Muguras problçmas......

Aizsāka v1r00z 

Muguras problçmas......
06.09.2008 22:20
Lieta tâda.. Nodarbojos ar powerliftingu un pa vasaru daþos treniòos sastiepu muguru.. Pçc 2-3 dienâm pâriet.. Bieþi gadâs treniòos ka aizmirst izpildes tehniku un "pârkoncentrçjas" svaram...
Pirms vasaras izvilku normâlu svaru no zemes.. Pirms 3ijâm nedçïâm ðo svaru pacçlu x2.. Biju ïoti spçcîgs.. Tad vienâ treniòâ arî muguras, biðk pçc pçdçjâ piegâjiena iesâpçjâs mugura.. Nevarçju pieliekties. Pârgâja un atkal atsâku trençties.. Pie ârstiem negâju.. Tad tagad atsâkot vienkârði stienis ir tik smags rokâs.. Es nesaprotu, kas noticis.. 1 nedçïu paòçmu brîvu mugurai-vilkme..
Tagad pa 40kg mazâk ceïu..
Kas varçtu bût pa vainu ?? Varbût ârsta apmeklçjums derçtu ?
Re: Muguras problçmas......
08.09.2008 19:03
normaals svars ir virs 200kg
ja bija josta un draudzeejies ar galvu nekas nevar notikt. Ja ceeli liiku muguru.. visu ko var sapist. Arii diskus ;) i par invaliidu var palikt. Taa kaa staigaa vien pie aarsta

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muguras problçmas......
09.09.2008 16:01
Nu jââ.. Patrçnçjuðam cilvçkam 200 ir normâls.. Es tikai 170 bez ekipçjuma..
Josta ir.. Vilkt mâku.. Velku sumo stilâ un lîka mugura nebija..
Vienkârði domâju vai manâ vecumâ vispâr var vilkt tik daudz.. ?? Domâju ka skriemeïi nav vel îsti stingri un tââ.. Man visu laiku savelk tos muguras muskuïus un sâp.. Nevar pieliekties.. Liekas tie bija tie dziïâs stabilizâcijas muskuïi vai kaut kas tâds...
Bûs laikam jâaiziet pie ârsta..
Re: Muguras problçmas......
09.09.2008 16:54
aizstaigaa pie aarsta kamee rneesi "nolauzis" muguru liidz galam :)
kâ ieteica Mateuss



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2008 16:55 by osis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: