Protajini

Aizsāka Jokerss 

Protajini
18.08.2008 23:26
Labdien
Man ir 17 gadi sveru 69 kg un gribeetu jums jautaat .. ko juuus man ieteiktu no Protajiinu firsaam zinu kad vinas ir daudz un visadas un gribas nopirkt lai palelinaatu savu masu. Trenejos 4 reizes nedelaa .. un Luudzu padalieties par info
Re: Protajini
18.08.2008 23:47
valmieras vaajpiena biezpiens.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Protajini
18.08.2008 23:51
Bet nu patiesam pa istam :) gribas zinaat ko un kaa daudz esmu lasiijis bet nu ari Dabigas preces dod savu masu un visu vajadziigo
MrE
Re: Protajini
19.08.2008 01:32
Valmieras vajpiena piena pulveris ;) ... Mateus, es pedeja laika jaucu shito ar geineri, ka proteina aizvietotaju, ka skaties uz shitadu lietu skaties?
Re: Protajini
19.08.2008 07:30
Nezinu. Nekad neesmu piena pulverus lietojis. Tieshaam nezinu.

Jokerss: sorry, bet nav briinum zaalju kas slinkojot kaut ko audze. Ja neaug taapat tad proteins neko neaudees

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Protajini
19.08.2008 20:31
Protajini <--- :D varetu palidzet anaboliskie steroidi, ja negrib uz zaliti iet :)
Re: Protajini
20.08.2008 11:22
MrE ir no tiem kuri domaa, ka steroiidi pashi kaut ko audzee?
Iisteniibaa tie vienkaarshi saiisina atjaunoshanaas laiku. Tas arii viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Protajini
24.08.2008 15:24
TAs bija njemts no vienas dokumental filmas, tur bija teikts ka daudzi lieto steroidus neejot uz zali vispar, tad nu es ta ari nodomaju, es te laikam kludijos 0_o.Biju domajis ka laizh elju dibenaa aug arii masa, izraadaas nea... :D
Re: Protajini
24.08.2008 18:13
Es zinu kuru filmu Tu domaa. Tur bija saliidzinaats - ja skries kaads kursh smagi treneejas bet nelito steroiidus sacenees ar kaadu kas piipee dzer un netreneejas bet lieto steroiidus, tad tas otrs vinees. Un tas ir pilniigs bulshits!!!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: