Sporta uzturs no Amerikas

Aizsāka AV 

Sporta uzturs no Amerikas
06.10.2008 17:07
Kâdam ir pieredze sporta uztura pasûtîðanâ no ASV. Cenas ir vienkârsi fantastiskas! Vai kâds zin kâdas izmaksas veidojas Latvijâ un cik izmaksâ piegâde?
Re: Sporta uzturs no Amerikas
06.10.2008 23:36
Ja vediisi pa bundzhai muitaa samaksaasi celju un pvn kaa arii vel cau PVD jaadabuun cauri utt un bus daargaak nekaa pirkt te veikalaa. Ir cilveeks kam vest no USA UB ur biznes. Meklee diilerus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
AV
Re: Sporta uzturs no Amerikas
07.10.2008 12:16
Varbût vari kâdus ieteikt???
kâdas problçmas - aizçj uz ss.lv, apskaties zem "sports" / "uzturs".
tur gan lielâka daïa ir starpnieki, bet tiko skatîjos, Cîruïa sludinâjums stâv kâ dzîvs.
no tiem, kas Latvijâ tirgo, vairums òem no viòa vai vçl no 2-3 vietâm.
Re: Sporta uzturs no Amerikas
08.10.2008 00:09
Nenjem vairums no Ciirulja.
Un ir tikai viens cilveeks kursh ved tieshaam lielos daudzumos (lasi ar konteineri).

No Ciirulja esmu njeemis Mass Tech, bet tagad paargaaju uz MHP un arii diileris Riigaa ir labaak :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus, paòemam 2 cenu lapas uz salîdzinam - kautkâ tâs rîgas cenas neizskatâs lçtâk. Par veðanu - pats òemu daþâdas lietas no 4 cilvçkiem, kas ved lielos daudzumos. Tâ kâ nav tik traki, ka tikai viens ved.
Re: Sporta uzturs no Amerikas
09.10.2008 01:00
:D
un kaa vel sanaak :)
Esmu pircis pa taisno no Ciirulja un arii pa taisno no Bakera (meloju, no vinja izplatiitaaja) un sorry, bet rezultat na ljico :)

Kas nu kuram ir tie lielie daudzumi un man toch vienalga kur njem, jo es neko netirgoju :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: