Steroids - the documentary

Aizsāka Mateus 

Steroids - the documentary
14.06.2008 16:20
http://www.youtube.com/watch?v=h9DSzeuFVJU

un

http://www.youtube.com/watch?v=VBiSBF2516w&feature=related
MrE
Re: Steroids - the documentary
22.06.2008 12:33
Nu jaa, ar taadu farmu kaa amerikaa protams, ne taa kaa mums uz katra stuura fake :/
Re: Steroids - the documentary
22.06.2008 14:00
Man 2x ir bijis fake tikai i to savas muljkjiibas peec tikai. Reaali ja zin kur no kaa pirkt un kaa atshkjirt no fake... tad viss ok. Bet taa intelegjentaa lietoshana noziimee arii speeciigu monitoringu - analiizes pashsajuuta asinsspiediens utt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroids - the documentary
22.06.2008 18:23
http://1kino.com/documental/705-sverkhljudi-doping-2007.html

Laba filma kuraa ir daudz patiesiibas. Vietaas kur runaa par vecaas paaudzes bilderiem jaatceras ka tai laikaa topaa bija gandriiz vai tikai ripas. Eniivei..daudz patiesiibas un daudz vielas paardomaam... kaadu varbuut (!) atturees no steroiidu lietoshanas..

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
4ikipiks
Re: Steroids - the documentary
25.06.2008 10:35
Mateus, ko saki par primobolan ? Vajadzeetu man kko kas peec iespeejas mazaak pish kopaa ar normaalu effektu. Nevaru iisti izveeleeties. Varbuut iesaki kko ja zini labaaku =}
MrE
Re: Steroids - the documentary
25.06.2008 12:31
uzraksti vispirms ko esi lietojis pirms tam, bet vispar ieteikt steroidus ir tas pats kas arstet pa telefonu :)
Re: Steroids - the documentary
25.06.2008 13:26
Mnjaa... izraadas ir vel kaads ka ir kaut kas kam ir maz blaknju. Tad nu iemaacies uz visiem laikiem.. jo mazaakas blaknes, jo mazaaks efekts.
Primabolans kaa rias taa injekcijas ir ar taadu efektu, ka es domaaju driizaak Tu pamaniisi efektu no kreatiina nekaa no shitaa ;) Ne enu ja pusgadu seedesi uz vinja buus ok. :)

Bet vispaar jau tieshaam MrE ljoti pareizi uzraxtija :) Da i es iesaku nelietot ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Steroids - the documentary
26.06.2008 20:33
Mateus, ka ar savu majas lapu, esi pabeidzis!?
4ikipiks
Re: Steroids - the documentary
27.06.2008 00:43
NU lab a shitas ? D-anabol 25 =}
Neko pirmstam nelietoju, vnk gribu galju un man biskji marshi saak suukt energiju araa ;] Vajag kko lai buutu ok taadi paarskreejieni pa 20 km. A to suudiigi kautkaa bez nekaa ...
4ikipiks
Re: Steroids - the documentary
27.06.2008 00:43
Btw Mateus Tu gadiijumaa neesi no ogres ? Man liekas es tevi Szs salidojums kad bija redzeeju, ja Tas biji tu kas tur gar elvi vazaajaas :D
4ikipiks
Re: Steroids - the documentary
27.06.2008 00:52
"bet vispar ieteikt steroidus ir tas pats kas arstet pa telefonu :)"
Btw, da man tak pie kaajas, ja es zinaatu pie kaa iet utt buutu baigi labi. Buutu kaads aarts uzmet uz galda naudinju lai apskata iz4amda utt :D Un beigaas pasaka ko labaak, kas piemeerotaaks utt. Bet tagad taada staavus dirshana vien sanaak, vnk taa iisti galiigi uz dullo negribas njemt, vieniigi tas, ka kko jau panjemshu, tapeec arii prasu padominju ...
MrE
Re: Steroids - the documentary
27.06.2008 11:41
Man vispar shjkiet ar sterodidiem ir ta, vai nu sac Tu lietot un lieto kadu ilgaku laiku, vai nu nelietot vispaar(shitaas te aakstishanas, oi, paris burku metanu, vai anabolu), bet to jau Mateus noteikt labaak zinaas, ja krievu val. labi maaki tad paskaties, internets ir pilnss ar kursiem prieksh iesaaceejiem..
Re: Steroids - the documentary
28.06.2008 11:57
Nu tieshi taadeelj es nevienam neiesaku saakt lietot, jo taa ir principaa vieniigaa kljuuda - saakt lietot. Valjaa netiksi. Un ja izeediisi kaadu burcinju tad toch nav jeega pist orgaanus.

Izturiibai lieto pavisam ko citu. Piem EPO. Vel var izturiibai njemt viagru, Oximetalone arii... peedeejam ir arii dazhas ieziimes no EPO. A kaadaam sacensiibaam gatavojies? Tavs sporta aarsts gan jau zinaas ko ieteikt. Katraa zinjaa zem EPO un tamliidziigiem mochiit ir jaabuut baigi labai paarlieciibai par savu motoru. Var beediigi beigties. Da i es vairaak varu iedod kaadu padomu par muskulju un speeka audzeshanu bet ne tik daudz par izturiibu, jo tas nav mans laucinjsh - pats neskrienu vispaar.

Un jaa esmu no Ogres un Elvi esmu 3-4x dienaa.

kas ir Szs?

p.s.
tu izdomaa ko Tu gribi... galju vai skriet 20km... apvienot abus uzreiz buus pasuudiigi... ne neiespeejami, bet nepavilksi ar naudaam 100%

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2008 11:58 by Mateus.
Re: Steroids - the documentary
28.06.2008 12:01
MrE
kaadu maajaslapu? :D
es vinjas tik daudz savulaik meegjinaaju taisiit... zb... ir www.kachok.lv un ar to pietiek. Da i laika nav taaaam leitaam vairs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Steroids - the documentary
28.06.2008 15:47
Ta bij kkad sen tu teici :D
tev epasts, vai skaips?
Re: Steroids - the documentary
28.06.2008 18:33
zem nika

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Steroids - the documentary
28.06.2008 22:20
suta atpakalj, megjinaju, nestrada 0_0
4ikipiks
Re: Steroids - the documentary
29.06.2008 11:07
EPO nu jaa ;] Arii insuliins ir laba lieta, Bet ja pist epo iekshaa zini jabuut nevis labam motoram, bet monitoringam :D Pats uz savu galvu EPO pishot ierausi trombu aatraak kaa pateikt "meeslu pilna istabinja" Un nospraagsi no taa, ka asinis palikushas cietas XD
Re: Steroids - the documentary
29.06.2008 17:20
tromboze nav biistamaakais shajaa gadijumaa jo to var arii ar metaanu atraut :D bet asinis reaali kljuust biezaakas un mirsti ar simptomiem kaa dazhiem labiem muusu valstii murushiem sportistiem kur nu "neko nebija lietojushi" ;)

Insuliins??? sorry, bet nee. Insuliins apetiitei utt, T3 tauku dedzinaashanai jo ar insuliinu kaa cuuka taukosies, un somatotropins pilnam komplektam... tas ir speeks :) Bet es neriskeeshu vel gadus 5 shito :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 18?
Ziņa: