skriešana+mūzika

Aizsāka fox 

fox
skriešana+mūzika
01.07.2010 09:09
Man viens jautājums par skriešanu. Es visu laiku skrienu bez mūzikas, vot izdomāju, ka gribu ar mūziku, bet viena problēma, nav kur likt to mp3. Es esmu redzējusi, ka skrien un klausās mūziku, nezinu, kur tad biksēs bāzt, tipa traucē. Es saprotu, muļķīgs jautājums, bet nu reāli. Es skrienu tādos skriešanas šortos, it kā brīvos, ir kabatas, bet no tām viss krīt laukā.
Es skrienu ar Ipod nano un piepirku klāt speciālu aproci: http://bit.ly/aSSVs5. Ar šo ideāli - nekas nekratās un nejūtu to gandrīz.
Ja Tev nav Ipod un nevari atrast tādu aproci, tad vai nu meklē skrējēju šortus, kuriem uz dibena ir neliela kabatiņa ar rāvējslēdzēju (parasti izmanto, lai paslēptu tur enerģijas želejas, bet Tu liksi pleijeri) vai turi pleijeri vienkārši rokās un skrien tā.
Lai veicas treniņos!
fox
Re: skriešana+mūzika
01.07.2010 13:18
Paldies par padomu, man ir ipod, bet par aproci gan nezināju, būs jāiepērk tāda lieta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 18?
Ziņa: