Kaèât muskuïus ar krampjiem?

Aizsāka asdfasd 

asdfasd
Kaèât muskuïus ar krampjiem?
25.08.2008 00:08
Es gribçtu uzkaèât lielâkus ikrus. Jau ilgi eju uz zâli, bet nav rezultâts. Viss pârçjais ir ok, izòemot ikrus. lieta tâda, ka es mâku manuâli irkus saraut krampî. Vai ðâdi darot regulâri var uzkaèât ikru muskuïus?
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
25.08.2008 17:50
Nee.
Un ja kaut kas neaug atbilde elementaara - nepareizi treneejies.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
asdfadsf
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
01.09.2008 12:45
A kaa pareizi ikri jatrene?
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
01.09.2008 13:04
www.google.lv calves training
www.animalpak.com <-- daudz daudz info... neslinko. Un Peec Tava posta sanaak ka pats esi nazis bet ikri neaug ;)

P.S.
ideaalaa proporcijaa ikriem jaabuut vienaa apkaartmeeraa ar bicepsiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
01.09.2008 20:33
Ir citiem kam no dabas ikri ir milzeòi (pârsvarâ kuiïiem) Bet ir kam ïoti lielas grûtîbas uzaudzçt gaïu normâlu uz ikriem..
viens no sefektivâkajiem laikam bûs tas vingrinâjums ko slavenais Arnolds taisîja ar beibçm uz muguras.. Es nezinu kâ sauc.. apskaties youtube.com :)))))))))
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
01.09.2008 20:48
calves donkey train
donkey machine - ir pat taads trenazieris.

Tie ikri kuiljiem parasti nav no galjas :) nozhaaveejas un 10cm pazuud :D gan jau protams ir ari iznjeemumi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ikrus viegli "uzkaèât" braucot ar velosipçdu. Es îpaði netrençjos, bet regulâri braucot kâjas kïuvuðas ïoti muskuïainas
ïoti :) Tas ïoti visdrîzâk ir ja tavs kâjas salîdzina ar tâdu kurð neko nedara, cik cm klât pieauga? man gan ðíiet ka tur ir tikai reljefs '(nu tas ïoti muskuïainais)
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
08.09.2008 19:05
bljin tie velozipeedisti...
123: man arii kad braucu daudz ar velo XC kaajas izauga par 1cm !!! Kamon.. hujnja taa ir...

ljoti muskuljainas... nee nu ja chalim kaajas tagad it 70cm un ikri 50cm tad ok respect ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nezinu gan ... es braucot ar velo fiksi dabûju kâju muskuïus, salîdzinot ar to, kas bija.

Varbût vaina tehnikâ? Es piem ar velo parasti(pieradis) braucu paâtrinoties, tâ lai visu laiku ir spieðana âtrâk un âtrâk (kâ lai izskaidro - arî îsâs distancçs uzòemu tâdu sprinta âtrumu). Parasti garos maratonus braucu reti un tie pie vidçja âtruma nav nogurdinoði.

ikri 60cm, "calf" muskulis 36
Re: Kaèât muskuïus ar krampjiem?
21.09.2008 23:29
"ikri 60cm, "calf" muskulis 36" ... paarsmeejos... calf = ikri ;) 60cm varbuut Tev ir kvadricepsi? :)

Kameer braucu ar velo man kaajas bija 60-62cm, paargaaju uz svaru celshanu kaajas iipashi nemochijot ir 66-68cm. Ikri 39-40cm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 6?
Ziņa: