uzturs

Aizsāka heldens 

uzturs
24.09.2008 11:44
Labriit!
Es gribeetu zinaat, ko dienaa man vajadzeetu mainiit, lai naaktu strajaauk klaat svars, man loti aatra vielmaiòa un ir 21 gads.

Mans dienas reþiims - ceïos 7os, padzeru teeju, sakopjos un 7.30 eju uz autobusu, lai dotos uz darbu, ap 8.30 esmu darbaa. Tad, kaa kuru reizi, izdzeru veel vienu teeju ar cukuru. Tad ap pus 12iem eju pusdienaas, kuraas ïoti labi paaeedu - zupa, otrais un citreiz veel saldais. Darbs ir taads - seeþu un tad kustos, atkal seeþu un atkal kaut kur eju. Tad ap 5iem darbs beidzas un dodos maajaas. Eju gabaliòu ar kaajaam liidz autiòam - 15min. Tad atkal eedu taa teikt, otraas pusdienas, lielu porciju, kaartiigi paaeedu. Paðaa vakaraa, kaut kur ap 21, 22 atkal kaut ko apeedu, taa teikt-uzkodas un ap 23.00 eju guleet.

Bûðu ïoti pateicîgs par ieteikumiem!
Re: uzturs
24.09.2008 13:03
teeja - neskaitaas
vel viena teeja ari neskaitaas
pusdienas...ja eed reti suudiigu eedienu tad kafejnicaa 1000kcal salasiisi ar visiem taukiem no kuriem liela jeega nebuus..
peec 17 otra eedienreize (shajaa laikaa jau jaabuut 5.eedienreizei ne 2.): vel kaadas 500kcal.... un pirms guletieshanas vel ap 500kcal.... un tu no shitaa izaugt gribi????????

piedod... bet vai driixt smieties nu LJOTI SKALJI??? Nevis Tev vielmainja aatra bet Tu badaa dziivo. Mana eedienkarte treninju periodos:

7.00: 150g auzu paarslas apleju ar verdoshu uudeni+medus, kameer ieelkas paarslas apeedu 10olu baltumus+2olu dzeltenumi.

8.00: proteinu kokteilis

10.00: 6 banaani+ bundzhinja valmieras vaajpiena 0.05% biezpiena

13.00: bundzhinja valmieras vaajpiena 0.05% biezpiena+zapte+kukuruuzas paarslas cik nu salien iekshaas

14.00: proteiina kokteilis

16.00: 300g vistas fileja + pacinja riisi

19.00: 300g rakveres ciisinji + pacinja grikji

22.00: saldi auglji, bundzhinja valmieras vaajpiena 0.05% biezpiena, medus.

22.30: kazeina proteins un guleet

Tad es augu. Bet Tava dieeta ir vnk badoshanaas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 24.09.2008 13:07 by Mateus.
Re: uzturs
24.09.2008 13:39
Nu taa teikt man ir taa, ka ap 11iem paaeedot un peec tam 6os apmeeram, juutos liidz tam laikam paaeedis, bet nu jaa, saprotu, ka Tavs variants ir pareizs un ka maz eedu kopumaa.
Vispaar man ir darbs taads, kas atlautu eest, kad vien gribu, taapeec ar steigu mainiiðu eeðanas daudzumu!
Kaa vislabaak tos olas baltumus buutu dabuut iekðaa, ja jeelus labaal nee? Vienkaarshi ir taa, ka no riita negribu ar blenderi njemties, jo nedziivoju viens. :)
Re: uzturs
24.09.2008 16:25
isteniba loti daudziem ir ta fiska, ka vini kipa baigi daudz ed, bet ja paskatas,ko vini ed,tad nav jau brinums,ka labuma neiet...un tad vaino atro vielmainu:D
jaa Mateus, ja man butu iespejams ieverot tadu esanas rezimu, tad kg naktu griezdamies...
Re: uzturs
24.09.2008 17:01
nenaak nemaz taa griezdamies. UN to var ieveerot katrs. Ja vien neseedi Maxima kasees ;) Zinu bankjierus kas seezh uz bilderu dieetaam. Un mana dieeta vel nebuut nav pareiza. Tikai straadaaju pie taas pilnveidoshanas. Zivi shur tur jaaiebaazh un banaani ar roziineem jaaizstaaj un taa.

heldens... a Tu laikam domaa ka es tuvu pie 30 gadiem viens dziivoju? :D Tikai kaut kaa nevienam netraucee ja es blendereeju. Un ko Tu gribi blendereet? Auzu putru? Jeb proteiinu? Suukalu proteins starp eedienreizeem jaamauc (ja vispaar ajag to peec proteina daudzuma jaaveertee vai vajag), bet to labaak ar karoti uudenii izmiiciit nevis dziit blenderii kas jamo saputor vienaas putaas :(

tas taads MANS viedoklis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: uzturs
24.09.2008 17:06
proteiinus es nepirkðu - es biju domaajis sablendareet to olu baltumu! tad jau iznaak uz darbu nemt liidzi veel eedamo bez taa, ka var kafejniicaa paaeest! :)
Re: uzturs
24.09.2008 17:14
manam braalim ir 30 gadu, viòð eed dienaa aptuveni taapat, no riitiem parasti neko, dienaa pusdienas, tad vakaraa kaut ko un viss - 100kg kaa staav taa staav!
Re: uzturs
24.09.2008 20:26
Tas saucas eest nepareizi un dariit to visu muuzhu ;) Vielmainja ta peec 30 reduceejas un tad buus gruutaak un gruutaak savest sevi kaartiibaa.

Kad cilveeks eed pa maz, organisms veido rezerves, jo gatavojas vel suudiigaakiem laikiem. Kad eed pa daudz tad arii veido rezerves jo vnk nespeej visu izmantot.

un es ieteiktu eest tikai liidzi panjemto, jo kafejniicas karbonaade ir elljaa izvaariita nevis sauteeta bez taukvielaam ;) utm

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
janka666
Re: uzturs
24.09.2008 21:24
nu kamon kur lai es vienos peksni izrauju kaut kadu biezpienu. un ka ir iespejams apest 10 olas un vel iestuíçt kaut kâdu putru??
Re: uzturs
24.09.2008 22:20
Ja kaadam sagaadaa probleemas apeest 50kcal uz katru savu kjermenja kg pie kam nevis spekjaini bet sabalanseeti - tas cilveeks nekad nebuus fitnesists. Tas arii viss. Nav lemts.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: uzturs
25.09.2008 10:33
Es atkal gribu vienkaarði uzbaroties, tas arii viss - uz zaali taisos tik peec kaada laika saakt iet. Vakar izdariiju pirmos groziijumus eeðanaa - nopirku 6 banaanus, vakar peec veelajaam pusdienaas 2 apeedu. Ðoriit uztaisiiju auzu paarslas, nelielu trauciòu, tad atnaau uz darbu un apeedu vienu banaanu, otru apeediiðu peec kaada laika, kad pusdienas buus paaeestas. Biezpienu arii nopirku, vispaar parasti viòu neeedu, bet tagad saakðu
Mateus, man Tev jautaajums par olaam - teici, ka 6 olu baltumus, bet kaapeec tikai baltumus, kaapeec ne visu olu? Vai taa ir tiesa, ka nedeeïaa nevar eest vairaak kaa 5 olas vispaar? Dzeltenumu taapeec nee, ka kopumaa buus par daudz?

Saki, ar ko var saliidzinaat tos 50kacl ar eedienu? Cik un kas ir tie 50kcal? Lai zinu, cik vajag daudz apeest. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 25.09.2008 10:34 by heldens.
Re: uzturs
25.09.2008 17:18
Tu çd tik daudz cik patçrç.. Nevar tâ ar nekustîgu dzîvesveidu uzòemt entâs kcal.. !!!
Tikai kârtîgi trençjoties, t.i patçrçjot kcal zâlç, tu jutîsi nâkoðajâdienâ to izsalkumu.. Tad tu çdîsi daudz un dikti.. !!!!
Re: uzturs
25.09.2008 17:27
Vispar tâds interesants jautâjums.. kâ var zinât cik es kcal patçrçju treniòâ ?
kaza
Re: uzturs
25.09.2008 22:03
Ko darâm ar 8 pâri palikuðajiem olu dzeltenumiem? (= 40-56 ned./ > 200 mçn.)?
Re: uzturs
25.09.2008 22:34
iisteniibaa 2 olas dzeltenumi jau ir uz nedeelju pietiekami. Paareejais nav izpeetiits, bet 50/50 runaa ka nonaak asiniis kaa holesteriins. Nu reaali eedod dienaa 5 dzeltenumus holesteriina liimenis nedeeljas laikaa man divkaarshojaas.
Es dienaa eedu 1 dzeltenumu 10 baltumus. Dzeltenumi podaa.

"Vispar tâds interesants jautâjums.. kâ var zinât cik es kcal patçrçju treniòâ ?" Jau sen ir atbildeets - smagatleetam jaaeed 50kcal uz katru kjermenja kg (tiira pareiza paika)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: uzturs
13.10.2008 23:44
cik esmu sapratis, ja piem. uz katru kerm kg vajag 50Kcal(tiem kas trenejas), tad uz maniem 66kg vajag 3300Kcal un vel pa virsu, lai mana masa augtu. Palabojiet ja esmu sapratis galigi greizi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 22?
Ziņa: