krûtis

Aizsāka Dagucis 

krûtis
13.08.2008 17:23
Vai iespçjams palielinât krûtis ievçrojot îpaðu uzturu vai arî izpildot speciâlus vingrinâjumus?bez íirurìiskas iejaukðanâs.
Re: krûtis
13.08.2008 18:08
Es atradu http://galms.lv/index.php?option=com_content&a...
Re: krûtis
13.08.2008 18:45
Lielisks meegjinaajums reklameet saitu ;)
Atbildot uz jautajaumu - nee nav iespeejams :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Juniors
Re: krûtis
13.08.2008 20:58
Ir iespçjams palielinât krûðu muskuïus, kas ir zem "krûtîm", tâ nedaudz paceïot un palielinot krûðu izskatu...
Re: krûtis
13.08.2008 21:08
Juniors: nu pastaasti kaa :D KAA izoleeti palielinaat tieshi tikai kruushu muskuljus. A to es taads dumsh un nezinu kaa to dara :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Juniors
Re: krûtis
13.08.2008 21:34
Pastâsti labâk ko tu zini par Leukic? Varbût kâds lieto?
Re: krûtis
13.08.2008 21:52
Leucik- nvt- 180caps: 44Ls
Gakic un Hallo manupraat forshaak straadaa.
Eniivei straadaa savienojot ar pareizu uzturu treninjiem utt. Un arii proteiinu papildis der ienjemt.

Reaali ja neesi lietojis kjiimiju, tad ar sho jutiisies kaa kjiimikjis ;D Tas nedaudz kaa joks laikam, bet mans pazinja, kas izplata Muscle Tech pats tiiri ar Muscle Tech un citu top brendu UB paliidziibu ir ticis liidz 100kg ne reizi muuzhaa nekjiimikjot.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Juniors
Re: krûtis
13.08.2008 22:53
Nu it kâ jau ðo to zinu par tâm íîmijâm :D... palasîju daþus ârzemju forumus par Leukicu un Gakicu tîri labas atsauksmes...
Re: krûtis
13.08.2008 23:08
Nelasi aarzemju... labaak lasi Krievijas un Latvijas.
Latvijas forumaa kachok.lv arii par sho teemu daudz runaats. Tur arii ir paaris dzheki kas tirgo sho mantu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krûtis
15.08.2008 13:48
palielinot krûðu muskuïus meitenei ar mazâm krûtîm tâs "uzstiepsies" krûðu muskuïiem(pieòemsim, ka tie tagad ir ïoti lieli) radot sliktâku kopskatu.

Starp citu cik tev gadu, "Daguci"? Cerams ka tas nav kârtçjais 13 gadîgâ sauciens :)

Labâk kopumâ paliec tieva un nedaudz muskuïota un tâs krûtis no sekundârâm kïûs 3. plânâ.
Re: krûtis
15.08.2008 13:56
Tieva... nedaudz muskuljota...
bljatj padomi kaa no tiinja mutes.
Sievietei ir jaabuut sievieteim taadai kaadu daba to veido. Nevis tievai, vai kaa kaads puika pateiks!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krûtis
19.08.2008 12:56
Tâ nav reklâma, Man ir 21 gads, jâ es citur lasîju arî,ka tomçr lkm nevar palielinât trençjoties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 15?
Ziņa: