Kruķi

Aizsāka Eduards 

Kruķi
12.05.2011 11:39
Labdien!

Pēc dažām dienām man būs ceļgala krusteniskās saites operācija, taču vēlējos noskaidrot jūsu viedokli saistībā ar atlabšanu.
1. Kur dabūjāt/pirkāt/īrējāt kruķus un kādus labāk vajadzētu lietot pēc šādas operācijas. Man augums ir 187
2. Vai rehabilitācijas laikā apmeklējāt kādu traumatologu - ārstu, kas pamāca konkrētus vingrinājumus. Ja nav noslēpums tad kāds tam ārstam vārds.
3. Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīcas ārstējošais ārsts teica, ka jau pēc divām nedēļām no kruķiem varēšu atvadīties. Vai tā tiešām varētu būt?

Jau iepriekš paldies par palīdzību!



Edited 1 time(s). Last edit at 12.05.2011 12:48 by Eduards.
lūzums
Re: Kruķi
17.05.2011 10:37
TOS ir ļoti laba rehabilitācijas nodaļa .Par kruķiem paskaties mājas lapā www.palidzi.lv ,man liekas ka tur var gan nopirkt ,gan izīrēt.Tur pat var saņemt arī fizioterapeita konsultāciju.
bbbc
Re: Kruķi
19.05.2011 11:19
Tie pāris kruķi maksā 15-20 Ls. Vai tad tiešam ir jāmeklē kur izirēt, ja tur uzvietas var nopirkt.. Ja jau operācijai atradat naudu. :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 12?
Ziņa: