Vielmaiņa un 1.Kurss.

Aizsāka Ričijs 

Vielmaiņa un 1.Kurss.
06.12.2016 22:31
Sveiki visiem sportistiem!Vakaros lasot netā par sportu un medicīnu,vienu vakaru uzdūros arī šim saitam.Bija ļoti interesanti lasīt tēmas un viedokļus no jums un gribējās arī man uzrakstīt tēmu par manu vielmaiņu un 1.ķīmijas kursu..
Esmu 25 gadus vecs,tieši 1,80 garš.Līdz 19.gadiem neesmu īpaši sportojis,tik cik kopš bērnības fiziski smagi strādājis celtniecībā,laukos un ņipri ēdis.Vislaik esmu vēlējies svarā pieņemties un nekādīgi nesanāca.Ēdu 5-6reizes dienā un svars kā ieprogrammēts + - pa 2.kg staigā.Svaram sekoju līdz jau sešus gadus,kā arī sešus gadus dzīvoju Vācijā un strādāju.Problēma ir tā ka man ir nenormāli grūti uzņemt kautko!Paikai naudu nežēloju,apetīte ir ideāla,ēdu kad vien varu.Sekoju līdz uz produktiem visu cik OBV un OGH,jo ja gribu svērt tik cik gribu tad ir arī jāēd.Protams uzturā kā nākas ir visi graudaugi pārslas un tml.Gaļas visādas,piena produkti,augļi dārzeņi utt..
Ievēroju režīmu,laicīgi gulēt eju.Darbs fiziski smags,alkoholu lietoju pa retam un tas ir vīns,šad tad nogalēs ar draudzeni.Esmu nesmēķētājs un ar visu to-režīmu nevaru pieņemties svarā!!:@ Vēders katru dienu iziet 2-3 reizes.Karoč visu ko apēdu momentāli pārstrādājas.70-72kg 6.gadus.Tātad 6gadus atpakaļ sāku nopietni nodarboties ar sportu-konkrēti vingrošana stadionā,pievilkšanās pie stieņiem,uz līdztekām,atpumpēšanās mājas apstākļos,sūri treniņi katru vakaru līdz pusotrai stundai stadionā-īsāk sakot devu priekšroku sportam svaigā gaisā un kopā ar smagu ikdienas darbu paliku fiziski ļoti spēcīgs. Regulāri minos ar riteni un mīlēju skriet,pārtraucu jo traki atkal svars krītās.Uz zāli negāju vispār,jo nepatik cilvēkos un visa tā burzma pie trenažieriem utt.Sapratu jau ka vingrojot nopietni tikai ar savu svaru nekādu masu klāt nedabūšu.Tad nu sāku 8mēnešus atpakaļ iet uz sporta zāli līdz 5reizēm nedēļā.Nopirku aminoskābes BCAA geineri un tīro Whey proteīnu vel.Visu izdzēru un izmaiņas nekādas.Centies kā negribi!! :D :@ Būdams netlaidīgs un pacietīgas dabas cilvēks turpinu vingrot un veselīgu dzīvesveidu ievērot.Tad nu pēc 4.mēnešiem sapazinos tuvāk ar kaimiņu kurš ir krievu tautības,nodarbojas ar bodibildingu jau 14.gadus un ir eiropas sertifikāts kā trenerim,sākām kopā trenēties,pierakstīju no viņa visu,sekoju līdz norādījumiem un visiem vingrinājumu knifiem!Trennējso uz bāzes vingrinājumiem,uz masu-4 atkārtojumi pa maksimums 12 reizēm.Savam krievu kaimiņam-Trenerim izstāstīju savu problēmu un viņš ieteica paprovēt ķīmiju.Es vienmēr esmu bijis pret visām tām lietām un nolicis līdz pēdējam arī tos kuri to lieto,jo pašam stipras bailes bija un maz sajēgas,lai pats uz savu galvu ko lietotu.Tik cik no skolas laikiem man bija draugi kuri ēda metānu.Tad nu treneris teica lai nomierinos,ka visu man apskaidros un vēlme pieņemties svarā,kā arī drusku labāk izskatīties bija liela.Tad nu šā gada 17.oktobrī ar svaru 72.2 kg sāku no rīta dzert metānu ar turinabolu kopā.Turinobolu tagad dzeru 8 tabletes dienā-80mg un ķīmija nāk no "Hilma bio care" Indijas.Itkā pağelka nevajadzētu būt jo ir mājaslapa tajai firmai un kastīte ar instrukciju,kur viss par steroīdu aprakstīts.Par metānu šaubas,jo tas ir vnk bundžiņā no "BioChem Co" ko te kā lasīju forumos,neko labu nesaka.Metānu dzeru pa 5 ripiņām dienā,sadalot.17.novembrī svars bija 79.8 kg un šodien 6.decembrī 77.4kg.Mans mērķis ir līdz vasarai tikt uz 85kg bet nez vai izdosies.Pacietību tikai!Pēcterapiju kursā dzeršu Carsil ar Klomīdu un Anavaru,lai nezaudētu tik daudz muskuļus.Nu redzēs kā būs!Mērķis nav būt nejēgā muskuļainam vai stiegrainam,bet vienkārši labi izskatīties un ņemt vērā visu lai neiedzīvotos problēmās!:) Atvainojos iepriekš par garo penteri!Lai citiem arī viss izdodas.Lai cik grūti būtu neatkāpšos!
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
14.12.2016 19:17
Viss tas ir labi, tikai kāda velna pēc tev 2 orālie steroīdi vienlaicīgi ?! To tev jebkurš pateiks, ka 2 orālos steroīdus vienleicīgi lietot ir ļoti, ļoti nevēlami, [pirmkārt jau tavām aknām. Devas tev arī "mama ņe grojui".
1. steroīdu kursā parasti lieto 1 orālo preparātu solo un viss.
Klasika:
1. kurss: Turinabols solo 6 nedēļas pa 40mg. dienā, viss. Pēc tāda kursa var PCT arī netaisīt, vienīgi Tribulus var paēst;
2. kurss: Metandrostenolons 6 nedēļas pa 15 - 30 mg. dienā, viss. 2. - 3. dienā pēc pēdājās tabletes sāk PCT ar Tamoksifenu: 1 nedēļa pa 20 mg, tad 2 nedēļas pa 10 mg.
3. kurss: Omnadrēns 1 ampula nedēļā solo, viss. Kursa ilgums: 8 - 10 nedēļas, ne vairāk ! PCT sāk pēc 4 nedēļām pēc pēdējās Omnadrēna injekcijas. Lai nenolietu muskuļus: nedēļu pēc pēdējās Omnadrēna injekcijas sāk špricēt testosterona propionātu (injekcija ik pēc dienas) un tā 3 nedēļas. Pēc tam 2 - 3 dienas pēc pēdējās propionāta injekcijas uzsāk PCT ar Tamoksifenu.
4. Kurss: viss tas pats, kas 3. kursā tikai Omnadrēnu liek 2 ampulas nedēļā: pirmdien 1 ampula un ceturtdien otra ampula - pārējais viss tas pats, kas 3. kursā.
5. kurss: 1 ampula Omnadrēna nedēļā + 20 - 30 mg. turinabola dienā; PCT kā 3. kursā.
6. kurss: 1 ampula Omnadrēna nedēļā + 15 - 20 mg. metandrostenolona dienā; PCT - kā iepriekš;
7. kurss: 2 ampulas Omnadrēna + 15 - 20 mg. metandrostenolona dienā; PCT - kā iepriekš;

Ar deku (retabolilu) labāk nesienies, jo būs jāēd dostinekss kursa laikā un pēc tam grūti atjaunot savu testosteronu; pēc dekas PCT nevar taisīt ar Tamoksifēnu (10 eur. 100 tebletes; aptiekā), bet jātaisa ar Klostilbegitu (10 tabletes ap 9 eiro aptiuekā - vajadzēs kādas 3 - 4 kārbas - apm. 40 eiro).
Tāpat amatierim nevajag jaukt sev smadzenes ar Anavariem, stanozololiem, trenboloniem, boldenoniem - jo ĻOTI maza garantija, ka tu nopirksi, to, kas būs rakstīts uz iepakojuma. Par trenbolonu vispār aizmirsti, jo tu dabūsi maisījumu, kurā būs 20 - 30 % trenbolona un klāt būs vēl velns zina kas. Jo dārgāks steroīds, jo vairāk to vilto.
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
14.12.2016 19:34
Tas, ko es aprakstīju, nav galīgais steroīdu minimālisms, bet saprātīga pieeja, kas rezultātā dos normālu muskuļu pieaugumu un minimumu blakusefektu. Tev jebkurš endokrinologs, kurš zina kaut ko vairāk nekā diabēts, pateiks, ka pēc testorterona preparātiem (visi, ko es nosaucu), atjaunoties ir vieglāk. PCT ir elementārs. Pēc analīzēm viegli kontrolēt to, kas notiek organismā. Tāpēc aizmirsti nandrolonus (deka), trenbolonus, vienīgais ko var - Boldenons (kaut arī viņš spēcīgi sabiezina asinis; tāpēc uz boldenona kursa, it īpaši, jākontrolē hematokrīts - galvenais asins biezuma rādītājs), BET liela varbūtība uzrauties feikam: dabūsi kaut kādu testosterona un estrogēnu maisījumu - šitajos dārgajos steroīdos pagrīdnieki lej iekšā ko vien var iedomāties. Tāpēc: jo lētāks steroīds (lētākais ir testosterona propionāts), jo mazāka varbūtība uzrauties feikam. Omnadrēnu pērc tikai aptiekā !!! Latvijas amatierim nav citas izejas kā par bāzes steroīdu izvēlēties Onadrēnu, jo to var nopirkt aptiekā, un tad piemest klāt kaut ko no andergraunda, jo nav citas izvēles. PSRS laikos iegāji jebkurā aptiekā - lūdzu metendrostenolons, lūdzu nerobols, lūdzu testorterona propionāts, lūdzu retabolils. Ja patiki aptiekārei, deva bez receptes. Tagad viss ir daudz sūdīgāk.
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
15.12.2016 15:16
Nu un kā ALT AST uz šāda kursa uzvedās?
Lasu un domāju... pārrakstījies vai tiešām 2kg NOMETI?
Ja svars krīt... hvz... es analīzes taisītu.

Pats es neesmu neko lietojis 7 gadus, bet zinu, ka ja atsākšu tad noteikti bez orālajiem, jo tas ir taisnais sitiens pa aknu. Man šobrīd pat no paracetamola ALT AST lēkā.

Par PCT es nebūtu tik viennozīmīgi noskaņots, jo pats skatītos pēc analīzēm. Ne jau vienmēr vajag... un reizēm vajag vairāk nekā ir paredzēts.
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
16.12.2016 17:08
Paldies par padomu!Asins analīzes uztaisīšu,bet jā 2kg nometu,varbūt ūdens aizgāja,nez.Bet vizuāli tāpat ir un apkārtmēri lielāki bicepsam un kājām.Kā arī spēks-jauda jūtami.Ar veselïbu viss ok.Nav ar asinspiedienu nekādas problēmas vai kas cits.Reāli izmaiņas jūtu zālē tikai.Klausies Mateus,vēlējos jums veči jautāt.Ko par "Hilma biocare" esat dzirdējuši?Ķīmija nāk no Indijas kā jau rakstīju,varbūt esat ko dzirdējuši par kvalitāti?
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
16.12.2016 22:22
It kā laba firma, bet tagad taisa krutkas uz visu.Tev 100 % garantija, ka pērc tiešām to, kas rakstīts būs:
1. ja aizbrauksi atpūsties uz Ēģipti un pats aptiekā nopirksi (tur steroīdi brīvi bez receptes);
2.ja aizbrauksi uz Turciju - daudzās aptiekās brīvi, bet ne visās;
3. ja aizbrauksi uz Moldāviju - aptiekā dabūsi īsto Balkanfarm;
4. aizbrauksi uz Meksiku, Kolumbiju, Pakistānu (pilnīgi brīvi bez receptes) - bet mūsējie tur parasti nebrauc;
5. Grieķijā arī ne visās vietās, bet daudz kur var bez receptes dabūt.
Viss, ko tu pirksi no dīlera, pilnīgi viss, var izrādīties feiks (tas nozīmē, ka tur vielas nebūs, vai būs ļoti maz). Protams, viss nav tik traģiski, ļoti daudz no andergraunda ir lietojami preparāti, BET VIENMĒR PALIEK RISKS.
Personīgi es no dīleriem pērku tikai Metandienonu (Metandrostenolonu), vai testosterona propionātu - jo tie ir maksimāli lēti izgatavošanā, tāpēc tos krutī minimāli, tāpēc varbūtība uzrauties uz feiku ir maza, bet vienalga ir.
Vēlreiz atkārtoju - 100% garantija tev būs tikai tad, kad ieiesi noteiktā valstī aptiekā un pats nopirksi; pie dīleriem vienmēr ir risks, jo viņi paši var nezināt, ka pārdod sūdu. Piemēram dīlerim atsūta paraugu, viņš aiznes uz laboratoriju - atbilde: viss ok. Bat tas OK attiecas tikai uz to paraugu, kuru viņš aiznesa uz laboratoriju, par pārējo pagrīdes laboratoriju produkcijas gadījumā nekādas garantijas nav.
Ja tev būtu paciņa, 100% oriģināla no tās firmas, ko tu raksti, tu varētu salīdzināt ar to, ko tev piedāvā, citādi nezinu - varbūt paveiksies, varbūt nē.
Tāpēc jau es te rakstu, ka parastais Omnadrēns, vai Sustanons, ko tu vari nopirkt pie mums aptiekās ir reāli strādājošs preparāts bez visādiem uzmetieniem un pilnīgi pietiekams kā bāzes steroīds. Uz tā var progresēt gadiem ilgi. Tikai periodiski jātaisa analīzes, uz dullo ar steroīdiem nevajag. Kādas analīzes un kad tā ir cita diezgan gara tēma. Bez analīzēm uz dullo, kaut kad noteikti sāksies problēmas. Vienkārši, ja dara, tad dara, lai būtu efekts, citādi priekš kam tev šitas viss, naudu arī diezgan daudz paņems: steroīdi, analīzes, PCT preparāti, kvalitatīva pārtika + šo to no proteīna klāt arī vajag + režīms + izslēgt alkoholu un smēķēšanu. Tā ir nopietna pieeja - neesi tam gatavs, nafig tev steroīdi. Un esi gatavs tam, ka 6 - 8 kg. pieaudzēsi; pēc kursa paliks 2 - 3 kg. Un tā pamazām no VAIRĀKIEM kursiem savāksi kaut kādu gaļu, kas ar tevi paliks. Nakad nav tā: uztaisīju 1 - 2 kursus, visi muskuļi palika, un viss, tālāk kačājos naturāli, tā nav. Ja ar šito sasiesies kuru būs daudz, tikai tad, pamazām uzaugs kaut kas paliekošs.
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
16.12.2016 22:38
Paldies un visu cieņu par atbildi!
Re: Vielmaiņa un 1.Kurss.
16.12.2016 22:51
Jā!Par visu Tev piekrītu StarDust un esmu to apdomājis.Par kvalitatīvu paiku naudu necik nežēloju strādādams vācijā un loğiski arī saproti ka nav naudas izmest to naudu nejēgā,pa visiem gadiem tāpat esmu sapratis ko nozīmē tas režīms.Miegs-paika-treniņš un bezalkohola dzīve.Labi ka man tusi īpaši neinteresē.Iedzeru tik vīnu pa nogalēm,no tā nevaru atteikties.Pret režīmu un dzīvesveidu ir nopietna attieksme un ar ķīmijas riskiem rēķinos.Paša izvēle.Es vienalga esmu tad labāk par steroīdiem nekā katru nogali nodzerties šņabi un būt nopampis,vai nošņaucies.Vai arī ar mēru labā formā lietot ķīmiju.Kā jau teicu tie vājprāta muskuļi nav man vajadzība,nu vismaz tāda alkatība pēc tā nav.Labu formu un reljefu kkādu.Trenēsies un skatīsies kā progresēs! :)
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 23?
Ziņa: