Skrieshana no rita

Aizsāka MrE 

Skrieshana no rita
14.09.2008 09:39
Padalieties kursh zin kaskriet no ritiem?Pirms brokastim vai pec?
Re: Skrieshana no rita
16.09.2008 20:33
Man to teoriju populâri paskaidroja tâ: kad cilvçks ir pieçdies, sâk strâdât kuòìis. Asinis "DODAS strâdât" uz kuòìi un pârçjo íermeni vienlaikus labi apgâdât ar asinîm sirds nespçj.
Daudzi dzîvnieki pçc çðanas iet gulçt. Cilvçkiem arî pçc çðanas snaudiens uznâk.
Attiecîgi sanâk, ka skriet vajadzçtu pirms brokastîm. Man paðai pçc pamoðanâs domas ap brokastîm vien grozâs. Un cukura lîmenis asinîs no rîta arî mçdz bût pazems- var sanâkt, ka vingrojot sâkt reibt galva, nespçks parâdâs. Es pirms vingroðanas apçdu 2-4 gabaliòus ðokolâdes, sieriòu "Kârums" vai vçl kâdu saldu nieku, kas âtri pârstrâdâjas. Enerìija ir un slodze kuòìim nav liela. Pçc vingroðanas çdu normâlas brokastis.
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 12:25
pirms brokastiim. Lai nebuutu ogljhidraatu ko dedzinaat tikko uznjemtu.
skrien ar pulsu 130-140bpm un taa degs labi spekjis un motors treneesies. 30min pietiek

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 16:19
MrE
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 16:22
Bet eshanai ir kkaads laika posms pec tam ,vai var uzreiz - atnak majas un paed?
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 16:27
nu meec tam uzreiz es laikam apeestu 100g auzu paarslas. 30min laikaa peec treninja lai jau ir apeest.
A meekrjis kaads Tev?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 17:35
Gribas dabuut nost veederu,bet ari lai muskuljus saudzetu,negribas konkreti zhaveties!Ko tu daritu ja butu mana vieta?
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 18:13
:)
1. seestos uz kjiimijas... kaut kaads wini ampulaas + propiks
2. nopirktu Zimatrim
3. dienaa eestu max 200g ogljhidraatus, bet proteinu 3g uz kilogramu
4. 2x nedeeljaa pirms brokastiim mauktu velotrenazieri 30min 130bpm
5. speeka treninjaa visus atkaartojumus 12-15x

bet to individuaali jaaskataas un jaapiemeklee.
Galja nodegs kaut kas eniivei. Tur nav variantu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 18:47
Ta jau domaju, tomer ir divi varianti vai nu massa vai nu zhaveties :(
Kjimiju negribetos pavisam + gribetos masu paaudzeet BET seja un veders ir aizpludushi ar tauku slani :(
MrE
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 20:44
Mateus, bet ja merkjis ir vienkarshi iekljaut kardio ikdiena un darit to no rita, sha vai ta jaskrien Pirms brokastim ja?
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 22:53
nu es kardio taisu peec treninja. Kad atceros. Lai buutu jeega dereetu 3x nedeeljaa to dariit.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 22:58
Bet pienjemsim Tu to dari no riita, Tu pamodies un pirmais buus brokastis vai uz skrieshana ?
Re: Skrieshana no rita
17.09.2008 23:31
ja es to daru deelj kardio nevis tieveeshanas tad brokastis :) kaut vai vnk musli

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Skrieshana no rita
18.09.2008 16:50
Bet veel taads jautaajums, ko dariit no riita lai apstadinatu katabolismu un tad skriet?Ja jau eest nedriikst ,proteinu domajams dzert ari nedriikst... ko darit?
Re: Skrieshana no rita
18.09.2008 17:36
kaadu vel Tev katabolismu. Par to Tev driizaak peec treninja jauztraucas un sory, bet Tu no taas skrieshanas neko tur nemaniisi. Nu izdzer peec skrieshanas uzreiz 3 BCAA kapsulas un buus Tev laime. Lai peec iespeejas vairaak samazinaatu galjas degshanu - proteiins, aminkas, vitamiini utm

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 15?
Ziņa: