apetites samazinashana

Aizsāka Lektra 

apetites samazinashana
01.10.2008 22:23
Sakiet vai ir kaada teeja, kas samazina apetiiti?
proteîns
Re: apetites samazinashana
01.10.2008 22:49
priekð kam tçjas vai kautkâda cita íîmija? vienkârði pirms katras çðanas izdzer 0.5 litrus tîru ûdeni.
Re: apetites samazinashana
01.10.2008 23:34
teejas jau nav kiimija :p taapeec jau es gribu kaatu deeju atrast, ja mani intereseetu kjiimija, uzreiz par tableteem prasiitu :D uudens man neliidzees, man tad veel vairaak eest gribas :D
Re: apetites samazinashana
01.10.2008 23:41
Teejas arii neliidzees. Mazinaat apetiiti ir peedeejais idiotisms, jo ta apanaaksi to, ka organisms iedomaasies ka ir bada laiku un saaks veidot rezerves.

Eed kaapostus gurkjus svaigus utm. Bet vel labaak saprast kaadeelj ir milziiga apetiite. Parasti tas ir ja pa maz ogljhidraatu. normaali cileekam dienaa jaauznjem 1800-2500kcal ... ~100-180g olbaltumvielas utm Ja taa nenotiek... var buut bada sajuuta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: apetites samazinashana
02.10.2008 01:00
nee man nav bada sajuuta, vnk gribas eest, jo garshiigi, bet es jau eedu, lai dziivotu, nevis dziivoju, lai eestu :D :D tikai mana apetiite to nesaprot :D
Re: apetites samazinashana
02.10.2008 12:42
Apçd âbolu- un kâdu laiku çst vairs negribçsies.
Re: apetites samazinashana
02.10.2008 14:21
ko noziimee nav bada sajuuta... tb Tev nav izsalkuma bet gribas eest?
Ar to jau Tev ie psihiatra jaagriezhas. Tas saucas atkariiba no eeshanas. Tur nekaadas ripas neliidzees.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 4?
Ziņa: