kaarteejaa svara probleema

Aizsāka jelly 

kaarteejaa svara probleema
06.09.2008 02:13
Lieta taada ka man svars ir paaraak mazs.Eedu diezgan daudz,bet iipashi labumaa neiet(max 1-2 kg):( Man ir 20 gadi un esmu 162 un sveru videeji 48 kg.Un liidz ar mazo svaru arii kruutis man tik pat kaa nav,kas ir galvenaa probleema.Gribeeju pajautaat,vai ir iespeejams ar hormonaalajiem liidzekiem(tableteem) to kkaadaa veidaa mainiit?kkur lasiiju ka shaada iespeejamiiba pastaav...iisti nezinu?!
Re: kaarteejaa svara probleema
06.09.2008 02:29
ne tajaa forumaa laikam ietraapiju:)
Ir daudzi, kas ed "it ka diezgan" bet svars nenak :D es taja skaita biju
Ja nekludos tad ed uz katra íermeòa kg 50kcal , attiecîgi ~2400kcal diena (protams trenejies) Loìiski skaties, ko tu çd (visadi sudi neder .. ) Galvenais, lai ðie produkti satur olbaltumvielas, lai nak klat kvalitativs íermeòa svars.

p.s. iesaku paskatities diskusiju "Svars" tur bija sikak sis viss izklastits
Re: kaarteejaa svara probleema
08.09.2008 18:40
Edza pareizi uzraxtija. Ja gribi lai iet labumaa jaaeed 50kcal uz katru savu kg.
Kruutis... raxta kaa dzheks bet murgo par kruutiim :/ ja Tu esi dzheks tad kruushu muskulji ir jaatrenee un to nekaadi hormoni pashi par sevi neizdariis. Eed un treneejies un guli un viss buus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: