plankumi

Aizsāka lapzeme 

Re: plankumi
06.11.2008 10:43
nedrîkst tîrît uzreiz pçc skâbes. jâpagaida, kamçr skâbums mutç pats pâriet. spied sulu un dzer caur salmiòu.
var plombçt, var likt plâksnîtes - atkarîgs no sakodiena un maksâtspçjas :)
pagaidâm vari nopirkt GC Tooth Mousse (kas tieði tiek apspriests blakustçmâ) un smçrçt to uz tîriem zobiem pirms naktsmiera. tas mazinâs jûtîgumu un mineralizçs emalju.
lapzeme
Re: plankumi
24.11.2008 16:30
Atkal es, tçmas aizsâcçja, rakstu.
Zobârsts(ne higiçnists) teica, ka tâ varçtu bût zobu sçnîte un uzrakstîja, pie kâ vçrsties. Pirmo reizi dzirdu par tâdu zobu sçnîti!!?
Re: plankumi
24.11.2008 19:43
un pie kaa jaaveershas?
Re: plankumi
24.11.2008 21:20
jâ, man arî ir incanti :)
lapzeme
Re: plankumi
24.11.2008 23:20
Nu, pçc adreses, laikam SI - Dzirciema 20. Un pierakstîts uz lapas, ka vajag uzsçjumu uz mutes dob.mukrofloru.
Ja jau jûs abi brînâties, tadlaikam mans prieks, ka varbût beidzot kâds pateiks, kas ar tiem zobiem notiek, ir veltîgs:( Jeb varbût meita man nepareizi atrstâstîja, ko zbr teica.
Re: plankumi
25.11.2008 01:01
par zobu seeniiti esmu dzirdeejis tikai no padomju laiku dakteriem un tas vienmeer ir izraadiijies zobu aplikums (teeja, kafija, cigaretes + eediens)
Re: plankumi
25.11.2008 09:37
zb Wrote:
-------------------------------------------------------
> par zobu seeniiti esmu dzirdeejis tikai no padomju
> laiku dakteriem un tas vienmeer ir izraadiijies
> zobu aplikums (teeja, kafija, cigaretes + eediens)


man tas pats...
lapzeme
Re: plankumi
25.11.2008 19:47
Tad tas uzseejums garaam? Varbuut vnk pie kaada Rigaa jaaversas, tai pasaa SI? Esmu pilsetaa citaa.
Re: plankumi
25.11.2008 20:48
lapzeme:

tâs sçnîtes mutç var bût, jautâjums par to, vai tâs izraisa tos plankumus...
lapzeme
Re: plankumi
25.11.2008 21:48
Nu tad ir verts uz to SI doties? Un, ja ir, tad pie kaa? varbuut Rigas arsti ko pateiks. gads bus rinkii, ik pa 2 men pie hig, bet iemesls nav atrasts.
Re: plankumi
25.11.2008 22:49
vai smeekjee, dzer teeju, kafiju, viinu, sulas kas vareetu iekraasot balto bluuzi, skalo ar hlorheksidiinu?
ja jaa, tad vajadzeetu kontroleet kvantitaati + tiiriit ar baltinoshu zobu pastu. varbuut vajag pilnveidot tiiriishanas tehniku un laiku kas tiek lietots tiiriishanai.
taa apmeeram.
izklausas ka tas ir pigments un augstaakmineetie ieteikumi vareetu liidzeet.
ja tas ir pigments tad uzseejumi neko nedos. mutes seeniite parasti ir kaa balti/dzelteniigi pleevjveidiigi/biezpienveidiigi veidojumi uz mutes glotaadaam
Re: plankumi
25.11.2008 23:47
lapzeme:

tu neskalo gadîjumâ muti ar Corsodyl vai analoìiska sastâva skalojamo?
lapzeme
Re: plankumi
27.11.2008 21:13
Nu tur jau tâ lieta, ka neskalo ne ar ko. Viss kaitîgais/krâsojoðais izslçgts pilnîbâ, nesmçíç, nedzer kafiju,kopð radâs problçmas dzer tagad tikai kumelîðu vai piparmçtru tçju, ne melno. Nekâdas krâsainas konèas, ne dzçrieni. Kâ paiet 1.5 mçneði, tâ atkal zobi pabriesmîgi. bet, jâpiezîmç, ka tikai priekðçjie kâdi 5 zobi, ne sânos, ne uz apakðzobiem nekâ nav! Zobus tîra un pieskata ïoti rûpîgi. Tagad lieto Silca. Zobu diegs. Zobu birste ik pa 3 mçneðiewm. Nu, kâ pçc grâmatas.
Traki, viss tiek darîts, kâ vajag. Parâdîjâs pirms gada vasarâ. Meitenei 16.5 gadi.
Re: plankumi
27.11.2008 21:26
ar sodu paberzt nelîdz?
Re: plankumi
27.11.2008 22:16
Man briesmîgi âtri zobi aplipa,izskatîjâs kâ nopîpçti,kad uztaisîju zobu higiçnu ar sodas strûklu.Tagad ïauju taisît tikai ar roku un pa gadu nekâds diþais aplikums nebija izveidojies.
Re: plankumi
27.11.2008 22:41
es biju domâjusi vnk uz zobu birstes mazliet sodas un bik paberzt :)
bet nu sodas strûkla man ar' ne visai patîk...
lapzeme
Re: plankumi
29.11.2008 12:00
Nee, ar sodu mazliet tik paliek gaishaaks, bet bail tak berzt. katraa zinjaa 2 higieenisti un 2 zpb. teica, ka pirmo reizi kko taadu redzot. Nu tad man varbuut jaradaas visiem zb peec kartas,m kamer kads to pasaka, kas tas ir?
Paldies pucei par atbildeem un zb.
Re: plankumi
29.11.2008 21:43
manupraat - ja tiiraas nost - parasts aplikums/pigments.
lapzeme
Re: plankumi
12.01.2009 11:35
R.O.C.S. zobu pasta nonema(smeketajiem, kaut nesmeke) shos plankumus!!! Sakiet, vai to var lietot nemitiigi?
Re: plankumi
12.01.2009 21:14
lapzeme:

nu beidzot :) apsveicu :)

jâmçìina atrast shçmu, ar cik reizçm nedçïâ saglabâsies labs rezultâts, un pârçjâs dienas tîrît ar k-ko saudzîgâku (ne tik abrazîvu).
lapzeme
Re: plankumi
13.01.2009 21:46
Puce, paldies, ka vienmçr atbildi!
Re: plankumi
13.01.2009 21:57
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 15?
Ziņa: