey Pro, vai vel ir ok (pat labaaks manupraat) BioTech ISO Whey.

Nu par kreatiinu... hvz... es laikam dedzinot taukus vinju nenjemtu, jo tad vajag atkal ogljhidraatus vairaak, kas dedzinot taukus ir lieki.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 21:36
Ja nu plds visaadaa zinja atradu to ''viduscelju''! pagaidam liidz algai janogaida kaads bridis, vot ta domaju kursu uzmaukt ar sustu un nandralonu.. vot atkal te zapara, vai vajag, vai nodziit no sakuma to vederu?
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 22:13
1. cik vecs esi
2. cik gadus jau treneejies
3. kaads ir eeshanas, treninju, guleeshanas rezhiims?
4. vai zini ko driixt un ko nedriixt eest un dzert uz kursa?
5. vai staadies priekshaa kaada dieeta nepiecieshama esot uz kursa?
6. ko Tu domaa zem vaarda nandrolons? Nandrolona dekanoaatu, Nandrolona fenilpropionaatu vai preparaatu Nandrolone250?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 22:25
1.20
2.Pusgadu
3.eeshana ir dazhaada, nau noteiktas dietas, bet censhos ljoti nemikset visu, gulju 8-9h,treninji ir 3-4 ned. + kardio katru dienu no riita un treninju dienas.
4.visu infu samekleshu pirms sakshu kaut ko mugjiit
5.esmu lasijis par dietam, bet domaju ja taisiishu kursu, noteikti visu par to izlasishu ka ne ka nau joku nekadas lietas.
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 22:29
nandrolon deka kopa ar sustanon :)
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 22:47
nav taada nandrolon deka ;)
Deka ir nandrolona dekanoats. Vel vinju tirgo arii ar nosaukumu retabolils bet ljoooti nieciigaa koncentraacijaa :)

Tu neapvainojies, bet domaaju ka par agru domaa par kjiimiju. Naturaali dabuun 10kg vismaz (kvalitatiivus) un tad padomaasi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 23:03
es jau nemaz nenjemu pie sirds, pareiz tu saki!Dazreiz nak galva sakaapj viskaut kas :D, svari raapo uz augshu leenaam, viss, ar vederu tas pats un ,tapec tadas domas galva ,plds velreiz par konsultaciju, man tagad skaidraaks prats!
Re: svars un ta butiba
03.06.2008 23:07
Nedomaa par to vel. pienaaks arii tam laiks varbuut. Varbuut paardomaasi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
04.06.2008 10:03
jaa tas gan,vakar satiku savu senu draugu, viirietis ap 40 vinjsh trenejas body buildingaa jau kaadus 10-15 gadus bija trenejies kopaa ar M.Shveiduku ,cienijams vecis, un visnjsh pazina mani pirms es saaku treneeties un ieraudzijis tagad, teicis ka man ir Diezgan labi,(vinjsh bija pat ljoti parsteigts) rezultati un padomajis ka es kjimikjoju :) takaa es veel neesmu saacis, prieksh manis tas bija patikams parsteigums.. 8)
Re: svars un ta butiba
04.06.2008 23:14
Nu Tu jau biki zagnul ;) Tjipa esi uznjeemis 20kg? pusgada laikaa? :) Taa parasti meedz iepeert pirmais kurss :D NU man bija 18 vai 16 kg.

Ar shveiguku daudzi treneejushies kopaa. :) Es arii un Snukers joprojaam treneejas ;) Vijsh Liepaajnieks.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
05.06.2008 10:08
Ne par svaru es nez, jo neesmu veel nosveeries :D:D es biju riktiigi kalsns, ne jau taa distrofaans, bet nu galjas nebija :D atmetu pipet,dzert, saaku intensiivi treneties un viss tagad tikai uz augshu! Prikoljna jums, ir cilveeks kas neljaus dariit kluudas un tas ir bonus , ko lai saka apskauzhu!
Re: svars un ta butiba
05.06.2008 23:34
Kljuudies.
jebkursh kljuudas.
Es jau sen kaa treneejos pats un konsulteejos pie paaris Latvijas lielajiem. Taa arii Tev iesaku dariit.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
06.06.2008 15:22
Plds, man vispar avarija notika vakar pec treninja atnacu un saak konkreeti sapet kreisais plecs, guleet arii visu nakti nevareju sakas taad jushka ka esmu slims, varbut partrenejos?Ja ta tad cik ilgi jaatpushas?Un ko dariit ar to saposho plecu? :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: