Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!

Aizsāka MrE 

Tad nu ta esmu dilemas prieksha, jau otro menesi mocos ar SPIESHANU LENJKii 45 gradi un 30 gradi un nevaru neko saprast, tie kas nodarbojas ar bodi buildingu palidzat.Problema ir ta ka nevaru ishkjirties ka pareizi spiest ka rakstiits 45 grados vai 30 grados, problema ir ta ka speizhot 45 gradu lenjki ir neerti liekas kresls uzlikts pa augstu un ir gruti spiest, par svaru pieagumu nerunajot vispar,savukart 30grados viss ir komfortablak un svarus varu pielikt un itka viss atsaak augt kas priecee, nesen palasijos un atradu viena ljoti pieredzejusha sportista kursh raksta ka visu laiku itka ir spiedis 30 gradu lenjki, bet vinjsh jau tos musiishus ljoti juut un var pats izveleties lenjkji, ka but?Un ka darat jus?
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
15.08.2008 21:49
45graados un spied ar hanteleem. Ar stangu lauzh plecus man, bet ar hanteleem to var veesi reguleet kaa arii ja kas var nomest zemee un miers.

Nu nez.... cik es zinu mani pazinjas arii 45 graados mauc... da i mums benkji ir vai nu guljus vai nu 45 vai nu 90 graadi :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
spiezhu raamiii ta ka ja kas var jebkura bridi nolikt.Es jau labrat, bet man ar hantelem kkaa neiet, tas ir nevaru nokjert kustibas, sanak treninjsh pa velti.spiezhu raamiii ta ka ja kas var jebkura bridi nolikt.Nu pruha ko lai saka :D esmu redzejis tadas zalites, respect
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
16.08.2008 00:07
neee nee nee... smita mashiina (nu tas ir tas raamis) ir vel suudiigaak kaa stienis. Un vel vairaak lauzh visu. labaak iemaacies ar hanteleem straadaat!!! Varu Tev sarunaat LV labaakos fitnesa/bb trenerus lai Tev iemaaca kaa to pareizi dariit. Hanteles ir brutaalaakais masas audzeeshanas veids.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
proteîns
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
17.08.2008 14:00
es par 30. sâkuma stienis (130, 2x8), pâc tam hanteïu spieðana (2x55, 2x10), pçc tam atkal stienis (40, 1x50).
ik pa brîdim pamainu 1. un 2. vingrinâjumus vietâm.
stieni laiþu gandrîz uz paða kakla, tapçc 45 grâdi man neder. nu un, ja taisu 45, uzreiz sâk sâpçt pleci un elkoòi.
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
17.08.2008 16:21
130kg? 8 atkaartojumi? sliipajaa? :) hehe... iedo ieveerteet savas fotkas. Jaabuut labam kabanam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus plds ka vienmer par uzmanibu, domajams ja bus iespeja ar $ tad versishos ar prieku..
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
24.08.2008 18:10
Nu iisteniibaa jau Tev jaatceras ka peec iespeejas vairaak jaaieklauses savaa kjermenii.
P.S. seko liidzi tam lai laapstinjas spiezhot no kruutiim ir kopaa un neizveershas, jo tad iesleedzas mugura.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tatad nevar pieljaut lai vinjas kustas?Vot tas ir interesants jautajums, es parasti ka taisu jutu, ka lapstinjas kustas, un parasti domaju vai tas ir pareizi vai ne? Tad janjem rokas platak iznak ta?
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
24.08.2008 20:51
nu Tu skaties peec izjuutaam. Es taadeelj taisu ar hanteleem jo pareizaak taa maaku noslogot kruushu muskuljus. Un jo mazaak straadaas citi muskulji jo labaak buus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus! Kartejo reizi liels PALDIES par ieteikumu ar lapstinjam, vakar pavadiju labako krushu treninju pedejo divu meneshu laikaa! 8)
Re: Spieshana lenjkii ka pareizi.. ?!
27.08.2008 15:56
Prieks ja kaadam paliidz mani padomi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 2?
Ziņa: