Atslçgas ilgam mûþam

Aizsāka leìenda 

leìenda
Atslçgas ilgam mûþam
05.06.2008 02:05
Es vçlos dzîvot ïoti ilgi. Lasîju, ka sarkanvînâ ir vielas, kas kaut kâdâ veidâ paildzina mûþu? Es vçlos uzzinât vairâk informâcijas. Kâds tieði vîns jâdzer, cik bieþi, cik daudz? Pasakiet arî citus padomus ilgai dzîvei, ja zinat.

Paldies
Re: Atslçgas ilgam mûþam
05.06.2008 11:52
Kurð gan negrib dzîvot ilgi? Ja to kâds zinâtu, kas tieði paildzina mûþu, jauns neviens no slimîbâm nemirtu. Visi pieòçmumi par sarkanvînu, biezpienu, mazgâðanos bez ziepçm, dzîvoðanu vispâr bez seksa (arî tâds variants ir dzirdçts!), utt. ir tikai lîmenî "viena tante teica" jeb leìenda. :)
Pierâdît vai apðaubît ir grûti. Cilvçka dzîves ilgumu ietekmç pârâk daudzi apstâkïi, daudzus no tiem mums nav iespçjams mainît.
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
05.06.2008 12:52
Jâ, es zinu, es jau cenðos îstenot visus faktorus savâ dzîvç, tikai mani baida, ka, dzerot regulâri sarkanvînu, es kïûðu par alkoholiíi.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
05.06.2008 16:07
Tad nedzer :) Dzert sarkanvinu ,lai tikai paildzinatu savu muuþu ir stulbi. Nekrenkejies par to cik tev palicis, bet labak izbaudi savu dzivi kaa naakas :)
Protams, dari to ar pratu :)
Re: Atslçgas ilgam mûþam
05.06.2008 23:32
jo vairaak krenkjeesies jo aatraak kedas pret sauli atmetiisi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
06.06.2008 00:28
Es nekreòíçjos. Esmu ïoti mierîgs un nekultivçju sevî negatîvâs emocijas, jo tas pasliktina veselîbu. Es gribu izbaudît savu dzîvi, un viena no baudâm bûs dzîvot mûþîgi (cerams drîz izgudros pretnovecoðanas zâles) un baudît mûþîgi.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
06.06.2008 05:59
Taa eko sev bauda... mazohists? Redzeet kaa visi miilami utm mirst a Tu dziivo :D Jeb domaa ka visi tikai dzims un nemirs? :D BLjin... vo idejas cilveekiem :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
06.06.2008 18:00
Visticamâk ðâds jaunîbas eliksîrs jau ir izgudrots, tikai valdîbai nav izdevîgi ilgdzîvojoði ïautiòi :P Ilgs mûþs nav vîns, vitamîni vai sports. Tâs ir radikâlas izmaiòas DNS'â.
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
06.06.2008 23:40
Es saprotu, ka nâve ir tikai dabisks process, tâpçc neredzu, kâpçc bûtu jâtçrç enerìija, sçrojot par tâdâm lietâm.

Guculs, man vajag ðîs zâles, tâpçc es arî gribu kïût arî pietiekoði bagâts, lai tâs varçtu atïauties, bet pagaidâm jâiztiek ar zinâmiem lîdzekïiem, tâpçc arî uzdevu jautâjumu par sarkanvînu.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
07.06.2008 03:09
blja... nu daunisms... ne viins ne zaljaa teeja nepaildzina muuzhu. Tieshaam nav skaidrs. Vienam organisms ir labaaks otram sliktaaks tas arii viss. Samierinies ar to.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
07.06.2008 12:54
Zinâtnieki gan saka ko citu...viòiem vismaz ir kaut kâds zinâtnisks segums, bet tev tikai tukði apgalvojumi.
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
07.06.2008 15:40
Zinâtnieki saka to, par ko samaksâ. Pirms 10 gadiem sintçtiskais C vitamîns bija baig labais, visi lietoja pret apaukstçðanos, visi slavçja. Izrâdâs ka tas nemaz nedarbojoties bez ko-faktoriem jeb bioflavonoîdiem. Tâ arî ir :)
Karoè, ja gribi ilgi dzîvot, ir jâsâk jau no dzimðanas. Ja tavâ mantojumâ jeb DNS iekodçts, ka bûsi vârgs un slimîgs (respektîvi, iztrûkst daþas alçles), tad tu neko mainît îpaði nevari. Caur uzturu tu vari kaut ko stimulçt vai palçninât, bet ne ietekmçt radikâli. Tu vari uzòemt dabiskos antioksidantus ar zaïo tçju (ne to, ko tirgo parastajos lielveikalos), vari uzturçties pie jûras, kur vistîrâkais gaiss (diezcik reâli nebûs), vari lietot dabiskus uztura bagâtinâtâjus, nesmçíçt, dzert pa retam dârgu sarkanvînu, ar augstu bioflavonoîdu saturu, gulçt katru dienu pa 10h, sportot, sexot katru dienu noteiktos laikos... un bla bla. Un pat ja tu to visu darîsi, nav garanta ka tev nepiemetîsies vçzis (no saules, mobîlâ, radioviïòiem vai pat visparastâkâ tostera - jap, elektromagnçtiskais lauks...).
Visu to darot tu vienkârði atstrâdâsi uz mçríi, varbût nodzîvot +/- 20 gadus. Un tâ vairs nav dzîve - tas ir krâtiòð. Sistematizçt savu dzîvi lîdz sîkumiem - tâ bûs dzîve? A kur paliek bauda, relaxons, pofigs? Tu domâ ka bûsi laimîgs?
Bet, tev arî var uzbraukt auto, tu vari gadîties kâdam zekam pa ceïam, paslîdçt, noslîkt... principâ, no mums nekas vairs nav atkarîgs, jau vairâkus tûkstoðus gadu. Mçs esam zem sistçmas... Seviðíi ðeit - Latvijâ. Un sistçma neparedz ilgdzîvoðanu!
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
07.06.2008 16:19
Ok, es lasîju, ka zinâtnieki jau ir atklâjuði, kâ izmainît gçnus. Tas nozîmç, ka tas ir tas, ko man jâmeklç. Un es neesmu no tiem, kas pakïausies kaut kâdai sistçmai. Pie tam ir tâda lieta kâ paðsuìestija un es sevi suìestçju tikai uz pozitîvo.
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
07.06.2008 18:27
Ok, un ko tu meklçsi? Laborotorijas adresi, uz kuru aizbrauksi, un tevi nosçdinâs krçslâ, izmainîs miljardiem tavu ðûnu? Tu ko? Vai varbût pats mçìinâsi sev kaut ko nomainît? :D Bâc, man sâp presîte :D
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
07.06.2008 21:10
Nç, zinâtnieki jau sportistiem atklâja, kâ izmainît DNS, lai ðamie bûtu spçcîgâki. Ko tu domâ, viòi tâ atklâj kaut ko revolucionâru, un viss? Un nedod nevienam izmantot ðo jaunatklâjumu?
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 00:08
Mnjaa... fiziologjija kaadam klibo. Nevar izmainiit visas shuunas. UN Geenu inzheneerijas dopingi (pagaidaam tie ir teoreetiski) nederbojas uz to, ka maina Tavas shuunas. Savukaart lai radiitu "paarcilveeku" to dara jau pirms piedzimshanas, nevis 30 gadiigam vecim tagad izmainiis visas shuunas. Tas ko var dariit lai bremzeetu novecoshanu - augshanas hormons. Bet tai pat laikaa ja Tev buus veezis... :D nomirsi vel aatraak ;)

DNS gatavam cilveekam domaaju ka nav reaali izmainiit. Varbuut taalaa naakotnee peec 1000 gadiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 01:12
Gudri cilvçki prognozç, lûk, ko: http://www.nytimes.com/2008/06/03/science/03tier.html?ex=1370318400&en=1e7250b53e2ce526&ei=5124&partner=digg&exprod=digg
Ja ne DNS izmaiòas, tad nanotehnoloìijas un AI palîdzçs cilvçkiem atrast atbildi jekburai problçmai, tai skaitâ, novecoðanai. Un tas bûs âtrâk nekâ ðíiet (15 gadi).
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 12:14
Aaaa.... taatad maaksliigo intelektu Tavupraat izvedos 15 gadu laikaa? :D un nanotehnologjijas muusdienaas ir tik maz attiistiitas ka liidz nano robotu ar Ai tapshanai ir daudz vairaak kaa 15gadi. Kaa arii maza niance... kursh teica ka ja radiitu Ai (artificial intelligence) tad tas neizdomaatu, ka cilveeks un vinja praats ir viiruss no kaa jaabriivojas? ;)

Kaa arii tas ka viens kaut kaads Dr. Kurzweil (wiki neatradu vinju) kaut ko saka... hii... nu lai jau saka :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 17:46
Tu esi pârcepies saulç :D
Gribi bût ilgdzîvotâjs, tad brauc uz Tibetu, principâ prom no lielâm sabiedrîbas masâm.
Kâda bauda dzivot mûþigi? Tavs kermenis nedzivos muzigi, bet tava dvesele gan...
leenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 18:11
Mateus, ja neatradi, tad slikti meklçji. Viòð ir augstas klases speciâlists savâ lauciòâ, viòð arî piedalîjâs TED talks. Tas ir muïíîgi tev strîdçties ar tâdu cilvçku, jo, cik saprotu, tad esi kaèaks, nevis zinâtnieks. Ja bûtu labâk palasîjis un sekotu lîdzi mûsdienu jaunâkajâm tehnoloìijâm, tad saprastu, kâpçc tik âtri tas viss var pienâkt.

Snuker, ir tieði 0% pierâdîjumu dvçseles eksistencei. Saprâtîgs cilvçks pieòem, ka, kamçr kaut kas nav pierâdîts, tas neeksistç. Lîdz ar to, loìisks secinâjums ir: es nomirstu, un manis vairs nav. Tâpçc arî es negribu mirt. Bauda ir brîniðíîga - es varçðu apceïot visu pasauli, sekot lîdzi cilvçces un zinâtnes attîstîbai, varbût pat aizlidot uz citâm plançtâm, iepazît tûkstoðiem jaunu cilvçku, atklât jaunus hobijus, pilnveidot sevi, utt...dzîve ir bauda!
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 18:53
Mad varetu nakt izpalidzet, gan vins tevi apgaismotu :)
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 21:39
Dzheks konkreeti slimo :)
Eu davai uz sacensiibaam... kursh pirmais atradiis info par to mistisko uuber doku. Kaa arii 5Ls tam kursh pieraadiis ka maaksliigais intelekts ir jau izstraadee un ka peec 15 gadiem tas buus ;) :D

Sviestainas idejas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
leìenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
08.06.2008 21:55
Mateus, bet es no tavas puses neredzu nekâdus arguemntus. Tava aprobeþotâ domâðana ir saprotama, jo to vien zini, kâ moèît steroîdus un tjagu, bet neskaties uz lietâm globâli. Nemitîgi paradâs arvien jauna informâcija par zinâtnes sasniegumiem ðajâs jomâs. Starp citu, shçma mâkslîgam intelektam (virtuâlâm smadzençm) jau ir, vienîgâ problçma, ka pabaigâm nav tik spçcîga datora, kas varçtu ðo sistçmu uzturçt, bet tas ir laika jautâjums, un, òemot vçrâ, ka zinâtnes tempi attîstâs ìeometriskâ progresijâ, ne pârâk ilga laika.

Vairâk par Kurzweil'u - http://en.wikipedia.org/wiki/Raymond_Kurzweil
kaza
Re: Atslçgas ilgam mûþam
09.06.2008 09:34
Leìenda, netçrç spçkus -;). Mateus ir pats intelektuâlâkais (pçc paða vârdiem) un, ja nebûs, ko teikt, vienkârði parâdîs tev vienu zinâmu pirkstu kombinâciju.
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
09.06.2008 09:42
Kâ tad nav tik spçcîga datora... Saslçdzam kopâ vairâkus PS 3, un bûs tev ûber-mega jaudîga sistçma. Leìenda, es ïoti nebrînîtos ka tu izrâdîtos tâds, kâdu es tevi iedomâjos... :D
legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
09.06.2008 11:45
Mani loti interesee psihologija, tapec pastaasti, kadu esi mani iedomajies, un es pateikshu vai esi iedomaajies pareizi.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
09.06.2008 21:27
Guculs: labaakais ir tas, ka sheit nevis es meetaaju kaut kaadas abstrakts viena mistiska zinaatnieka futuristiskos praatuljojumus bet tas tur kekss, bet grib lai es pieraadu ka taa nav :D:D:D Lidiziigi buutu pateikt, ka es izdomaaju muuzhiigo dzineeju... domaa ka nee??? Nu davai pieraadi ka nee ;) Un man arii ir savs priekshstats par to kas tur seezh :D

Ai ir mazs truukums... viss balstaas uz 1 un 0, jaa un nee pastaav tikai vel viena lieta - if, then, else :) Gan jau nu vismaz beisiku zini ;) Diemzheel tas ir visaas citaas arii Ai specisfiskajaas programeeshanas valodaas (kuras itkaa ir ljoti piemeerotas Ai ;) bet reaali visam baazee vienmeer ir un buus Asambley :) IPL ( ja najaucu te bija simbolu un ciparu kombinaacijas) LISP utt pie kam shiis te mistiskaas valodas radiitas laikam 50 vai 60 gados. Tagad ir daudzi peetijumi Ai jomaa liidz pat tam ka esot jaanjem par piemeeru muguras nevis galvas smadzenju neironi utt utjp. BET... lielais BET paliek tas pats... kaa panaakt lai shis te programmeetais "praats" reaali pieljautu verbuutiibas, nejaushiibas utm... varbuut Tagad ir Tava kaarta argumenteet, kur izraki ka tas JAU IR ATRISINAATS un Ai jau pastaav tikai nav uz kaa iedarbinaat... nez kaa var ateikt ka tas ir ja tas nedarbojas? :)

Es protams varu tagad parakaaties un atcereeties visu ko esmu maacijies par programeeshanu un ieskatiem Ai tehnologjijaas un tajaa cik taalu tas bija atistijies uz briidi kad macijos par to... ja ir veelme... Bet tomeer saaksim ar to ka paraadiisi kaadu linku uz zinaatnisku petijumu kursh paraada pa ir atrisinaata galvenaa Ai probleema :) Jau ieprieksh Tev pateicos.

kaza: (finger) ;) Tev neko citu man nav ko teikt ;)

starp citu Legjenda... Tu pat nenojaut, bet esmu ne tikai kachaks kas lieto steroiidus :D Tev pat praataa neienaaks ar ko es nopelnu ta lai vareetu atljauties sho sporta veidu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 09.06.2008 21:29 by Mateus.
legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
09.06.2008 21:54
Mateus, pameklee internetaa par projektu "Blue Brain". Tu saki, ka ir nejaushiibas, bet ta gluzhi nav. Isteniba visu nosaka miljardiem faktoru, proti, vareetu nosimuleet cilveka izveli, kur pastav shkjietamaa "briivaa griba", ja varetu 100% paredzeet absoluuti visus faktorus, kas vinju konkretaja situacijaa ietekmee. Tam ari butu vajadzigs superdators. Lidz ar to, ja mes radam virtualu simulaciju ar visiem neironiem, utt...mes varam radit virtualas smadzenes. Jaa, starp citu, varetu but, ka tu straadaa IT jomaa.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
09.06.2008 22:02
ja nejaucu tad paaris gadus atpakalj IBM lielijaas shurnaalam Forbes par to ka vinji simulee smadzenju darbiibu utt utjp ka viss saniegts un peec paaris gadiem viss buus finishaa. Un ja nejaucu tad shis blue brain bija atvasinaats no kaut kaada superdatora kura nosaukumaa aruu bija blue... taalak neatceros buutu jaameklee. Eniivei... paaris gadi pagaajushi peetijumi turpinaas tikai nekaa jauna ja nejaucu jau kaadu pusgadu vai vairaak nav :) Attieciigi specigi shaubos ka pa naak paaris gadiem kas mainiisies.

Ir ir IT joma. Apmeeram... intelegentaas eeku vadiibas sisteemas ;) :D

Pareizi atceros :)... starp citu shii rindinja patika: It is very unlikely that we will be able to simulate the human brain at the molecular level detail with even the most advanced form of the current technology. :) un taalaak seko ka ir ieseejami citi risinaajumi blaa blaa :) Bet eniivei.. tikai nezinu kaadelej Tev shkjiet ka ja nosimulees smadzenes, taas arii reaali darbosies un jau peec 15 gadiem buus tik miniatuuras lai iebaaztu nanorobotaa :) Smagi apshaubu


Ooo...vel labaak... We are building a cellular level model of the rat Neocortical Column at the age of 2 weeks. :D liidz cilveeka smadzeneem nemaz nav tikushi vel ;)

Kaa arii reku Tev ieskats tajaa kaadeelj ir shis projekts: We are not trying to create a specific form of intelligence, but rather trying to understand the emergence of mammalian intelligence.

Jo taalaak lasu jo vairaak saprotu, ka ne tur kas pabeigts ne kaa ;)

"
Do you believe a computer can ever be an exact simulation of the human brain?

This is neither likely nor necessary. It will be very difficult because, in the brain, every molecule is a powerful computer and we would need to simulate the structure and function of trillions upon trillions of molecules as well as all the rules that govern how they interact. You would literally need computers that are trillions of times bigger and faster than anything existing today. Mammals can make very good copies of each other, we do not need to make computer copies of mammals. That is not our goal. We want to try to understand how the biological system functions and malfunctions so that this knowledge can benefit mankind."

Ekk... karoche mees to nemaz nepiedziivosim un arii ne muusu mazbeerni :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 4 time(s). Last edit at 09.06.2008 22:11 by Mateus.
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
10.06.2008 11:08
legenda - manuprât tu esi nevisai spçcîgas miesasbûves, pakalsns, vidçja auguma, pedantisks, ne pârâk glîts, iespçjams ar redzes defektiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: