par steroidiem...

Aizsāka Archy 

par steroidiem...
02.08.2008 20:54
Sveiki.skatos te ir daudz zinosi cilveki, tapec velejos pajautat, vai notiek organisma kkadas butiskas izmainas pec steroidu lietosanas partrauksanas??nu piemeram tur krutis ka sievietei paliek,pliks pauris un tml.pats vel nelietoju, bet ir doma panemt piemeram Naposim kadas 100-200tab...bet pec tam neturpinat(vismaz tads ir plans:D) Un vel gribetu zinat, ja man jau tagad ir neliels tauku slanitis uz vedera(taisu presiti, bet rezultats gandriz nekads),vai kursa laika tauki velvairak nepalielinasies??
Re: par steroidiem...
02.08.2008 22:11
Ja jautaa par to kas buus peec 200 naposim ripaam - nekas. Un rezultaats arii jau peec paaris meenesiem pazudiis.

Ja Tu uzdod shitik debilus jautaajumus pat nepalasot neko kas jau runaats forumaa, tas noziimee ka kjiimija NAV prieksh tevis. Starp citu - oraalie steroiidi ir daudz kaitiigaaki par injiceejamiem un JEBKURAM steroiidam lietojot to taadaas devaas kaadas vajag sportaa ir blaknes.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 01:03
Par steroidu blakusefektiem tas ir huina.. Daudzi lielie saki ka vini nemaz nejutot nekadus blakusefektus.. Protams, pratigi lietojot
Un par sieviesu krutim tu domaji ginekomastija, vajag pienemt tapec anti-estrogenus..
Nu nem megini, varbut mainisies domas.. :))))
Uz kursa need taukus un viss..
Re: par steroidiem...
03.08.2008 11:49
v1r00z: par saviem vaardiem atbildi? Saskatijies biger faster stronger? Sorry, bet nevajag atsevishkjus exemplaarus raadiit kaa piemeeru. Kaa arii... tas ka vinji nav invaliidi nenoziimee ka vinjiem nav blaknju. Akna uz kursa VIENMEER saak reagjeet un ALAT ASAT aizies virs 100 (ne pirmajaa reizee). Kaa arii tai pat laikaa tie kuriem nav nekaa probleemu bijis - visi kaa viens apgalvo, ka tas ir runaajot par PIEAUGUSHU un PILNIIBAA veselu viirieti un lietojot steroiidus ar praatu. Sakiet luudzu... vai cilveeks, kursh nezin pat kas iisti ir naposims, vinjsh tieshaam to dara ar praatu?

Un teoreetikjiem labaak pakluseet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 12:53
Pilnigi piekritu Mateus, tie kuri ir teoretikji butu sedejushi labak rokas klepi un muti ciet.
Re: par steroidiem...
03.08.2008 18:58
Ble neesmu nekads tev teoretikis.. Pat tadas filmas neskatos..
Runaju ar tiesam diezgan specigiem viriem.. Uzkatu ka vini zin 2x vairak neka tu :)))
Un sorry kludijos nevis blakusefektiem, bet nu sekam, piem.. matu izkrisanai, vai seklinieku atrofija.. Vai normali cici jau ;DDD
Tas ka tu nevari pienemties svara ar zirga dozam, nenozime ka citiem ir jamauc ieksa nez kadas dozas..
Un par teemu.. Man [nekad nemineet pie shaadaam teemaam konkreetus cilveekus - pieleca?] ieteica dzert tipa taa 10 dienas dzer, 10 nedzer.. Sac ar kadam 3tab. Rezultatu jau jutisi...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.08.2008 20:12 by Mateus.
Re: par steroidiem...
03.08.2008 19:34
Sakuma paldies par padomiem.

nu atvaino Mateus ka es tik stulbus jautajumus uzdodu...bet te toc nekada skaidriba nevar tikt...es te paskatijos dok filmas, pamekleju infu(daudz infas!!) un tas viss nonak pretrunas...arsti un zinatnieki saka ka pizdata kaitigi utm., tie kas lieto saka ka tas viss ir hujna(es runaju par tam augsminetajam sekam)...tad kam lai tic??:D...un citos forumos lasiju, ka pec pirma kursa, labi edot un trenejoties, neko ipasu masas un rezultata zinaa nezaudesot!? Turklat tajos forumos pat iesaka, ja saac!!, tad ar naposim,mazak jutamas blaknes utt.
Re: par steroidiem...
03.08.2008 19:52
Normali dzeki atbalsta to :)) Tikai pec tam vajag labu naudu utt...
Bet ir viens bet.. Izspied no sevis visu genetisko maksimumu ara..
Tad bus lielaks efekts, nevis ja tu spied 80 un nem megini...
Es no plika naposima ipasi neka nejutu.. Ari bija pirmais kurss.. Vilkme no zemes pa menesi uzgaja +20 kg un pietupiena tapaat ;))))
Masa nekur nepazud, nezinu, rokas paliek lielas un pec kursa vel lielakas (ari pec 4 nedelam :)) ), jo uzdzen baigo apetiti + tu vel morali iedomajies ka vajag est vairak... Galvenais dzivo uz putram nu oglhidratiem, jo 60% tikai uz kursa apmeram jaaed auzas, risi, griki un pareji % ir olbaltumvielas kaa ari + vel var iedzert proteinu, jo naposimam ir mazliet ari anaboliska iedarbiba :)))))))
Re: par steroidiem...
03.08.2008 20:11
v1r00z Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ble neesmu nekads tev teoretikis.. Pat tadas
> filmas neskatos..
> Runaju ar tiesam diezgan specigiem viriem.. Uzkatu
> ka vini zin 2x vairak neka tu :)))
> Un sorry kludijos nevis blakusefektiem, bet nu
> sekam, piem.. matu izkrisanai, vai seklinieku
> atrofija.. Vai normali cici jau ;DDD
> Tas ka tu nevari pienemties svara ar zirga dozam,
> nenozime ka citiem ir jamauc ieksa nez kadas
> dozas..
> Un par teemu.. Man scerbatiha treneris ieteica
> dzert tipa taa 10 dienas dzer, 10 nedzer.. Sac ar
> kadam 3tab. Rezultatu jau jutisi...


Paklau Tu aazi! Tu esi mazgadiigs tiinis kursh pats muuzhaa neko nav lietojis un pis smadzenes ar savu nezinaashanu. Seeklinieku atrofija ir VISIEM kas lieto kaut vai to pashu sustanonu kaut vai vienu ampulu nedeeljaam, bet liela dea skaitaas 1 ampula dienaa. Un TU esi vnk DEBIILS, ja runaa par shiim lietaam minot konkreetus vaardus uzvaardus un cileekus - pieleca??? NEKAD, NEKAD (!!!) taa airs nedari.

10dienas dzer 10 nee... tas ir par ko? Saac ar 3 tableteem? tas ir cik miligramiigaam? Metandienonu 5mg... 10mg ripaam? Jeb Oxymetalone 50mg 25mg ripaam.... jeb stanazololu utt utjp?

Runaajot par cichiem.. zinaaji pa ir cilveeki kuriem no vienas sustanona ampulas jau attiistaas ginestomatija bet ir taadi kas peec 20gadu kiimikjoshanas taa arii neuzzin kas tas ir?

Ja turpinaasi liet savu uudeni es saakshu dzeest Tavus postus... Taadeelj pirms raxti - atrodi tam faktus un tad runaa... nevis man taa tante teica!

Naposim ir metandienons un no vinja blaknes IR un ne mazaakaas. Uztaisi aknas analiizes pirms un peec. Sapratiisi ko runaaju. Ja jau runaajam par to kam mazas blaknes tad tas ir stanazolols jeb wini.


v1r00z: bet Tu ar savaam paaris izdzertaam ripaam muti turi!Teoreetikji ;)
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 20:12
Mateus kur var novilkt to filmu ''biger faster stronger'' mekleju dc++ nau, gugleju ari ne ?
Re: par steroidiem...
03.08.2008 20:31
http://www.megaupload.com/?d=BBPCRVBF <<-- Te ir. DVD rips

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 20:55
Unfortunately, the link you have clicked is not available. - Laikam esmu nokavejis :D a varbut vel kkur zini?
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:18
Nu man it kaa ir :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:20
v1r00z a kaa lai es zinu cik man ir genetiskais maksimums???...es jau varu kacaties bez kimijas un gada pa 5 kg likt klat un taa lidz 40 gadu vecumam!
vispar jau es ar svariem nodarbojos tikai kadus 6 menesus....pirms tam vispar neko...pirms kadiem 2 gadiem uz 190cm auguma sveru kadus 70-72kg tapec nemaz nebija jegas iet uz zaali pazorit sevi:DD...tagad bez kkadam kimija esmu uzbarojies lidz 90kg...bet nu tie rezultati prieks mana svara galigi sudigi(savu svaru jau varu uzspiest:DD)...un es te palasijos ka kimikji iesaka nemaz nemazoties ar to naturalo kacasanos, jo neesot jegas.tapec apsveru domu panemt vienu kursu un pec tam stradat lai to rezultatu noturetu..
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:23
ccota kauns paliek kad ccalis jaunaks par mani un 15 kg vieglaks spiez 150kg!:DDD
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:29
Archy21... labaak paprasi vinjam cik vinjam gadi un lai savu foto paraada ;)

http://kachok.lv/forum/files/dsc_0033_kl_199.jpg te Tev buus mans foto.

Ja Tev tik briesmiigi gribas sevi chakareet (ja nav stabila endokriinaa sisteema ir jaabuut debilam kjiimikjot, atceramies, ka nekaitiigums tiek domaats tikai pieaugushiem un veseliem viirieshiem) tad lieto nevis naposim bet Metanox. Aktiivaa viela taa pati, bet iedarbiiba niknaaka. Ja vajag briesmiigi speeku tad ir jaalieto Oxymetalone bet ne vairaak pa 2nedeeljaam, peec tam jaapaariet uz metaanu 4nedeeljas un jaabeidz ar nolvadex.

Metandienona deva 20-40mg dienaa. Oxymetalone ne vairaak kaa 1 ripu dienaa un ne ilgaak par 2 nedeeljaam. Peec tam metaanu.. 20-40mg dienaa.

Uz kjiimijas atceries, ka jaaeed 50kcal uz katru Tavu kg kaa arii 3-3.5g olbaltumvielas uz katru Tavu kg. Un jaagulj 8-9h naktii.

Vitamiini principaa ir obligaati... nee nu vari to visu nenjemt veeraa... nezinu... arbuut Tev eseliiba peec 40 nebuus vairs vajadziiga ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:29
Latvija ir 1 cilveks kas spiez 150 bez maikas svara 75 ;))) Janis Stelmahs..
Genetiskais maksimums - parasti spiesana ir 110-130kg.. Bet tas atkarigs ari no svara... Tici man, jo vairak tu cel, jo grutak tos svarus ir noturet un kaut ko pieaudzet klaat.. Tu vari treneties cik ilgi gribi, tapat nedabusi klat neko, tas ir ta pat piemeram, cik tu augstu lec, tu uztrene lecienu un augstak vairs nepaleksi neparvienu cm ;)))
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:33
Archy: www.kachok.lv iegriezies. Bet dieva deelj neuzdod tur sho jautaajumu... Tur Tev aatri banu ieshkjiebs. Vnk palasi. Tur ir LJOTI daudz infas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:56
Mateus, jo specigaka kimija jo lielakas blaknes... Un tas tavs winstrols ir tads sieviesu oralais...
Pag pag.. Debiiils.. Kapec tu iesaki vinam nemt oxymethlonu, tam gan ir baigas blaknes, vispar daudzi vinam nekeras klat + vins ir diezgan dargs..
Taisniba tev ir ko saki, bet nevajag izlikties par mulki, kad es teicu par tam 10 dienam.. augsa rakstits vins grib nemt naposimu, vai tad naposims nak ari 10 mg ripas ??

Taadeelj pirms raxti - atrodi tam faktus un tad runaa... nevis man taa tante teica!
-------------------------------
Aiz katra teikuma bus jadod adrese kur lasiju to ?? Vai kaa, bus jadod petijumi visii :DDDDDDDD
Re: par steroidiem...
03.08.2008 21:59
Puisiit... Tev neapnika? Ej padrochii ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:06
"Un tas tavs winstrols ir tads sieviesu oralais... "
Winstrols jeb stanazolols.. lieto peec metaana kursa kopaa ar testosterona propionaata injekcijaam. Ja Tu to deevee par sievieshu steroiidu... vai zini kaada ir galvenaa wini iipashiiba? Nu taada raxturiigaakaa... nu taada nedaudz preteeja metaana vienai no raxturiigaakajaam iipashiibaam. Aizej pajautaa tai tantei kas Tevi konsultee ;) Tad uzzinaasi kaadeelj WISI atleeti (neiet runa par lifteriem un strongiem) lieto wini ;) Sievieshu oraalais... smiidini Tu tautu... pienainas kraasas, bet ilgi staavot noslaanjojas ar nogulsneem - wini injekcijas ;) Tas ir kaa oraalais taa injiceejamais :) Tas taa infai.

Oxymetalonam braigaas blaknes? Nu kaadas? :) A to es te neko nesaprotu, gribu lai mani tiinis pamaaca :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:06
Archy labak nepis neko un palasies vairak infas interneta par naturaljiem, ka PAREIZI jaed ka PAREIZI jatrenejas un rezultati buus 100%.Pec manam domam himija ir domata tadam limenim kad cilveks ir pagajis zalite vismaz gadu vai 2 jau ir kaut cik kko sapratis.Tomer es ieteiktu labak nelietot, ir LJOTI daudz naturalju kas sasniedz LJOTI labus rezultatus bildinga bez visas himijas vienkarshi pareizi darot.Es naturalis.

Mateus iespaidiigi fotka , respekt ilgi skatijos un velreiz paskatishos :D Klau varbut tu varetu izlikt to filmu kkur paskatities?
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:08
Luk saite www.athelte.ru tur atradisi atbildes uz gadriz VISIEM jautajumiem, ja ne pasha saite atrodi tur bodybuilding forumu.Velu veiksmi
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:11
Runaajot par naturaalo formau pilniibaa piekriitu. Iisteniibaa ir daudzi naturaalji kuriem blakus es vispaar peec ziidainja izskatos. Taadeelj zinu, ka arii es par aatru kjiimijai piekjeeros, bet nu jau laiku atpakalj nepagrieziishu.

Lielaakaa dalja jau tur arii kljuudas, ka NEKAD nav pareizi eedushi un taadeelj arii neaug. Es arii eest saaku tad kad jau biju saacis pirmo kursu :D Peec tam jau iemaacijos. Tagad ~90kg uzturu bez kjiimijas. Experimenteeju cik ilgi izdosies notureet :D Kad pazudiis kaadi 4kg tad tikai naakamo kursu taisiishu. Tad domaaju tikt liidz 100kg

atsuuti man uz mailu savu skypename... nosuutiishu. Filma laba... ja to netulko taa, ka steroiidiem nav blaknes, kaa dazhs labs dara :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:11
nu paldies par padomiem:)))
es jau uz sitienu tagad nesaksu kimikjot, vel kadu laiku pacakaresos bez, un tad jau redze...mos paries ta velme...mos nee:DD

;)
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:15
Tev v1r00z jasaprot ka VISAM ir blaknes ja lieto lielas devas, kur nu vel steroidus.Aplejies ar aukstu udeni
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:18
MrE: vinjsh domaa ka taas devas kas ir mazas sportaa ir mazas peec definiicijas :D Vinjam nepielec, ka piem nandrolona dekanoaatu mediciinaa lieto MAXIMUMS 50mg nedeeljaa (retabolila ampula) :D bet sportaa saakot no 200mg (parasti 100mg/1ml attieciigi 2ml reizee) ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:20
Uzredzesanos.. !!!!!!
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:22
:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: par steroidiem...
03.08.2008 22:24
Aha, vinjsh veel tagad domaa, ka vinjam ir taisniiba , pats vadaas no kkaadiem tukshiem iespaidiem :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 17?
Ziņa: