Atslçgas ilgam mûþam

Aizsāka leìenda 

Legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
10.06.2008 11:34
:))) Okay, es pateikshu, kaads es izskatos. Taatad, man ir 85-89 kg sausaas masas, atleetiska auguma, platiem pleciem (agrak daudz nodarbojos ar peldeshanu). Esmu gara auguma - virs metrs astondesmit pieci. Daudz pievershu uzmaniibas savam arejam izskatam. Apmekleju solariju un saulojos, ka ari censhos gjerbties labaas un stiliigaas dreebees. Redzes defektu nav. Izskataas, ka tev nav taas labaakaas paregjoshanas speejas :D
Legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
10.06.2008 11:34
Mateus, man pagaidam nav pretargumentu taviem pedejiem argumentiem.
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
10.06.2008 16:17
Legenda - par glîtumu izlaidi. tâtad neglîts :D ok.
Legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
10.06.2008 17:31
Nee, es ieliku hotornot, tur dabuju vertejumu 8.
Legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
10.06.2008 19:46
Starp citu, neredzu, kapec, lai kadu cilveku vertetu pec:
1) Garuma;
2) Sejas vaibstiem;
3) Kraaninja lieluma;
Jo shie ir dabas doti parametri, kurus nav iespejams izmainit un tas jau ir ierakstits geenos. Cilveks ir javerte pec vina sasniegumiem, proti, peec taa, cik vins ir izdarijis jomaas, kuras vinam bija iespeja kaut ko izdariit.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
11.06.2008 16:38
Tas grliitums ir baigi nosaciits :D Ës kaadai liekos baigi gliitais bet cita saka ka krokodils :D attieciigi ;)

http://kachok.lv/forum/files/dsc_0070_172.jpg <<--kaadai es vienmeer buushu smukuliitis, bet ir kas saka ka kaa jau mineeju---blja krokodils :D so... soreiz Guculs domaaju par to gliits negliits bija nevietaa...mosh vinjsh kaadai ahujenna patiik...vai kaadam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 13:51
Mateus > es teiktu, tîri tâ neko. Tikai nepârproti :D
kaza
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 14:26
Legenda, ultravioletais starojums stipri paâtrina âdas novecoðanu un stipri paaugstina âdas vçþa risku. Diemþçl tâ ir, brînos, ka neesi piegfiksçjis. Un jebkurâ gadîjumâ saspringðana uz ârieni nekâdi neklapç ar ilgmûþibas centieniem, jo prasa pavisam cita veida prioritâtes un ieguldîjumus.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 15:49
Guculs - ir vel kur augt kaadus kg 30 :)

kaza: sauloties solaarijaa viennoziimiigi ir labaak nekaa cepinaaties saulee kaa to dara piem itaalji ;) Solaarija kremi, solaarija filtreetais UV utm kaa arii laiks ko pavada UV starojumaa - kaa arii lai solaarijaa ar labu kremu (visiem iesaku Australian Gold Crystal 12) ejot reizi 10 dienaas uz 12min 550 Ergoline buusi bruunaaks par 90% apkaarteejo ;) Attieciigi, shii nav vispaarinaama teema :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 16:29
Balts cilveks ari ir skaists :D
kaza
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 16:57
Nç, sauïoties vispâr nav labi! Noteikti, ka to var darît, minimizçjot kaitîgumu, bet brûnums kâ pigments anyway ir âdas aizsargreakcija pret UV, un UV ir bioloìiska inde. Tâ novecina âdu. Un tâs nav manas izdomas. Var prasît jebkuram dermatologam. Lasît malu malâs. Pat, ja tas tiek darîts, lai uzlabotu âdas stâvokli – pumpâm u.tml. varbût palîdz, bet citi nelabvçlîgie efekti saglabâjas. Uzsveru - tie nav MANI izdomâjumi. Man personîgi ïoti patîk brûni iesauïota âda un es labprât dzîvotu solârijâ, bet vçl vairâk rûp vesela un gluda âda. Ir valstis, kurâs solârijâ neielaiþ lîdz 18 gadu vecumam, ne jau nu no zila gaisa domâjams. Starp citu, nesen lasîju, ka tieði sauïoðanâs lîdzekïi ir viens no vçþa pieauguma iemesliem, jo cilvçkiem ir tendence pârspîlçt to sniegto aizsargefektu, lîdzarto neierobeþot saulç pavadîto laiku.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 20:01
Mnjaa... slikti paarzini tos sauljoshanaas liidzekljus°(es gan runaaju tieshi par solaariju liidzekljiem) ;) Parasti tie no kaa dabuun mega bruunumu tik vien kaa ietonee aadu :) Un sorry.. ja kaads saka ka tas izraisa veezi :D nez kaa tas izpeetiits ;) Par UV neviens neshaubaas liidziigi kaa par to, ka smeekjeeshana ari izraise veezi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2008 20:04 by Mateus.
Legenda
Re: Atslçgas ilgam mûþam
12.06.2008 20:21
Es jau uz solariju eju tikai reizi menesi uz 9-12 minutem. Nedomaju, ka tas ipashi kaitee. D vitamins tachu ir labs.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
13.06.2008 00:41
par D vitamiinu labaak nerunaa. Tik cik sarazhojas vnk pa ielu ejot ir atliektiem galiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
16.06.2008 14:15
Pasakiet kâda vaina baltam cilvçkam ?
Manâ klasç bija viens apmaiòas skolnieks no Taizemes, un viòð teica , ka viòçjie grib bût balti :) Vai nav stulbi? Baltie grib bût brûni, brûnie balti :D
Re: Atslçgas ilgam mûþam
16.06.2008 16:09
Tievie grib buut resnaaki resnie tievaaki... pupainaas mazaakus pupus deelji lielaakus :D utt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
to snuker
Re: Atslçgas ilgam mûþam
17.06.2008 11:45
Paskaidroju - pilnîgi balta âda ir skaista gadîjumos, kad tâ ir tîri balta un perfekta (aristokrâtiska), bet vairumam cilvçku tomçr ik pa laikam uzmetas pumpas vai kâda cita problçma, un uz tumðâkas âdas to ir grûtâk pamanît, lîdz ar to estçtiskâks skats.
Re: Atslçgas ilgam mûþam
17.06.2008 12:51
Cilvçks ir tads, kads vins ir. Piedzimi ar gaisu adu, tad tads ari paliec!
Re: Atslçgas ilgam mûþam
17.06.2008 13:10
snukers: sorry... bet Tu pats esi pat uz skatuves kaapis lai paraadiitu kaa sevi izmainiji. Ne tev to runaat. Da i domaaju nav taadu cilveeku kas savu dabisko es nebuutu mainijushi ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
17.06.2008 19:11
Nu jâ , bet to visu esmu darîjis dabîgâ ceïâ! Es atzîstu sportu tik tâlu , cik tas nekaitç nopietni veselîbai. Lai arî svaru celðana nav no tiem saudzîgâkajiem sportiem , tomçr cenðos saudzçt sevi. Tâdâ ziòâ kultûrisms daudz labâks par spçkavîru sportu un trîscîòu !
Re: Atslçgas ilgam mûþam
18.06.2008 01:23
Sauljoshanaas ir 100x mazaak kaitiiga organismam par smagatleetiku. Un JEBKURA spagatleetika ir un paliek nenormaala slodze sirdij, lociitavaam saiteem, mugurai utm kaa arii olbaltumvielu tonnas chakaree nieres. Nemelo sev. Tas nav nekaitiigi un visi mees par to kaadreiz samaksaasim ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
18.06.2008 10:17
Es zinu, ka kâdreiz viss nâks atpakaï, bet ne jau bût tik traki. Olb. man pietiek ar 1.5 g uz kg, nekas daudz jau tas nav. Un priekð tam jau ari jalieto kalcijs, magnijs un protams glukozamins un zivju ellas ,utt. Ja visu dara ar prâtu un mçru, tad vevcumdienas nebus japavada uz krukiem :)
Re: Atslçgas ilgam mûþam
18.06.2008 16:56
Iisteniibaa pret to ka olbaltumvielas aizkjeeze nieres nav NEKAADU paliigliidzeklju ;) Ar laiku nieres vnk nolietojas i viss :)
1.5g... tu jociigs? :)tas jau kaa ziidainim :D cik Tu sver? 80? apeedi vienu vistas fileju normaalu, vienu biezpienu un viss :D Mnjaa... nee nu ok katram savs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
18.06.2008 23:53
Es sveru 80kg, pagaidam tas ir vairak kaa labi !
Re: Atslçgas ilgam mûþam
19.06.2008 10:04
vnk ja nemaldos tad 08-1.2g dienaa uz kjermenja kilogramu ir mediciiniski noteiktaa norma IKVIENAM viirietim nerunaajot par papildus slodzi. Tb tik daudz (maz) olbaltumvielas diennaktii ir norma arii graamatvedim kursh peec darba iet seedeet diivaanaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atslçgas ilgam mûþam
19.06.2008 10:50
Es tik teicu ta aptuveni, jo ar naudam ta pasvaki , un cik sanakt pa dienu apest , tik apedu.
gunc
Re: Atslçgas ilgam mûþam
19.06.2008 13:18
Ja es sveru 90 kg un ja dienaa apeedu paku biezpienu ar kreejumu + pienu, tad sanaak vajadziigaa norma ar olbaltumvielaam?
Re: Atslçgas ilgam mûþam
19.06.2008 14:27
Re: Atslçgas ilgam mûþam
20.06.2008 00:31
Nee nesanaak.
Pacinja biezpiena ja eed to kuraa visvairaak proteiina = 47g + kreejums kaadi 3-5g, pienaa visaa pakaa = ~30g saskaitam kopaa un Tu esi savaacis max 82g proteiina. Taatad 0.9g proteiina uz kilogramu pasha svara. Ja esi graamatvedis ta jaa ir ok...

Es arii sveru ~90kg un apeedu tieshi 3.3x vairaak olbaltumvielu dienaa nekaa Tu. Bet nu mans meerkjis ir izaugt lielaakam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tao
Re: Atslçgas ilgam mûþam
06.09.2008 19:35
Budisms mâca, ka tikai atmetot visus uztraukumus un kaisles cilvçks taps brîvs un sasniegs laimi.

tu stresojot par to vai ilgi dzîvosi, drîzâk zaudçsi pusi dzîves cenðoties visu ievçrot.
Dzîves ilgums ir subjektîvs viedoklis. Kalnietis kas nodzîvo 120 gadus tomçr galu galâ dzîvo mazâk nekâ piemçram Elviss Preslijs kas nomira pusmûþâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: