apaksstilbu muskuli

Aizsāka muskuli 

muskuli
apaksstilbu muskuli
06.09.2008 16:29
Kâ dabût nost muskuïus no apakðstilbiem? Man tie nesamçrîgi lieli, un trakâkais tas ka es ar sportu praktiski nenodarbojos :(
Re: apaksstilbu muskuli
08.09.2008 18:40
Tie ir tauki. Un jaa tie IR tauki. Ja tur nebuutu tauku Tu vareetu redzeet muskulju shjeersviitrojumu. Nozhaaveejies kaartiigi un buus Tev laime.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
muskuli
Re: apaksstilbu muskuli
09.09.2008 00:30
tie nav tauki, es nosâkuma ar tâ domâju, kad aizgâju uz 12 speciâlâm masâþas procedûrâm, aprises augðstilbos izmainîjâs, bet ne stilbos... papildus info- esmu 25 gadus veca sieviete... :(
Re: apaksstilbu muskuli
09.09.2008 00:39
kaa Tu domaa, kaadeelj es uzsveeru ka tie nav tauki?
tad jau tu tagad zini anatomisto muskulj uzbuuvi kuru bez probleemaam var saskatiit ja cilveekam nav tauku. Kvadricepsi sadalas 3 ideaalaas daljaas (4 nav iisti redzama) lielaakam klucik iet paari smukas striipinjas sasprindzinot muskuli, ikriem var redzeet augsheejo kanti pat vnk ejot... ja taa nav - tie ir tauki. Ja taa ir - muskulju masa zuud bada laikaa vai no kaadas smagas slimiibas.

Tagad vari turpinaat striideeties ka Tev tur ir tikai muskulji un tauku nav ;)
muskuli
Re: apaksstilbu muskuli
09.09.2008 22:00
nu.. tad man vienîgais atliek vai nu smagi saslimt, vai arî pârvâkties dzîvot uz kâdu nabadzîgu Âfrikas valsti :) atsûtiet kâdu vîrusu :D
Re: apaksstilbu muskuli
10.09.2008 00:33
3. variants ir kardio un atkinsa dieeta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 14?
Ziņa: