skrieðana vs. ieðana

Aizsāka nela 

nela
skrieðana vs. ieðana
17.07.2008 17:55
Ir gadîjies dzirdçt, ka âtra ieðana kâ kardiotreniòð efektivitâtes ziòâ neatpaliekot no skrieðanas un esot nesalîdzinâmi labâka ceïgaliem (ar tiem man problçmas). Kaut kâ grûti tam noticçt, pie skrieðanas tâ slodze tomçr ðíiet nesalîdzinâmi lielâka.
Ko te sportiski domâ? Vai ar âtru ieðanu var kvalitatîvu kardioslodzi nodroðinât un kâdu rezultâtu panâkt (mans vçlamais rezultâts ir trençt sirdi un kaut cik arî taukus dedzinât).
Re: skrieðana vs. ieðana
17.07.2008 20:06
Ieshana???
Vai soljoshana? SAr ieshanu pulsu 130 dabuut var tikai sirds mazspeejnieks. Soljoshana noteikti ir labaaka visaam lociitavaam un mugurkaulam, bet pienaak briidis kad taa kljuust mazaak efektiiva jo pierod. Tad jaasaak soljos lenkjii bet veelaak vnk uz velotrenazieri paarzseesties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nela
Re: skrieðana vs. ieðana
18.07.2008 11:13
Domâju, protams, soïoðanu.
Vnk es vairâkus gadus skrçju (lçns skrçjiens, 3x nedçïâ 6-8 km), bet tagad tâ sâp ceïgals, ka vairs nevaru.
Soïoðanai salîdzinâjumâ ar velotrenaþieri tâds pluss, ka to var darît brîvâ dabâ. Tagad cenðos 3x nedçïâ ~1 st tieðâm âtrâ tempâ soïot, bet nevaru saprast, vai tâ slodze ir kaut puslîdz lîdzvçrtîga vai nav. Nav tâs patîkamâs pçcslodzes sajûtas, kas bija pçc skrieðanas.
Re: skrieðana vs. ieðana
18.07.2008 22:17
Tak neesi kapeiku jaajeejs un noziedo 30Ls pulsometram.
Lai treneetu kaartiigi motoru un dedzinaatu spekji pulsam jaabuut 60 – 70% no MSR. MSR aptuveni var izreekjinaat 220-vecums. Preciizi pie aarsta uz veloergometra un ar visaam taam maskaam utt. Nezinu kaa tas preciizi saucas. Taa arii var zinaat vai slodze pietiekama.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: skrieðana vs. ieðana
04.08.2008 13:28
Domaaju,ka soloshana ir daudz saudziigaaka prieksh lociitavaam un mugurkaula.
Viss atkariigs no aatruma un ilguma. Veel peldeeshana.
Mugura ir cilveeku lielaakaa probleema peec audzeejiem ,diabeetiem ,sirds=asinsvadu slimiibaam.
Veiksmi.
MrE
Re: skrieðana vs. ieðana
04.08.2008 14:11
Skrieshana ir daudz efektivaaka un daudz veseligaka, jatiek ieverota pareiza tehnika un tas buutu, kad skrien vienmeer ir jatur taisna mugura tad svars nekriit uz celjiem, rokam vienmer jabut nevis kkur pie krutim bet gar saniem tas savukart palidzet nostabilizet elposhanu, elposhanai obligati ir jabut caur degunu, ja nevar paelpot caur degunu tad kkas nav darits pareizi, japelinina temps.
Re: skrieðana vs. ieðana
04.08.2008 14:23
MrE
skrieshana ir daudz traumatiskaaka.
Ja svars virs 85 nav iesakaams skriet pa cietu segumu un veelams skriet ar intervaaliem. Ja svars virs 95kg neiesaka skriet vispaar. Potiites, celji, guuzhas, mugurkails - shiis vietas ciesh visvairaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: skrieðana vs. ieðana
04.08.2008 18:34
Ja?Interesanti.. Esmu redzejis ka tadi lieli kachoki iesaka kardio un ka saka - pashi skrien, un dzivaja ari esmu redzejis ka tads liels teeevinjsh skrien, pilniigi sajuti vibraciju :D bet teiksim man pazinja kursh jau bildinga ir ap 10 gadiem , vinjsh no rita parasti nevis skrien bet atri soljo, es nevareju saprastk kapec vinjsh soljo tik aatri, tad rekur tas viss sleepjas :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 24?
Ziņa: