Hamstringa tendinopātija

Aizsāka Harijs 

Hamstringa tendinopātija
23.01.2017 11:34
Sveiki!
Man nesen palika 18 gadu.
Tātad man dakteris diagnosticēja problēmu- augšējā hamstringa tendinopātija.Nodarbojos profesionāli ar vieglatlētiku.Esmu sprinteris.

Kad problēmu diagnosticēja,braucu uz triecienviļņu terapiju Rīgā. Tā palīdzēja kādu mēnesi,bet pēc tam atkal sākās sāpes hamstringā.Tad pagāja kāds laiks atkal braucām turpat uz triecienviļņu terapiju un man ārsts iedeva špricēt zāles pret iekaisumu,nepalīdzēja.
Pašlaik es eju uz ultraskaņas terapiju,kura palīdzējusi jau daudz un terapijas vēl nav beigušās,bet vēl ir tādas sāpes sasprindzinot hamstringu,bet varu tagad daudz ko darīt ko nevarēju bez sāpēm.'
Tagad ir pagājušas piecas dienas kopš pēdējas terapijas(vēl 3 terapijas būs),bet kāja nedaudz pulsē,un kad saprindzinu muskuli sāp.Tas ir normāli?.
Par to ļoti uztraucos.
,



Edited 2 time(s). Last edit at 23.01.2017 11:40 by Harijs.
Re: Hamstringa tendinopātija
23.01.2017 17:52
Pirmkārt šo tēmu vajadzētu uzsākt vispārējā medicīnas sadaļā. Jo te vairāk grozās anaboliķu fani:)
Otrkārt, vai ir uztaisīta Magneto rezonanse. Jo sāpes ilgstoši parasti dod traumas( saišu plīsums, mikro plīsums vai daļējs plīsums).
Rentgens un ultra sonogrāfija to var arī neuzrādīt. Ja ir plīsums, tad vienīgais pareizais ceļš ir operācija.

Kā jau teicu pārnes uz vispārējo sadaļu,tur vairāk speciālistu.
Lai saprāts un veiksme.
Re: Hamstringa tendinopātija
23.01.2017 20:10
Man ir tā ka,piemēram, vasarā netrenējos mēnesi un tad kad atkal bija jāsāk iet skolā septembra mēnesi nesāpēja un tad pakāpeniski sāpes atgriezās.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2017 20:10 by Harijs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: