novodex

Aizsāka Archy 

novodex
12.09.2008 19:42
caw.es gribeju uzzinat kas notiek ja lieto novodex??es zinu, ka tas ir anti-estrogens un to parsvara lieto kacoki, lai neveidotos ginekomastija, bet ko tas dotu, ja to lietotu tad ja neesi uz kursa??vai sim preperatam nevajadzetu dot lidzigu efektu, ka steroidiem, tikai bez tadam blaknem??ka neka vins tac bloke to suda estrogenu:D...ka tad ir???;)
aa un vel pie viena, ko domajat par Winstrol jeb stanazol???lasiju ka vins baigo masu klat nedodot, bet vairak domats prieks relijefa, kas man ari butu vajadzigs...tikai laikam baigi aknas cakaree??..kads ir lietojis??atsauksmes??
MrE
Re: novodex
12.09.2008 20:39
Nu ja tu mazlietitnj pamekletu pa internetu atrastu visu infu, es neesmu specs steroidos, nekad neesmu arii ta jnopietni petijis to lietu,BET zinu vienu ka estrogens ir sievieshu hormons,secinajumaa domaju - kachoki lieto novodexu lai neizaugtu sievieshu pupi vai vel kas tads.
Re: novodex
12.09.2008 20:49
es zinu kam vinu lieto kacoki....bet vai tad estrogens nav tas, kas kave muskulu augsanu vai kka taa??..ja to sudu nedaudz nobloketu, tad mos atrak varetu muskulus uzaudzet??
MrE
Re: novodex
14.09.2008 09:36
Man liekas vinju lieto kad ir uz kursa tapec lai noblokjetu parejo ''nevajadzigo'' hormonu nevaidzigo darbiibu, pats kjermenis virieshiem nerazho estrogenu, es domaju
MrE
Re: novodex
14.09.2008 10:30
secinajuma - busi vienkarshi kjermeni aizdirsis ar kjimiju.
Re: novodex
14.09.2008 10:30
ne viriesu kermeni ari razo estrogenu!!Jo kur tad vins peksni uzrodas kad esi uz kursa?kermenis razo gan estrogenu gan testosteronu-visu laiku!
Kur palicis Mateus???Vareji apgaismot mus par sito temu;)
Re: novodex
14.09.2008 15:16
ar novodex es domaju novodex xt nevis nolvadex....tas tiem kas gribes mani palabot vai nosauks par galigu nejegu:D
MrE
Re: novodex
15.09.2008 23:02
laikam kad uz kursa tad pastiprinati izdalas estrogens vai veel kkaa, paguuglee paskaties neta noteikti buus atsauksmes un visa infa!
Re: novodex
17.09.2008 12:24
Gadijumaa ne Nolvadex [tamoxifenum] ?
Piesaistas estrogeena receptoriem un neljauj estrogenam ljauno darbu dariit. Es vinju tik ienu reizi lietoju kad saakaas konkreets gino. Citu iemeslu neredzu taa lietoshanai.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: novodex
19.09.2008 21:19
un ka ar otru manu jautajumu kas izskaneja posta sakuma??

aa un vel pie viena, ko domajat par Winstrol jeb stanazol???lasiju ka vins baigo masu klat nedodot, bet vairak domats prieks relijefa, kas man ari butu vajadzigs...tikai laikam baigi aknas cakaree??..kads ir lietojis??atsauksmes??
Re: novodex
19.09.2008 22:01
Ir jaabuut debilam lietot tamoxu, kursh ir domaats sievieteem slimojoshaam ar kruuts veezi, taapat vien. Nee tas neko nedos. Tjipa Tu tagad taads gudrs atklaaji ameriku? :) Ja viss buutu tik vienkaarshi... Tu vnk nochakareesi sev endokrinku i viss.

wini lietot ir jaamaak. Vinjsh "kaltee" lociitavas. Var aatri taas sachakareet. Un NAV taadu steroiidu reljefam un taadu masai. Ir kuri vairaak vai mazaak aizstur uudeni. Es wini arii uz masas eedu. jams vnk nevis aiztur bet izspiezh uudeni. Taadeelj to lieto tad kad gatavojas machiem - lasi kad nedriixtu buut uzbliidis.

Kaadiem machiem Tu gatavojies? ;) Smejos... skaidrs ka nekaadiem.. puika kursh domaa - kjiimija ir speeks. Bet varjau buut ka pirmos 20kg dabuji naturaali un tieshaam lieto kjiimiju jo neliidz ne rezhiims, ne 5000kcal dienaa, ne 350g proteina dienaa, ne treninju progas mainja... tikai atkal jau... wini viens pats kaa atsevishskjs kurs... hehe... nu meegjini :) Es uzskatu ka tas nav gudri. Meklee vien kaadu kursh Tevi konsulteetu. Gan jau kaadu sporta aarstu atradisi :)

P.S.
ja Tev ir bail par aknu no WINI :D tad tu 100% neesi gatas kjiimijai ;) Palieto Oxymetalone ;) www.steroid.ru tur labs info par jamo ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2008 22:02 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: