Treneþieru zâles programmas izveide

Aizsāka apelsiins 

apelsiins
Treneþieru zâles programmas izveide
09.06.2008 19:22
Sveicinaati! Man ir 20 gadu. Agraak gaaju uz zaali, bet tad paartraucu, tagad gribeetu atsaakt. Es zinu, ka vajag treneeties tieshi ar baazes vingrinaajumiem, bet gribeetu zinaat, ar kaadiem trenezhieriem tos var uztaisiit un kaadas íermeòa daljas tieshi buutu jaatrenee... kruutis, mugura, kaajas? Esmu noleemis iet uz zaali 3 reizes nedeeïaa - 1dien, 3dien, 5dien. Iesakiet, luudzu, kaads aptuveni vareetu buut taa treniòa programma, jo negribas ne taisiit kaut ko par maz, ne par daudz, gribu sasniegt pareizu efektu.
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
09.06.2008 21:35
www.animalpak.com <- par briivu ir te.
kaa arii jaastraadaa vairak ar briiviem svariem nevis trenazieriem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
apelsiins
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
09.06.2008 23:19
Paaraak sareþìiiti to visu angliski ir saprast... varbuut var izstaastiit taapat? Nu vai es pareizi dariitu, ja ietu uz zaali un saaktu treninu ar iesildiishanos, tad taisiitu spieshanu guljus ar stieni, tad vilcienus mugurai seedus, un tad kaajas, beigaas prese... kad vareetu tad bicepsus, tricepsus... nu visus mazos muskuljus, ja reiz jaaliek uzsvars uz baazes muskuljiem?
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
10.06.2008 09:16
Paaraak sarezhgjiiti? Aaaaa un Tu tagad gaidi ka kaads Tev maaciis to ko skolaa sen bija jaapguust (ENG) vaia rii ka Tev tagad kaads seedees un taapat vien individuaalu treninju progu izstraadaas? :) www.sportima.lv iesaku samekleet tur Juriju Gucaanu. Vai arii www.reaktors.lv nezinu vai vel trenee bet kaadreiz bija taads Hermanis plishko. vai arii www.kachok.lv un iemaacies MEKLEET...ceru ka krievu valida neshkjit tik pat sarezhgjiita kaa ENG.

P.S.
defineejumu baazes muskulji... hihi...dzirdeeju pirmo reizi...baazes vingrojumi ir taads jeedziens, bet baazes muskulji... ir lielaas maaas grupas... baazes gan nebija maniitas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
apelsiins
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
10.06.2008 15:15
Nu es vienkaarsi neesmu tik saslimis ar shito visu padariishanu, lai studeetu visu angliski (bet man anglu val. ir labaa liimenii, saprotu visu), bet man jau nevajag neko taadu, vienkaarsi lai kaads pasaka, vai domaaju pareizi, piem. kaa aizejot uz treninu, es tak neskraidaashu pie katra trenezhiera, neuztaisiisu 1 reizi un nemukshu prom, tik daudz jau es zinu, treneejies esmu vairaakus gadus. Es iedomaajos, ka vareetu saakt treninu peec iesildiishanaas ar stienja gruushanu, bet cik piegaajienus vajadzeetu taisiit, lai nebuutu ne par maz, ne par daudz, jo gribu efekts lai ir, nevis regress?
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
11.06.2008 16:43
Looser.
Visu saprot bet izlasiit nejeedz blja.. iedodiet man ar karotiiti nafig jo esmu tizls un neko nelasiishu.
Tev linku iedod nee bljin vel slikti...
Tad shis sports NAV tev... vai arii suudiigi Tu zini to eng ;) maacies taalaak!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tad tev ir jâsakrâj naudiòa, parâdîsi trenerim ko tu vari un ko nevari, kâds ir tavs stâvoklis, viòð tev iedos programmu un smuki visu izstâstîs.
Mateus - ko tu atkal blato steroiidainais tizleni? Pats atbildi citaa postaa kaa sveetais, sheit kaarteejo reizi uz citiem atkal meetaa paargudro gaili! Bet vispaar, cepuri nost tavaa priekshaa bljeg, jaa, tieshaam... bljeg.
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
11.06.2008 21:13
apelsiin jeb kriks. Izveelies vienu niku un to arii lieto vai arii VISUS tavus postus vnk saakshu dzeest jo bik piegriezhas ;)

apelsiins (62.63.***.138)
kriks (62.63.***.138)
Mana izveele jau ir veikta - kriks ir mans turpmaakais niks, neesmu registreejies, lietoju kaadu veelos. Tev bik piegriezhas tas, ka baazh aciis to kaads patiesiibaa esi ja?
Re: Treneþieru zâles programmas izveide
11.06.2008 22:00
Ja vel Tu vareetu argumenteet kaut vienu no saviem izteicieniem buutu ljoti patiikami pat :) Taadeelj droshi ;)
Izveido ludzu Teemu "Mateus ir" un dragaa, bet sheit luudzu pietiek.
Lai Tev veicas :)

...interesanti, ka cilveeks mani ne muuzha nav redzeejis bet jau zin kas un kaads es esmu...ee.. a cik man garsh kraaninjsh un kur man neaug spalvas arii zini? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Peec peedeejaa teikuma jau vien var pateikt cik aprobeþots esi. Neesmu redzeejis... nuu un, pietiek ar to, ka spriezhu kaut vai peec taviem izteicieniem pret citiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 19?
Ziņa: