Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas

Aizsāka E 

Sâk rasties doma par programmas pamainîðanu, bet teiksim ja es mainu piegâjienu skaitu un reiþu skaitu, tad tâ skaitâs kâ progas mainîðana ? Vienkârði atceros, ka lasîju ka pec vienas porgas iesaka max 2 mçneðus trençties (man iet 3. mçnesis )
Piemçram ja taisîju bicepsu lîdz ðim 3 piegâjienus katrâ 6 reizes tad nomainîðu uz 5 piegâjieniem un 8 reizçm vai tâ skaities progas mainisana ?
Melnâs dienas gadas ðad un tad uz kadu vienu.. vai diviem vingrinajumiem, bet sodien piedzivoju to praktiski visur.. skarbu regresu . Garîgais protams nosists uz leju.. Bet vai ta gadas ari jums ? un vai par iemeslu nevaretu kalpot tas ka trenejos pec vienas porgas parak ilgi ?
Vârdusakot gribçtu zinat ka tur ir ar tam melnajam dienam.. jo pasam velk uz sajutu ka sodien nebiju pietiekami daudz enerìijas uzòemis lidz treniòiem
Ne mana uztveree (un es ari lasiju par to) ka programas mainishana ir ''kardinala mainishana'' un tas ir ja taisiji bicepsu pirmdien tad tagad taisi piektdien un ta visos sikumos - iisaas sakot panjem jaunu programu.Savukart piegajienu skaits tas ir kas cits, tas jau ir ja teiksim ir lidz 15 piegajieniem un 4dienas pec kartas iet zalite tad tas ir programa kas tendeta uz speku nevis masu.Nu kaut ka ta...
nu man proga ir pirmdien/ceturdien krutis,pleci,triceps
otrdien/piektdien mugura,kâjas, biceps
vienkârði ar ðo progu ir reâls progress pagaidâm
un ja pats arî vairâk eju uz spçku !
Nu ja programma patik vel ir variants nomainiit zaliiti :)
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
19.09.2008 12:14
1.kaart.. KUR Tu lasiji ka 3 meeneshi viena rutiina deriiga?
progu jaamaina tad kad tu pareizi (!) eed, pietiekami (!) guli utt bet progress apstaajies un jau 2 nedeeljas nu njihuja nenotiek. Tad jaa ok... palielini atkaartojumus +5. Ja arii tad nekaadu izmainju njem 10 briivas dienas un peec taam saac pilniigi citu rutiinu.

Un ja iziet uz speeku tad vispaar ir pilniigi savaadaak jaatreneejas.

P.S.
gribu redzeet kaa Tu treneejies :) Jo ja Tu vari vienaa dienaa tjagu un pietupienus uztaisiit un peec tam vel bici nomociit... :D Vai nu Tu esi gjeneetisks monstrs vai arii straadaa nu galiigi ne uz speeku...da vispaar ne uz ko. Muguru un kaajas vienaa dienaa.... pffff.... invaliids gribi buut? :(

Es paziistu vienu ljoti augsta liimenja powerlifteri (lasi - treneejas uz speeku), vinjsh treneejas katru 3 dienu. Un visas 1.vietas ir vinja savaa kategorijaa. Es vinjam blakus peec ziidainja izskatos :)

Tev vajag kaadu gudru konsultaaciju. Ja veelies varu paliidzeet satikt LV lielaakos lifterus. ?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu pietupienus vel netaisu. Nesen tikai sâku tjagu tadel vel nelieku klat svarus, bet gan tiesi nostiprinu to taisîðanas tehniku.
p.s. tevi skype var atrast ? jo sobrid neuzskatu ka man vajag tada limena konsultaciju vairak jau pasus pamatus, jo pagaidam jau isti nesanak 100% spçka treniòi (drizak jau ap 50%.. ) un konsultacijas ar îstajiem lifteriem drizak var izmantot pec tam, kad ir jau kadu laiks pagajis ar speka treniniem !
Bet tas jau tikai manas domas par to ka tam visam janotiek
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
19.09.2008 22:04
Es par briivu neteereshu savu laiku :) Neapvainojies :)
Un pashlaik Tu netreneejies uz speeku.. Tu kaut ko meegjini dariit, bet ko man nav skaidrs. Es teiktu, ka maacies kaa nedriixt dariit :)

Taadeelj tomeer meklee vien kaadu, kas Tevi pamaaciis. Ja traapiisies muusu zaalee kad pieredzeejushaaki treneejas, uz vietas neviens neatsaka padomu, bet lai speciaali konsulteetu - tas jau ir pakalpojums.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ne nu labi neies jau apvainoties tur kur nav jaapvainojas :D
Bus vien kadu dienu jaaizèâpo lidz Mârim Ðveidukam
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
20.09.2008 09:09
Shveiduks nemaacees Tevi treneet kaa powerlifteri. Esmu pie vinja treneejies to seno pusgadu kad dziivojos pa Liepaaju. Vinjsh Tevi var pakonsulteet par fitness pamatiem. Kaa arii 100% ka vinjsh Tev teiks ka Tev noteikti jaapeerk vinja Laachpleesha masa utm, bet par to gan atceries, ka taa visa ir Universal Nutrition produkcija - leetais gals prieksh tiem kuriem vnk gribas kaut ko lietot :) Visu paareejo kaut gan jau labi pastaastiis.

Bet ja Tu izej uz speeku... es tomeer iesaku runaat ar lifteriem nevis veteraaniem fitnesistiem. Visu cienju Maarim protams, jo vinjsh ir viens no pashiem pirmajiem shai sportaa LV, bet no jaunaas paaudzes ir cilveeki ar jaunaakaam zinaashanaam (arii sporta mediciina un fiziologjija ir tagad kapitaali mainijusies) un lielaakiem sasniegumiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ne nu to ka vajadzçtu runât tieði ar tiem, kas iet par ðo doto lîniju es 100% piekrîtu, bet ja arî man butu ði iespeja satikt kâdus no lielajiem lifteriem..
es darbadienas vispar nekur netieku - skola lidz 15/16 un paliek vienigi sestdienas/svetdienas
p.s. tas viss zem pieòçmuma ka man jâbrauc uz Rîgas pusi (kas savukart nozime sab. transportu (runa nav par $ bet tieði par laiku.. ))
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
20.09.2008 21:28
Par Liepaajas lifteriem nezinu, bet gan jau kaads ir. Jautaa tam pasham Shveidukam. Ja Liepaajaa ir lifteri vinjsh 100% tos paziist!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
20.09.2008 22:22
Mateus, viòð jau neiteica ka ir lifters.. Vienkârði parasts kaèoks ;)))))))))
Un jââ.. Sâkumâ visas progas dod rezultâtu.. Kaut arî visu dari nepariezi..
Ja esi lifters, tad varu iedot daþus labus plânus, nevis programmas.. Shçma neko nedos, ja nebûs laba izpildes tehnika utt.. Tur gan Mateusam taisnîba.. Labâk ir parunât ar pieredzçjusiem lifteriem, vai treneriem, jo viòiem tâ informâcija ir ïoti daudz un laba.. Es arî agrâk trençjos uz savas galvas trîscîòâ. Rezultâti bija pat ïoti labi.. Bet izpildes tehnika mazliet piekliboja kad nâca maksimâli svari..
P.S ja jûti ka muskuïi ir noguruði, tad paòem vienu nedçïu krasi pamaini vingrinâjumus un visas dienas laid uz vieglajiem treniòiem... Vislabakâjâ gadîjumâ paòem brîvu..
Nu ja lifters neesmu, bet ta jau vairak mçríçju uz spçku nevis masu
v1r00z varu lûgt tevi atsûtît ðîs shçmas ?
skype - Edzmens
e-mail - sudrabaedzis@inbox.lv
saprotu,ka nebus nekâdas brînumzales :D
bet papildus plani jau par launu nenaks
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
21.09.2008 19:59
ja cilveeks saka, ka treneejas uz speeku nevis masu - lifteris. Bilderim masa ir svariigaaka nekaa speeks. Speeks iisteniibaa vispaar ir peedeejaa plaanaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
24.09.2008 18:49
Ja tu neesi lifters, tad tev ir poxuj kâ trençjies.. Tu sacensîbâm negatavojies i vsjo.. Vari taisît spçka trepi katram bâzes vingrinâjumam.. 12 10 8 6 4 3/2 2/2..
Redz ka powerliftingâ katram ir sava specifika kâ viòð to svaru cilâ.. Nevar ieteikt visam pçc viena..
Nu jââ Matue,s bet parasti es saprotu ar vârdu lifteris - trîscîòieks, kas cîtîgi gatavojas kâdâm noteiktâm sacensîbâm vai mçríiem, nevis tikai iet uz zâli un trenç spçku.. Spçku arî var trençt svarcelðanâ, savâdâkas sacensîbu kustîbas tikai.. !!!!
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
24.09.2008 18:52
ââ shçmas tu vari paskatîtîties kâdâs adresçs.. Piemçram ðî ir tâda novecojusi bet krievu iecinîta metode, kâ zinâms no krievijas nâk diezgan spçcîgi lifteri..
tete adrese : http://athlete.ru/books/powerlifting_russian_guide/
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
24.09.2008 20:27
Peec Tavas ideologjijas sanaak, ka kachaki LV ir kaadi 10 tikai ;) Nu tie kas startee machos. A paareejie nav nekas :D :)

Liftings = speeks
bildings = masa/reljefs

vai tad ne taa? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
25.09.2008 15:30
Nu tâ jau ir.. Bet sacensîbâs ir vairâk par 10 cilvçkiem.. Apmçram 100 cilvçki startç Latvijas èempionâtos liftingâ..
A pa BB es nezinu.. Tur gan tas cipars varçtu bût mazâks ne ??
Re: Programmu mainîðana & t.s. melnâs dienas
25.09.2008 22:35
Nu a es par ko ;)
Taadeelj arii saki, ka sanaak LV ir tikai 10 kachaki (BB) :)
Startee jau arii ap 100 un vairaak, bet reaali jau spice ir viena un nemainiiga.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 25.09.2008 22:35 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: